Jungbluth (GER) / Lentic Waters (GER) / Ruined Families - spring '14 greek tour

Αθήνα / 30 Απριλίου / ZERO
Καλαμάτα / 1 Μαίου / Odd Cafe Bar
Πάτρα / 2 Μαίου / Α.μφιθέατρα Θ.ετικών Ε.πιστημών - Πανεπιστήμιο Πατρών
Θεσσαλονίκη / 3 Μαίου / Στέκι στο Βιολογικό

more infos soon.

Άχαστο λάιβ. Επιτέλους θα δω και Ruined Families.

μανώλη είδα jungbluth γερμάνια. μα τη παναγία τέτοια λάιβ μπάντα δεν έχω ξαναδεί. Βέβαια παίζαν με τον θηριώδη εξοπλισμό τους, αλλά ναι τέτοιο πράγμα δεν έχω ξαναδει.

Και λιγες αφισες:

Τουρ

Αθηνα

καλαματα+πατρα παιζουν μαζι τους και οι Minerva Superduty, αποτι ξερω

και αφισα για θεσ/νικη

υπο σκεψη να σκασω στο λαιβ της αθηνας. θα τσεκαρω bandcamp και θα πραξω αναλογως

Πάτρα και [B]Λήθη [/B] πατρινη κρουστιλα στο λαιν απ!

[B]Σημερα στο ZERO / Αθήνα[/B]

bump!~

ΠΟΥΤΣΑ ΚΑΙ ΞΥΛΟ!

Ασύλληπτες εμφανίσεις από Jungbluth και Ruined Families, πολύ καλοί οι Lentic Waters και Allochiria.
Περιμένοντας τα χειρότερα από τον ήχο του Zero, τελικά ήταν φανταστικός, ειδικά σε Jungbluth μιλάμε για τρέλα.
Ruined Families δεν είχα ξαναδεί και όντας ανυποψίαστος, έπαθα κοκομπλόκο. Μεγάλο σοκ αυτό που κάνουν λάιβ, πλήρης ισοπέδωση.
Πω, δεν μπορώ να συνέλθω λέμε.

ΜΠΡΑΒΟ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ. ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ.

Γαμώ τα live, υπόψιν ότι παίζουν μικρά set οι μπάντες , οπότε μην κάνετε μεγάλα διαλείμματα για μπύρες και βόλτες

Στηρίξτε οικονομικά την διοργάνωση και τις μπάντες .

πόσο δλδ?κανά μισάωρο η καθεμία??

20-30 λεπτά περίπου. Χάρντκορ κάβλες λέμε.

Οι Jungbluth επαιξαν και encore κατοπιν λαικης απαιτησης αν δεν απατωμαι. Τουμπανο το λαιβακι, τσιμπησαμε και βινυλιακι Jungbluth που τα χαν σε τιμες ξεφτιλα. Συγκριτικα καλυτεροι νομιζω πως ηταν οι Ruined Families, αν και ολες οι μπαντες γαμευσαν επι σκηνης.

ελπίζω με τα 3 ευρώ της αθήνας να βγάλατε τα έξοδα της περιοδείας

Αύριο Πάτρα τα σπάμε!!!

fake κοντράρεις βλαμένα και το ξέρεις

και σήμερα με minerva supeduty

‘Νταξ’, κόλαση με Jungbluth χτες, δεν τους είχα ξανακούσει εγώ. Τα έσπασαν όλα, από τα καλύτερα live που έχουμε δει Βιολογικό, γενικά όλες οι μπάντες ήταν ωραίες. Ξενέρωσα που δεν είχαν κανά βινύλιο μαζί τους, μάλλον τα πήραν όλα οι Αθηναίοι.

Τώρα ετοιμαζόμαστε για Gutter και Λήθη/Conspiracy of Denial.