Judas Priest

kairos na to kleisoun kai oi Priest to magazi. krima

Γαμάει πιο πολύ με ήχο Painkiller !!!

2 Likes

Δεν ξέρω ποία η γνώμη σας για το νέο τραγούδι, αλλά εμένα με ήρθε αυτό στο μυαλό απ’ όλες τις απόψεις.

2 Likes

Μετριούμπα μου φάνηκε…

Ανεξάρτητα με το τι αξίζουν τα καινούρια τραγούδια, το εξώφυλλο θα ταίριαζε περισσότερο σε κάποιο συγκρότημα - παρωδία των Priest!
Όχι ότι είχαν και στο παρελθόν τα καλύτερα εξώφυλλα οι συγκεκριμένοι…

Τουλάχιστον είχαν καλά βίντεο!

1 Like

Απλό και ωραίο!! Ο δίσκος βέβαια παίζει να σπέρνει

Οτι εχω ακουσει ως τωρα ειτε teasers ειτε full κομματια ΓΑΜΑΝΕ !!! Μη ξεχναμε πως μιλαμε για Ian Hill,Rob Halford,Glenn Tipton (67+ και οι τρεις) ΚΑΙ ΒΓΑΖΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΜΕΤΑΛ !!!

2 Likes

Νταξ καλό είναι

1 Like

gia Rob kai Glen eda3i na to dexto oti paizoun/tragoudane gamata. o dimosios ypolilos paizei 1 nota ka8e 5 lepta so siga to pragma. den itan kai pote kanas foveros basistas(opos Harris, DeMaio,Burton ktl)

Ναι ρε παιδι μου,δεν διαφωνω.Τον ανεφερα γιατι ειναι 67 και αυτος !

Και γαμώ τα κομμάτια, 80ς feeling, classic style, χιλιοακουσμένο αλλά στα @@ μας, φωνάρα με λίγο γρέζι γεροντίλας, γκαύλα. Μπορεί να γούσταραν Saxon και να έκαναν την δικιά τους εκδοχή, δεν μας χαλάει. Ο καράφλας επιβάλλεται να έχει νέο υλικό να το τραγουδάει όσο μπορεί ακόμη, η φωνή του είναι δώρο στην ανθρωπότητα :slight_smile:

3 Likes

Ωραίος ήχος κιθάρας

1 Like

εχει leakarei καθολου ο δισκος ξερεις κανεις?

dikio sauto to kommati. shit kai o Dio 67 itan otan pe8ane. fuck.

σε μια βδομαδα βγαίνει. αγορά. τα μισα τα έχουν ποσταρει.

sorry pou to postaro edo alla mono se mena 8umizei auto to komati to hell patrol(opos tragoudaei sto refren). gamato komati parepiptodos

Μου άρεσε και μένα πολύ. Πολύ heavy και πλούσιος ήχος, κοφτερές κιθάρες και η φωνή του Rob σαν νανούρισμα στα αυτιά. Κλασσικοί priest, κλασσικό heavy metal. Λίγες είναι οι μπάντες που μπορούν να το κάνουν αυτό… δεν με νοιάζει καν αν τελικά θα είναι καλός ο δίσκος ή όχι (πιστεύω θα είναι) … μου αρκεί να ακούω συνθέσεις που είναι ταυτόχρονα νέες και να μου θυμίζουν τι ένιωθα όταν άκουγα τις παλιές (ε ρε πούστη μου με πήραν τα ζουμιά)

3 Likes


Πολλά υποσχόμενο!
1 Like

Θα κοντραριστούν στα ίσα

1 Like