Kαλύτερο Τestament LP

Πάμε για ένα τίμιο θρασ (:p) δημοψήφισμα.

Για ν’ ακούω γνώμες. Εγώ βράζω μεταξύ Νew Order, Practice και Gathering.

edit: έτοιμη και η κάλπη.

Gathering με μεγάλη άνεση. Απλά και όμορφα.
Βάλε και πολλ ρε.

εντιτ: ΟΚ!

Low και Practice what you preach για μενα!!! :smiley:

Και για μένα άνετα Gathering. Το καλύτερο Rhythm Section που είχαν ποτέ, η καλύτερη παραγωγή επίσης, τα φωνητικά του Billy πολύ ανώτερα από τις πρώιμες τσιρίδες των 80’s, όγκος, λύσσα και κάποια από τα καλύτερα Thrash τραγούδια γενικώς. Ούτε καν που με ενόχλησε η έλλειψη σόλο.

LEgacy απλα και ομορφα!!!1:)

Το ντεμπουτο…

Θα συμφωνίσω με Legacy.Aπλα και μονο γιατι αυτο ηταν το πρωτο μου Mεταλ CD!Ισως και το αγαπημένο μ σιγκροτιμα!!

Ειμαι μεταξυ Legacy και New Order.

New Order,into the pit . & _

practice what you preach :!::!:

Σιγουρα καποιο απο τα πρωτα 3 θα πω… Αν και το The Formation Of Damnation, ηταν και αυτο καλο…

Αν και δεν ειμαι σιγουρος, μου αρεσουν και τα 3, αλλα θα πω το The New Order, νομιζω ειναι με μικρο προβαδισμα το αγαπημενο μου… Οποτε The New Order :band::metal::metal:

Gathering και Demonic οι αδυναμίες.

Τα πολύ παλιότερα δεν τα έχω ακούσει πολύ λόγω παραγωγής.

Gathering γιατί όταν βγήκε με ξετίναξε, και όποτε βάζω με ταρακουνάει!
Και με τι line up όμως!

Για το Τhe Legacy πήγαινα, τελικά ο δαίμων του πληκτρολογίου έβαλε το χεράκι του και η ψήφος μου πήγε στο The New Order. Αν το δει κανένας μοδ, ας την αλλάξει για να ειμαστε δίκαιοι :stuck_out_tongue:

H ψηφος μου παει στο αδικημενο souls of black,που δυστυχώς (και αδικως) τους εβγαλε το προσωνυμιο Testallica…(+ οτι εχει την καλυτερο μπαλαντοειδες κομματι τους,το legacy)

Προσωπικα θεωρω πως το Gathering ειναι το καλυτερο τους, αλλα θα ψηφισω Souls of Black. Κι ειναι περιεργη φαση αυτος ο δισκος, επειδη συγκριτικα με τα αλλα θα το εβαζα στις πιο αδυναμες στιγμες τους, αλλα εχει μερικα κομματια που με κανουν να πεθαινω γμτ. Ειδικα το Seven Days of May. Ολεθρος.

Καλυτερο σιγουρα οχι, αλλα επι προσωπικης βασης, ξεχωριστο.

Πωωω, το souls of black 3 ψηφους… Τσακ. Για μενα πολυ αδυναμο αλμπουμ παντως!

Gathering για μενα ανετα.
ακουσα πρωτη φορα αυτον τον δισκο 6η δημοτικου (χωρις επιτυχια ομως)
περασαν τα χρονια και πλεον ειναι στα 5 αγαπημενα μου αλμπουμς!!!

The Legacy τελεια και παυλα!!! (και μερικα θαυμαστικα)

ειμαι αναμεσα σε legacy και practice… :-k
κ απο τα πιο προσφατα μαλλον προτιμω το formation απο το gathering…

αναποφασιστος ακροατης :?