Kορίτσι με τα 2 σώματα

Ανατριχιαστικο θα ελεγα 8O

http://kazani.gr/2007/11/07/koritsi_me_2_swmata.html

Μετάλλαξη ή απλά μία γενετική ανωμαλία;

Koita na deis, oi genetikes anwmalies proerxontai apo mia h’ perissoteres metallakseis. Einai pithanon na exoume kati tetoio opws poly pithano einai na eixame mia epiplokh stin kyttarikh diairesh tou emvryou h’ emvrywn pou pithanon na ypirxan stin mitra.

Το αξιοσημειωτο ειναι η ομοιομορφια στο σκελετο της. Οι τερατογενεσεις και οι γενετικες ανωμαλιες συνηθως ειναι “ακυρες” αν μπορω να το πω ετσι. Το πιο πιθανο ειναι αυτο το σεναριο με προβλημα στην διαιρεση εμβρυων που υπηρχαν στην μητρα.

α τι όμορφο που’ναι τ’άτιμο8)

Νομίζω ότι σε τέτοια πράγματα δεν χωράει πλάκα…

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

doh

Ειναι νεφελιμ!!!

Διαβασα οτι της εκαναν εγχειρηση, και της αφερεσαν ολα τα παραπανισια μελη με επιτυχια

αν δεν έχεις κάτι άλλο να σε απασχολεί,ναι,μπορείς να κάτσεις να στεναχωρηθείς λίγο για ένα κοριτσάκι που έχει δυο σώματα…

Έχει διαφορά όμως το να σου είναι αδιάφορο από το να κάνεις πλάκα με τέτοιες καταστάσεις που (χτύπα ξύλο) μπορεί να τύχουν στον οποιονδήποτε. Δεν είναι καθόλου αστείο και κατά τη γνώμη μου δεν έπρεπε καν να ανοιχτεί αυτό το τοπικ.[-X

άσχετα αν έκανα εγώ πλάκα,το topic νομίζω ανοίχτηκε με σοβαρό σκοπό…

Αφου της εκαναν εγχειρηση και πηγαν ολα καλα δεν υπαρχει προβλημα. Διαβασα επισης οτι καποιοι ντοπιοι απειλησαν να τη σκοτωσουν επειδη ακριβως της εκοψαν τα παραπανισια μελη. Ελεος.

Ρε παιδια δεν ανοιξα το τοπικ για να κανουμε πλακα. Σοβαρα απλα για να ενημερωθουμε για κατι που ειναι σοβαρο και αξιζει προσοχης. Εξ αλλου ολα καλα της πηγαν…

Δεν απευθύνθηκα μόνο σε`σενα, αλλά γενικά.

ΟΚ, απλά σε κάποιο σημείο μου δημιουργήθηκε η εντύπωση ότι ξεφύγαμε.:wink: