Kαβατζα hard rock cafe/bar!

Χαχα…βραδιά κι αυτή! Δεν μπορώ να θυμηθώ να έχω φάει τέτοια βροχή ξανά. Βέβαια η αλήθεια είναι πως 5 λεπτά αφότου στριμωχτήκαμε με τα χίλια ζόρια, η βροχή σταμάτησε…κάτι που με έκανε να πιστέψω πως οι φήμες περί “μαγικών ικανοτήτων γκαντεμιάς” συγκεκριμένων ατόμων του φόρουμ είναι πραγματικότητα!!!

Ε, τι περίμενες κι εσύ με Sofi-k, karvou, Aloe και rudy στο πίσω κάθισμα;

lovedrive:roll:
να το ξανακάνουμε α:-s

1.Από το μαγαζί μέχρι το αυτοκίνητο δείξαμε τις δυνατότητές μας στο κολύμπι.
2.Κοτζάμ κόζις 2 μέτρα δεν χώραγε καλά καλά ο ίδιος στο όχημα,έπρεπε να χωρέσουμε 6 άτομα.
3.Το Αλόη με τον Κάρβου έψαχναν περίπου 4 λεπτά πως ανοίγει το κάθισμα του συνοδηγού για να κάτσουν πίσω.Το αμάξι τελικά ήταν 5πορτο.
4.Μπροστά Κόζις με Κουρου,πίσω το σοφικαπακι,γω,γκαρβου και ξαπλωμένο πάνω μας,απλωμένο σα σαρδέλα το αλόη.Μεγάλες στιγμές.

Κόζι σ’ευχαριστούμε που υπάρχεις.

α,ναι,το μαγαζί καλό,όμορφες επιλογές,φθηνή μπύρα διάολε (κανονική τιμή δλδ).όμορφα.

:lol3: :lol3: :lol3: Εγώ δεν έβλεπα ρε! Με είχε καλύψει το karvo-μπουφάν!:lol: :-- :roll:

Ναι. Και τα παπούτσια να κάνουν πλιτς πλιτς :smiley: Να το ξανακάνουμε.

κορίτσα, βρεμένα στο πίσω κάθισμα, με καλούς φίλους…
χμ χμ χμ

χμ χμ χμ χμ χμ

λεπόν,περιγραφή

αριστερά το σόφι κάπα,γω στη μέση,δεξά ο γκάρβου.
το αλόη ξαπλωμένο με το κεφάλι στη μεριά του σόφικαπατος.

δικό σας.

εσύ δλδ είχες πισινό αλόη ε? σωστή θέση παίζεις…

Μπα. Νομίζω κάπου ανάμεσα στους δύο άντρες ήταν :stuck_out_tongue: Τι ανάμεσα δηλαδή, τέτοια σαρδελοποίηση εκεί μέσα… :lol:

:-s :oops:

συ τα λες,εγώ δεν είπα τίποτα.

απολάμβανα τις ερωτικές ματιές που αντάλλαζε με το σοφικαπα.
είχα αγκαλιά και το σοφικαπα και τον κάρβου.
ίσως από ευτυχία ή κάτι τετοιο

Ειλικρινά νιώθω πολύ ρεζίλι… Όλα τα είπατε για μένα? Με είχε αγκαλιά ο ρούντολφ (ευτυχώς δεν έπαιξαν σκόρπιονς στο αυτοκίνητο γιατί μπορεί να με χούφτωνε), έψαχνα πώς ανοίγει το κάθισμα, κλπ

Δεν πειράζει. Σας εκδικούμαι με τον τρόπο μου. Κάμποσα από τα λίτρα νερού του Μαραθώνα, προχθές πέρασαν από τα παππούτσια μου και τις κάλτσες μου, ενώ ήμουν 5 ώρες στο Καβάτζα και χτυπιόμουν με ροκ… Εγώ πλέον πίνω εμφιαλωμένο… Παλιόπαιδα!!!:stuck_out_tongue:

για πες τωρα τι εκανες με τα ποδια του αλοη
τα εστιβες?

Στα πόδια βρίσκονται κάμποσες από τις ερωτογενείς ζώνες της γυναίκας. Είσαι νέος ακόμα, με τα χρόνια θα τα μάθεις τα κόλπα. Μη βιάζεσαι…

Ωχ μυριζομαι μαχη…

αμα βρίσκεις ερωτογενείς ζώνες σε all star με 5-6 λίτρα νερό μέσα είσαι θεός…:roll:

Τς τς τς τς

Τι ερασιτέχνης… Για αυτό δεν έχει γυρίσει ακόμα ταινία:p :stuck_out_tongue:

εμ,η πρωταγωνίστρια,αντί να κάμει τα απαιτούμενα,έκαμε πάνω κάτω τα πατουσάκια της λέγοντας με χαζό ύφος “ακούς?κάνουν χλατς χλατς”

Πως ειναι δυνατον να εχεισ πρωταγωνηστρια χωρις να εχει περασει απο οντισιον?

μη σπαμάρεις ρε

Οχι οχι δε…

δικαιολογίες… Ίσα ίσα σου έλεγε ότι είναι και υγρή… Είδες Αλόη? Άμα μπλέκεις με ερασιτέχνες αυτά παθαίνεις…[-X [-X