Juventus

Με ενημερωσαν οτι το αποπανω βιντεο δεν παιζει στην Ελλαδα… κριμα. Ειναι ενα καναλι με το ονομα B/R Football στην Αμερικη, το οποιο εχει παρει τα δικαιωματα για τους αγωνες Champions League, και μαλιστα τους δειχνει και ζωντανα. Μετα τους αγωνες υπαρχουν εκτεταμενα στιγμιοτυπα για καθε αγωνα ξεχωριστα, και υπαρχει και βιντεο με ολα τα γκολ της αγωνιστικης. Την εχω καταβρει φετος με αυτην τη φαση.

αηδιαστικό κλαμπ

2 Likes

Ε ναι αλλωστε εγραψαν κατι που δε εγραφε η οποιαδηποτε αλλη ομαδα στον κοσμο.

:rofl:

το δήθεν γέλιο απογειώνει το ποστ

Nα πω κι εγώ τη γνώμη μου για το περιστατικό. Για μένα είναι σχεδόν φως φανάρι ότι ο Ρονάλντο είναι ένοχος. Είναι γνωστό το παρελθόν του με μικροσκάνδαλα και προσωπικά δεν ήξερα καν την ιστορία του βιασμού το 2005 που ανέφερε ο King Diamond. Τότε τον είχαν συλλάβει οι αγγλικές αρχές επειδή κατηγορούνταν για το βιασμό μιας κοπέλας στο Λονδίνο (μαζί με έναν άλλο άντρα είχαν κακοποιήσει σεξουαλικά 2 κοπέλες). Τελικά λέει έπεσαν οι κατηγορίες στο δικαστήριο.

Και τώρα έχουμε αυτό εδώ με τον βιασμό της 34χρονης Αμερικανίδας στο Λας Βέγκας. Ξαφνικά όλες οι γυναίκες τα έβαλαν με το Ρονάλντο? Και μόνο το γεγονός ότι πλήρωσε 375.000 δολάρια για να της κλείσει το στόμα δείχνει ότι έχει λερωμένη τη φωλιά του. Είναι πολύ μεγάλο το ποσό. Απλά να πω ότι τέτοιες πρακτικές τις έχει κάνει και ο Ντόναλντ Τραμπ. Πλήρωνε μεγάλα ποσά σε μοντέλα για να μην βγουν στην επιφάνεια οι εξωσυζυγικές του σχέσεις. Τουλάχιστον ο Τραμπ δεν είναι βιαστής.

Ο καινούριος δικηγόρος της Αμερικανίδας είναι έμπειρος και αποφασιστικός και έχει στοιχεία-ντοκουμέντα που καίνε το Ρονάλντο. Και κάποια περιστατικά που έχουν αναφερθεί δεν μπορεί να είναι τόσο πολύ προϊόν μυθοπλασίας. Πχ ότι η κοπέλα είχε φοβηθεί ότι ο Ρονάλντο έχει AIDS (το σεξ ήταν χωρίς προφύλαξη) και αυτός μετά την καθησύχασε ότι είναι καθαρός και κάνει εξετάσεις αίματος κάθε μήνα.

Όσον αφορά το τουίτ της Γιουβέντους, είναι τραγικό να υποστηρίζεις ένα κάθαρμα βιαστή επειδή… είναι αφοσιωμένος στη δουλειά του και καλός επαγγελματίας (!!!) αλλά κι εγώ νομίζω ότι σχεδόν όλες οι υπόλοιπες ομάδες το ίδιο θα έκαναν.

Αυτά τα ολίγα και όποιος θέλει να διαβάσει κάποιες επιπλέον λεπτομέρειες για την υπόθεση υπάρχει αυτό το άρθρο από το Sportime που βγήκε πριν λίγες ώρες.

1 Like

Juventus Mafia. Μέσα στο βόθρο είναι το συγκεκριμένο σωματείο. Και στελέχη της διοίκησης μπλεγμένα. Οι γαύροι είναι γατάκια μπροστά τους.

2 Likes

Είναι στο DNA της ομάδας!!!11#1#!1!1!!1!1!!!
Και κάθε οπαδός της πουτανας γιος!!+!!!1!11!!!$!!#!!!
Όλες οι άλλες ομάδες είναι καθαρές και προωθούν την ευγενή άμιλλα!!+!!+!1!1!1!$1!1!!1

Σιχαμενη ομάδα είναι

Εχει ακομα πολυ για να φτασει Λιβερπουλ, Μαν Σιτι, Ρεαλ Μαδριτης και Τσελσι.

Δεν νομίζω η Λίβερπουλ να είναι το ίδιο από παλια σιχαμενη και βρώμικη ομάδα.

Σουρεάλ διάλογοι.

Συνεχίστε, συγγνώμη για την παρεμβολή.

Απο την ημερα ιδρυσης της.

Καλα εσυ ονειρεψου επρεπε να μεινει υποβιβασμενη αυτη η ομαδα

:’) :’) :’)

πρεζα ομορφη τις παπιες ταιζα

1 Like

Καταπληκτικη εμφανιση απο τον καλυτερο παικτης της ομαδας, και προς το παρον μαλλον το καλυτερο γκολ της αγωνιστικης.

:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

Ημι-πιτσιρικάς σε σώμα πιτσιρικά!

Εβγαλε ηδη διευκρινιστικη δηλωση οτι ειναι υπερ και θα το κανει σε πρωτη ευκαιρια.

Λογικα δε θα παιζει Ευρωπη, αλλα ειναι τα στιγμιοτυπα του Juventus - Genoa, τα οποια περιεχουν:

  • Το καλυτερο γκολ με απευθειας εκτελεση κορνερ που εχω δει στην ζωη μου, απο τον Cuadrado
  • Μια απο τις μεγαλυτερες εμφανισεις τερματοφυλακα που εχω δει, απο τον Sirigu της Genoa
  • Ενα πολυ ομορφο γκολ απο τον Dybala

Αν βρειτε καπου τα στιγμιοτυπα, δειτε τα, αξιζουν.