Judas Priest Vs Manowar Vs Alice Cooper Vs Saxon

Ποιοι ειναι οι ποιο καλοι σε ολα? (JUDAS PRIEST) . . .

Ο γραφικός σας είναι εδώ…

Manowar φυσικά

Tρομερό poll. Οι Toto & οι Cannibal Corpse λείπουν μόνο… :wink:

Αlice Cooper βέβαια…

Eτσι.Αν και κονταροχτυπηθηκαν με Priest,κερδισαν τη μαχη ως γνησιοι πολεμιστες

Απ’ολα αυτα προτιμω τους Πριστ, αλλα δεν μπορω να καταλαβω τι σχεση εχουν οι 4 μεταξυ τους.

ναι πε φιλε μετα θα προσθεσω Linkin Park & R.E.M

Alice Cooper

Eτσι.Αν και κονταροχτυπηθηκαν με Priest,κερδισαν τη μαχη ως γνησιοι πολεμιστες[/quote]

Υπάρχει Δούρειος ίππος στους Priest…

Θα μπει ο γίγαντας ο De Maio από την “πίσω πόρτα” και θα πατήσει στο άβατο…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μεταξύ μας, αλλά γουστάρω τρελά το συγκεκριμένο…

Είναι απίστευτα άσχετο…

Και όπως γνωρίζετε αυτά είναι που γουστάρω…

Όσον αφορά αυτό που είπε ο skorpios Linkin Park & R.E.M δηλαδής…

Φυσικά Linkin Park μαμάνε τους gay τους REM και τ’ αγόρια τους τους Placebo

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Προτείνω το επόμενο poll να είναι

Manowar vs Μadonna…

Η Motorhead vs Samantha Fox

Για τον σοδομισμό και μόνο

Πιστεύω ότι αν σβηνόταν ο Alice το poll θα χε λίγο περισσότερη λογική.
Οπως και να χει… Alice Cooper! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Από τους 4, ο Alice Cooper δεν πολυταιριάζει.
Από τους 3 εναπομείναντες, απορρίπτονται οι Manowar και η ψήφος πάει στους Priest με συνοπτικές διαδικασίες.
Καλοί και οι Saxon, αλλά κρατάνε πιο πολύ και από τις κονσέρβες. Έπρεπε να 'χουν λήξει εδώ και καιρό.

Είναι καλοί live… Οπότε επειδή δεν υπάρχουν και πολλές καλές live μπάντες καλό είναι να συνεχίσουν… Ποτέ δεν μου άρεσαν ιδιαίτερα

Κάτι σαν τους Maiden ένα πράγμα, μόνο που οι Saxon ενδέχεται να έχουν και καλύτερες κυκλοφορίες τα τελευταία 15 χρόνια. Χαχαχαχαχα.

Πλάκα κάνω, το Brave New World εγεγάμηκε.

εγω ψηφιζω οντας αναμεσα σε alice cooper και saxon… ALICE COOPER

Eτσι.Αν και κονταροχτυπηθηκαν με Priest,κερδισαν τη μαχη ως γνησιοι πολεμιστες[/quote]

αν και ειμαι σιγουρη οτι με την επιλογή μου χάνω κάθε ελπίδα να μου παραδώσει επιτέλους μαθήματα κιθάρας ο bluezlick :roll:
I will vote for MANOWAR!

MΠΡΑΒΟ-ΜΠΡΑΒΟ!!!
Δεν περιμενα να ειναι ο Alice μπροστα.

1.Alice Cooper
2.Judas Priest
3.Manowar
4.Saxon

Υ.Γ. Aν και για Saxon Vs Manowar ειναι μεταβλητο

Eτσι.Αν και κονταροχτυπηθηκαν με Priest,κερδισαν τη μαχη ως γνησιοι πολεμιστες[/quote]

αν και ειμαι σιγουρη οτι με την επιλογή μου χάνω κάθε ελπίδα να μου παραδώσει επιτέλους μαθήματα κιθάρας ο bluezlick :roll:
I will vote for MANOWAR![/quote]

Με την εσυγκεκριμένη επιλογή θα ξεχάσεις κι αυτά που ξέρεις από κιθάρα… (Κι εγώ Manowar ψήφισα) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αλλά την φωνάρα του Eric Adams δεν την έχει κάνεις…

Eτσι.Αν και κονταροχτυπηθηκαν με Priest,κερδισαν τη μαχη ως γνησιοι πολεμιστες[/quote]

αν και ειμαι σιγουρη οτι με την επιλογή μου χάνω κάθε ελπίδα να μου παραδώσει επιτέλους μαθήματα κιθάρας ο bluezlick :roll:
I will vote for MANOWAR![/quote]

Με την εσυγκεκριμένη επιλογή θα ξεχάσεις κι αυτά που ξέρεις από κιθάρα… (Κι εγώ Manowar ψήφισα) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αλλά την φωνάρα του Eric Adams δεν την έχει κάνεις…[/quote]

Ακριβως.Χαρακτηριστικο δειγμα στο Hail and Kill σε live,λιγο πριν μπει η κιθαρα.Αυτο που κανει ειναι φοβερο,σκετη καμπανα η φωνη του

Δεν κάνεις πλάκα-έχουν καλύτερες κυκλοφορίες από τους Μέιντεν

+1