Judas Priest

[U]ο Φρουρός από το επερχόμενο dvd.[/U]

:metal:

γιατί είναι επερχόμενο ? δεν εχει κυκλοφορήσει εδω και κάτι μήνες? :-s

Α καλά ότι να ναι.
Ούτε ημερομηνίες πρόσεξα με τέτοια ΕΚΤΕΛΕΣΑΡΑ (αν και θα ναι φυσικά επεξεργασμένο, είναι ένα δείγμα του τι ζήσαμε πριν από δύο χρόνια).

Το Sad wings of desitny ειναι το κορυφαιο μεταλ αλμπουμ ολων των εποχων.

Το χιλιοστο σχολιο σε αυτο θρεντ δε μπορουσε να ειναι καποιο αλλο, ευχαριστω, φευγω.

Ισχύει κατα πολύ…αλλά οι Judas δεν είναι μόνο αυτός ο δίσκος, ξές εσύ 8) 8)

Είστε όλοι τόσο φλώροι που ψήφισα [B][SIZE=“5”]Stained Class[/SIZE][/B].

[SPOILER][SIZE=“1”][COLOR=“Magenta”]Ινβέηντααα, ινβέηντα νήαρ μπάι… <3[/COLOR][/SIZE][/SPOILER]

Βασικά η τετράδα από “Sad Wings Of Destiny” ως και “Killing Machine” είναι ένα από τα πιο λαμπρά σερί του heavy metal. Το “Killing Machine” λίιιγο πιο ψηλά απ’ τα άλλα όχι για κανέναν ιδιαίτερο λόγο αλλά γιατί από αυτό το βινύλιο του πατέρα μου έμαθα τους Priest. :smiley:

[SPOILER]Ψήφισα “Painkiller” γιατί όταν ψήφισα πέρναγα τρελή εποχή καύλας μαζί του[/SPOILER]

Πουτανακιιι. Πιο ροζ πεθαινεις ρε γαμωτο :lol::lol::lol:

Δεν εχω ψηφισει και θα ψηφισω Painkiller γιατι ειναι στην 5αδα των αγαπημενων μου δισκων ever οποτε ειναι ευκολη η πρωτια. Απο εκει και περα ακολουθει το Defenders Of The Faith με το The Sentinel να ειναι απο τα πιο [B][SIZE=“4”]METAL[/SIZE][/B]:metal: τραγουδια ever και μετα για 3ο αγαπημενο μου θα εβαζα το British Steel με το Sad Wings Of Destiny σε αποσταση αναπνοης να ειναι 4ο. Μετα θελει σκεψη, ψηνεστε για λιστα?

Αντε ρε φανατικοι Defenders of the Faith πρισταδες παμε να τους φαμε ζωντανους

http://www.rocking.gr/forum/showthread.php?t=29445

Χεχε

Εγώ τουλάχιστον εκτιμώ την αισιοδοξία σου μαν, αλλά και μόνο που είμαστε στον τελικό είναι σα να είμαστε πρωταθλητές έτσι κι αλλιώς.

Χαλάρωσε και απόλαυσε τους φιναλίστ Πρίσταρους.

Up here in space i’m looking on you ρε με τα χαρουμενα κουταβια τους maiden

:lightsabre::twisted::x

Θα σου φαω τα εντερα…

Σιγά τα αίματα ρε Μεηντενόπουλο

Μα να μιλαει για χαρουμενα κουταβια ο λιγδωμενος bodybuilder?

Γιατί ρε, τι είστε; Σκοτεινοί και ατμοσφαιρικοί ας πούμε; :lol:

πως, πως. εχουν την εισαγωγη του dance of death

[SPOILER]http://www.youtube.com/watch?v=VctBmCmYQD4
SUCK MY BALLS MR DICKINSON:!:[/SPOILER]

Λοιπόν. Σοβαρή ερώτηση τώρα*.

Τελικά, ποιά είναι η καλύτερη δισολία στο μέταλ; Μμμμ; Εσείς τι λέτε;

[SPOILER]Όποιος Μαϊντανός πεταχτεί να πει πάλι την πίπα του θα αντιμετωπιστεί με ανελέητο χλευασμό και απαξίωση.[/SPOILER]

τρουπερ

chiotis mambo