Judas Priest-Nostradamus

Τον Ιούλιο (καλά βάζω στοίχημα ότι θα υπάρξει αναβολή) βγαίνει το καινούριο concept :eek: album των Judas Priest!!!
Τι να περιμένουμε μετά από το συμπαθητικό λόγω των περιστάσεων angel of retribution???

Rob Halford>>Metal God

egw perimenw kati kalutero kai makari!!

sumfwnw : halford >metal god

Και στα ιδια επιπεδα του A.O.R. να ειναι εμενα δεν θα με χαλασει καθολου.

Mακάρι πάντως να είναι ανώτερο του A.O.R…

εγω οπως εχω ξαναπει πιστευω οτι θα’ναι ή πολυ καλο ή πολυ μετριο. s

Judas Priest=Metal Gods

Ντάξει το προηγούμενο καλούλι ήταν.
Κάτι σαν best of. Παλευόταν.

Ωραίο τίτλο διαλέξανε, εκπλήσσομαι που δεν το ονομάσανε “Γιώργος Μαρίνος”.
Αντε και τουρνέ στη μύκονο.

Χαχα! Γελάσαμε πάλι! :thumbdown:

x:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Χαίρομαι που μπήκες στον κόπο να τσεκάρεις τις photos στο myspace μου! 8)

εγώ να δεις, εριξα τρελλό γέλιο με τη φάτσα σου.
Ας επανέλθουμε όμως.
Λήκαρε το δισκάκι;

Χαίρομαι που σου έδωσα χαρά! 8)
Κάνει καλό το γέλιο!
Την δικιά σου φάτσα θα τη δούμε πουθενά; :-k

->\:D/ <-

έλα άραξε τώρα, χαλάς το όμορφο αυτό θρέντ.

βασικα ατομα του τυπου του Successor ειναι απλά απο κοινωνικης πλευρας ανυπαρκτα. μου βγαζουν μια τεραστια αδιαφορία. το τελευταιο πραγμα που πρεπει κανεις να κανει ειναι να τους δινει αξία. αφηστε τον και ας πουμε για το νοστραδαμους.

προσωπικα οπως εχω πει στο παρελθον και σε αναλογο τοπικ στα δημοψηφισματα, με ανησυχει ο τιτλος μεταλ οπερα. δε μου κολλάει για priest. αφηστε που μετά το 2001 ο halford αρχισε να ‘πεφτει’ λιγο εως πολυ. μεχρι καπου στα μισα της περιοδειας του resurrection ηταν οκ. μετα αρχισε να καιγεται γμτ…

δε ξερω. φοβαμαι μηπως δε τα βγαζει τοσο περα και δε κανει γενικα ψηλα φωνητικα στο δισκο για να μπορει να βγαλει λαιβ τα κομματια. αν ακουσετε δηλαδη το νεο κομματι απο halford με τιτλο forgotten generation, τα ψηλα φωνητικα ειναι ανυπαρκτα.

ειπαμε, ο halford ειναι ο metal god, αλλα εδιωξαν ενα πυρηνικο οπλο ονοματι tim ripper owens. δηλαδη δε μπορουσαν να βγαλουν κλασσικους heavy δισκους με αυτον;επρεπε να γυρισει ο halford για να το κανουν;

Αντιλαμβάνεσαι φυσικά πως ενώ σου προκαλώ αδιαφορία, αναφέρεσαι σε μένα στην μια παράγραφο του πόστ σου. Συνολικά 4 παράγραφοι. Συνεπώς το 1/4 του ποστ σου αναφέρεται σε μένα.
25% από τα λόγια σου, δηλαδή, για κάτι που δεν σε ενδιαφέρει. Συνολικά χρησιμοποιείς 30 λέξεις μάλιστα!
Γουέλ νταν.
Και μη φοβάσαι, μια χαρά ψηλά φωνητικά θα έχει ο δίσκος. Κάτι πήρε τ’αφτί μου οτι ο παππούς κάνει παρέα με τον Γουίλι, τον μαύρο θερμαστή. Τα φωνητικά του θα ναι ψηλά σαν τα ψηλά βουνα του ζαχαρία παπαντωνίου.

:ban:.-

Κατι μου λεει πως οι Spinal Tap ειναι ακομα επικαιροι…concept με τον Νοστραδαμο???Ελπιζω τουλαχιστον να εχει καλα τραγουδια.Οψομεθα…

Fysika oles oi mpantes pou vgainoun kai kanoun rock operes oles lene oti den 8a einai mia synh8ismenh rock opera alla pros to parwn den mporoume na ekfrasoume gnwmes prepei na akousoume prwta pantws pisteyw oti h 8a einai patata h 8a einai kati megalhwdes!!!an kai oi priest den mou kollane gia rock opera!

+9999999