Judas Priest

Κάπως έτσι, δεν είναι και από τα καλύτερα του δίσκου πάντως

1 Like

na doume posoi 8a di3oun tin ektimisi tous gia tin nea douleia ton Priest(mias pou lene oti einai toso gamato) stirizodas tous me to na agorasoun to cd/lp, kai pigenodas stin sunaulia tous to kalokairi.

Με την πρώτη ακρόαση, πολύ καλό.

1 Like

50 χρονια στο σανιδι και βγαζεις τετοιο δισκο… Αξιοι θαυμασμου θα ελεγα!!

3 Likes

Εγω θα το αγορασω 10000% φιλος. Οσο για την συναυλια,εχω παρει εισιτηριο μονο για Maiden απο την αρχη(με τα χιλια ζορια κι αυτο) και αφηνω Πριστ για τελευταια στιγμη αν θα παω γιατι θα πνιγομαι εκεινη την περιοδο λογω δουλειας.

2 Likes

Ο δισκος ειναι σιγουρη αγορα.Οσο για την συναυλια εχω παρει και για Priest αν και να σου πως μετα απο την αποχωρηση του Tipton ξενερωσα ημουν σε φαση να πουλησω το εισητηριο αλλα δεν το εκανα ποτε!! Ειναι μια απο τις αγαπημενες μου μπαντες και θα ηθελα να στηριξω τωρα που ηρθαν ασχημα τα πραγματα. Priest Rules απλα!!!

2 Likes

είναι όντως πολύ καλο γαμώ τι γίνεται!! Τρομερή ενέργεια, κιθάρες, ακόμα και οι στίχοι ακούγονται με ενδιαφέρον και γενικα κοπανιεμαι μονος μου πρωι πρωι με ενα χαμογελο σα καθυστερημενος! :slight_smile: :slight_smile:

4 Likes

Το ιδιο χαμογελο ειχα χθες βραδυ(και πιστευω πολλοι εδω μεσα) !

9 Likes

Είμαι στη φάση της πρώτης ακρόασης στη δουλειά.
Έχει σκάσει ένα χαμόγελο και ένα μικρούλι δάκρυ.
Περισσότερα όταν τελέψει η ακρόαση.

3 Likes

Το ξαναέβαλα τώρα, με κράζουν λίγο στο γραφείο… στα @@ μου τους γράφω, ταμείο ανεργίας μου λένε … :stuck_out_tongue:

4 Likes

Βαρα ρε αλανι ! Δεν εχει δουλεια σημερα. Μονο Judas

4 Likes

Αυτο ειναι μεταλ!!!

3 Likes

εγω σηκώθηκα για να κανω δουλεια ( εχω την τυχη να δουλευω και απο σπιτι) , απλα αναβλήθηκαν όλα, γαμώ τα deadlines ρε βγαλαν αλμπουμ οι θεοι τι δεν καταλαβαινετε δεν απανταω σε κανεναν χαχαχ

2h φορά σερί, εχει 4-5 κομματαρες νομιζω τουλαχιστον

4 Likes

ε μαλάκες, είπαμε παρασκευή είναι ας τον παίξουμε και λίγο στη δουλειά αλλά με αυτά που γράφετε το κατεβάζω ντελόγο και νομίζω θα με απειλήσουν και μένα με ταμείο ανεργίας

3 Likes

βιαζει παιδικα κωλαρακια…

1 Like

Οπως ειπε και ο Bulldog σημερα ειναι Priest day!

2 Likes

Δεν υπάρχει τίποτα το αστείο στον βιασμό.

1 Like

seriously τωρα? εχεις θιχτει? ή νομιζεις οτι γουσταρω κατι τετοιο?

σοβαρευτειτε…
γαμω την πολιτικη ορθοτητα

1 Like

Προς το παρον, την ορθογραφια γαμησες, οχι την ορθοτητα :stuck_out_tongue:!