Judas Priest-Nostradamus

Gia na doyme … elpizw na vgaloyn kati kalytero apo to metrio Angel Of Retribution .

Τι εγινε?Υπαρχει κανενα νεο για το πονημα των Priest?

http://www.judaspriest.com/news/default.asp

αυτα ειναι τα τελευταια νεα απ’οτι ξερω.

Εγω να πω την αμαρτια μου το καινουριο αλμπουμ το φοβαμαι οσο κ το περιμενω με ανυπομονησια. Concept δεν εχουν γραψει ποτε κ γενικοτερα οι στιχοι τους δεν ηταν ποτε κατι το ιδιαιτερο (εξαιρουνται κατι blood red skies, touch of evil, beyond the realms of death k. a) τυπικοι, γαματοι , metal στιχοι. Ελπιζω να βγαλουν μια μουσικη ωριμωτητα που ΟΦΕΙΛΟΥΝ να μας δειξουν οτι κατεχουν σε αυτο το δισκο κ μακαρι να προκειται περι αριστουργηματος.

+1:thumbup:

επισης με φοβιζει οπως ειπα και πιο πριν το ολο “μεταλ οπερα” πραμα. οι priest στα γερματα κανουν τετοια; χμ…

χαιρομαι παντως ιδιαιτερα που ο δισκος αργει. αυτο σημαινει οτι θα το δουλεψουν πολυ και με την ησυχια τους και δε θα εχουμε καμια προχειροτητα. θα ειναι το 100% των τωρινων δυνατοτητων τους. αν κρινω απο το Demolition, μπορει και να εχουμε μια επικη δισκαρα (αν και το demolition λογω του υφους του θαφτηκε…)

ekana synenteuksh me halford.
well o diskos tha einai diplos. epipleon, apo osa eipe, den ton fobamai kai tooooso, poly…
eipe endiaferonta pragmata, genika anti gia 40 lepta milagame konta 2 ores me halford kai 50 lepta me manager. Tha mpei logika i synenteuksh kai sto halford.com !
akoma ton grafoun, kai logika sta telh tou mhna pianei eurwph o robas, na kanei ki allo fwnhtiko,
meta paush… basika, epeidh sa halford bgazei proionta apo twra mexri ton flebarh … mallon gia anoiksh 2008, to blepw. meta 1 xrono periodeia. meta to halford 4 metal halford periodeia, kai grafei kai halford 5. meta 1 xrono off… kai meta mallon to teleutaio PRIEST. meta halford 5, kai solo projects apo olous… kai poios kserei an zoume/ne kai to leei i psyxoula tous kai kana metathanatio :stuck_out_tongue: ! LOL !

κωλοφαρδε

to angel of retribution htan diskara…to nostradamous 8a einai kalytero

ετσι σε θελω!!

To Angel Of Retribution ήταν απογοήτευση. Ελπίζω το καινούργιο να είναι καλύτερο.

DHLADH TI SE APOGOHTEYSE RE C…

Εμενα μου αρεσε παντως το Angel Of Retribution ηταν πολυ καλος δισκος και πιστευω to Νostradamοus θα ειναι πολυ καλυτερο!

Όλα τα κομμάτια εκτός απο το Worth Fighting For μου φάνηκαν πολύ ανέμπνευστα. Αυτό ήταν το μόνο κομμάτι του δίσκου στο οποίο δεν βαρέθηκα.

Τα worth fighting for, angel, hellrider κομματάρες. Γενικά καλούτσικος ο δίσκος αλλά και μόνο που ακούγαμε τη φωνή του metal god ξανά να συνοδεύει riff Downing/Tipton ανέβαινε άπειρα επίπεδα…

Ενταξει καλος ηταν

Χμ, μόνο σε μένα άρεσε το Loch Ness, ε? Μάλλον είμαι περίεργος…

οχι μονο σε σενα φιλε μου!!επος ειναι!!οπως και το worth…επισης κ τα angel,hellrider,judas is rising,revolution πολυ δυνατα κομματια!
τι να πω αν τον θεωρουν καποιοι ανεμπνευστο…το demolition τι ειναι δηλαδη???

Όχι :wink:

Κάπου εδώ αναλαμβάνει δράση ο Angmar! :lol:

Περιμενα πιο πολλα απο το Angel Of Retribution παρολαυτα ειχε καποιες καλες στιγμες…δισκος του 6-7…

Αν τόσο παλιές μπάντες βγάζανε ακόμα δίσκους του 9-10 οι καινούριες δε θα είχαν λόγο ύπαρξης…