Kαβατζα hard rock cafe/bar!

Μες τον ενθουσιασμό μου κι εγώ…!
Επίσης δεν έλεγα χλατς χλατς, έλεγα πλιτς πλιτς! :stuck_out_tongue: Αλλά που να καταλάβεις εσύ από υπονοούμενα… [-X

…και ενώ όλοι περνούσαν όμορφα σ’ αυτό το αυτοκίνητο, κάποιος που είχε φύγει λίγο νωρίτερα, έκανε ένα τέταρτο μέχρι να βρεί ταξί στην Πατησίων, δίνοντας νέο νόημα στη φράση “έγινα μούσκεμα”… :?

νταξ,ήρωας.μ’αυτο το νερό έψαχνες για ταξί,πρέπει να έχουν ακόμα νερό τα ρούχα σου.

το αλόη έχει ξεφύγει α:-k

'Νταξ, επος!:lol: #-o :stuck_out_tongue: :smiley: :lol:

ένα hail στον κόζι8)

Μα ο Κάρβου άρχισε να ψάχνει κι εγώ πήγα να τον βοηθήσω! :stuck_out_tongue:
Το αστείο είναι ότι έχουμε ξαναμπεί στο συγκεκριμένο αμάξι… ΚΑΙ στο πίσω κάθισμα :lol: #-o

Απ’οτι καταλαβα το αμαξι του Κοζι ειναι παρτουζαμαξο.Ευγε παιδια μου!!!

αυτό δεν το ξέραμε8O
ρε τι χαζά:lol: :lol: :lol: :lol:

εγώ έκανα ό,τι μπορούσα.όταν οι άλλοι γαργαλούσαν το ανυπεράσπιστο αλόη,εγώ δημιουργούσα ερωτικό κλίμα με τη σιωπή μου8)

Αμα κατεβω Αθηνα θα ερθω με βανακι…:stuck_out_tongue: :naughty:

Ομορφα ηταν. Με καλυψαν οι υποδελοιποι.:slight_smile:

πες μας τη γνώμη σου που’χες αγκαλιά το αλόη.
πως ένιωθες?

Σκασε ρε σπαμμερ. Για το μαγαζι μιλαω γω.:slight_smile:

Θα στα πω πριβε.:-s

χμ…για αυτό και καλά δεν χώραγες μπροστά:-k

Αύριο Σάββατο παίζουμε εγώ και ο Θοδωρής στο Καβάτζα.

Όποιος επιθυμεί να περάσει τον περιμένουμε με πολλές και καλές μουσικές!

Keep On Rocking

Λοιπόν καλόπαιδα επειδή το κυαλάρισα το μαγαζάκι τώρα που γύρναγα από την εργασία έχω δύο απορίες

Α.Καθίσματα να κάτσουμε σαν άνθρωποι να μιλήσουμε υπάρχουν? κι εξηγούμαι έστω ότι έρθω με μια κολλητή υπάρχουν τραπεζάκια με καρέκλες να κάτσουμε ή θα πρέπει να σκαρφαλώνουμε σε σκαμπώ πράμα διόλου εύκολο μιας και όσο να πεις είμαι και έγκόνος άνθρωπος???

Β.Το πρωί και νωρίς το απόγευμα δουλεύει και σαν καφετέρια???

Ευχαριστώ

καταρχάς, έχει πάρα πολλούς καναπέδες, άρα όχι μόνο κάθεσαι σαν άνθρωπος, αλλά ξαπλώνεις κι όλας αν θες :stuck_out_tongue:

Για το αν δουλεύει και τα πρωινά ως καφετέρια, δε το γνωρίζω, θα σου απαντήσει κάποιος άλλος αν είναι. (ωραίο μαγαζί είναι, θυμίζει μέσα λίγο το παλιό Τέξας, πριν την ανακαίνιση)

Καναπέδες:

Μπες εδώ για λεπτομέρειες

http://www.texasclub.gr/kavatza.htm

Ανοίγει από τις 17:00

We’ll be there!!:wink:

Ευχαριστώ για την ενημέρωση θα το επισκευτώ λίαν συντόμως

παιδιά από κέντρο αθήνας πως πηγαίνει κάποιος στο καβατζα?είναι κοντά σε μετρό/τρένο??ευχαριστώ!