Kαβατζα hard rock cafe/bar!

Μπορείς να πάρεις τρένο κ να κατέβεις στην Αττική. Από κει, βγαίνεις στην έξοδο “Αδμήτου” κ όλο ευθεία προς τα πάνω συναντάς την Αχαρνών. Το μαγαζί είναι σε πεζόδρομο, στην γωνία Αχαρνών κ Ευτυχίας 12.:wink:

ευχαριστώ potofgold!!:wink:

Αύριο Παρασκευή και κάθε Παρασκευή η αφεντιά μου και ο Θοδωρής παίζουμε μουσικές στο Καβάτζα

Σας περιμένουμε

Το γνωστό δίδυμο στα decks [Θ. Μηνιάτης & Α. Μουστάκας] θα εμφανίζονται πλέον κάθε Σάββατο με κάποιες παραλλαγές-προσθήκη.

Σήμερα: stargazer_adonis & potofgold με αφιέρωμα στην Καλομοίρα!

I’ ll be there…solo!

Για τον ρωσικό αγωγό ρε γμτ!

παιδια μπορει κανεις να μου πει πως παω στο εν λογω μαγαζι απο αιγαλεω??

Μετρό Αιγάλεω - Μετρό Μοναστηράκι
Ηλεκτρικός Μοναστηράκι - Ηλεκτρικός Αττική

'Εξοδος, περπάτημα 5 λεπτά προς τα πάνω μέχρι την Αχαρνών, περνάς απέναντι και συνεχίζεις αριστερά. Στα 50 μέτρα είναι ο πεζόδρομος “Ευτυχίας” και είσαι ωραίος…

γεμάτο gps τούτο το φορουμ:D

thnx man

Θοδωρής Μηνιάτης & Γιώργος Ζαρκαδούλας, σήμερα 12.07.08 στα πλατώ με επικό alternative 8O

Like? :-k

Μετά από Manowar θα μπει Audrey Horne, χαχαχα :stuck_out_tongue:

:lol: :lol: :lol: Epic Alternative :lol: :lol: :lol:

Αυτό το Σάββατο, οι Gov’t Mule/Neil Young θα συνουσιαστούν με τους Kyuss/Monster Magnet κι ο Θεός (Αντώνης Μουστάκας) βοηθός (Γιώργος Ζαρκαδούλας)…

Όποιος έρθει θα απολάυσει τον Hetfield να τραγουδάει πάνω σε ένα κυβερνητικό μουλάρι υπό βροχή…:stuck_out_tongue:

Driving Rain και τα μυαλά στα κάγκελα!
8)

Αν και θα μου είναι ιδιαίτερα δύσκολο να έρθω αυτό το Σάββατο , με αυτά που υπόσχεσαι αξίζει να κάνω μία προσπάθεια. :wink:

παιδια δεν το ηξερα το μαγαζι,γενικως δηλαδη δεν ξερω μαγαζια γιατι δεν πολυβγαινω.το ειδα στο rocking και πηγα την τριτη.δεν ηταν ασχημο,και τα παιδια που δουλευουν ειναι αρκετα φιλικα,μουσικη επαιζε μια κοπελιτσα αλλα ηταν πολυ φασαριοζα.

Γενικα το μαγαζι οσες φορες εχω παει τα σπαει…Και στο παρτυ του φορουμ γαμησε…

οντως ειναι πολυ ωραιο μαγαζι απο καθε αποψη!!! Ο χωρος ειναι τελεια στολισμενος αν εξαιρεσεις τις μποτες της britney στον 2ο οροφο κ οι υπαλληλοι ειναι πολυ εξυπηρετικοι!!! οποιος δεν εχει παει ας παει αξιζει τον κοπο:!:

?? τι έγινε ρε παιδιά?!? έχουμε να πάμε κανά μήνα κ χτίστηκε 2ος όροφος? μήπως εννοείς το hard rock cafe στη Φιλελλήνων?:-k#-o