Kαλύτερο Instrumental κομμάτι των Dream Theater

Για να ακούσω γνώμες…:-k Για μένα είναι μακράν το Stream of conciousness…(και πολύ κοντά το Hells kitchen)

Y.Γ Βάζω και 3 κομμάτια από Liquid Tension Experiment

Dream Theater??? Xa! Xa!

Μα εννοείται πως η καλύτερη instrumental σύνθεση (…κι όχι κομμάτι! Πίτσα είναι;;:wink: είναι το “Ζεϊμπέκικο της Ευδοκίας” του αξέχαστου Μ.Λοϊζου!!!8) 8) 8)

εισαι γραφικος

…και όχι μόνο, πες τα Χρυσόστομε!

Βασικα γραφιστας εχω τελειωσει…!
Φιλε μου καλυτερα γραφικος παρα κολλημενος και να ασχολουμε με τετοια ανουσια θεματα οπως το συγκεκριμενο!!! Ψαξτε λιγο περισσοτερο το παρελθον των Dream Theater και μετα μιληστε για την συγκεκριμενη μπαντα! Ειναι σαφως τελειοι μουσικοι ομως δεν πρωτοτυπουν καθολου!!! Οτι εχουν γραψει αυτοι τα εχουν συνθεσει και εκτελεσει πολυ νωριτερα χρονικα αλλες μπαντες, οπως Birth control, Pink floyd, Emerson lake & palmer κι ενα σωρο rock progressive μπαντες!!! Εσυ διαφωνεις με αυτο που λεω??? Οι Dream Theater παντως καθολου…!

Εσυ μεγαλε ασ’το ειπαμε !!!
Οταν θα σταματησεις να εχεις για ολα αποψη και παντου να σχολιαζεις τοτε τα λεμε!!!
Μεχρι τοτε…ALOHA!!!:lol: 8) :lol:

Άντε γεια ρε, που ενίοτε υπογράφεις στο Rock Hard ως…

γραφικέ, ακόμα να την βρεις;  :lol: :lol: :lol:

Σε ευχαριστω ξανα φιλε μου για τα καλα σου λογια…!!!

Εγω μαγκα μου εχω τα αρχ… να υπογραφω το οτι γραφω με το ονομα μου τουλαχιστον.
Εσυ γιατι δεν υπογραφεις το οτι ισχυριζεσαι με το πραγματικο σου ονομα αλλα κρυβεσαι πισω απο το “timoros”??? Κρυφτο ξερω κι εγω να παιζω ομως αυτο θα ηταν μια φτηνη και υπουλη λυση!
Περιμενω εαν εχεις τοσα κοτσια οσα φαινεσαι να ισχυριζεσαι να αποκαλυψεις το πραγματικο σου ονομα ετσι ωστε να μην σε λενε ολοι πλεον στο συγκεκριμενο forum κοτα, χαζοβιολη, φοβιτσιαρη κτλ. !!! Το λοιπον???
Πως ειπαμε πως σε λενε…???:!: :!: :!: :!:

Ο τίτλος του thread είναι ξεκάθαρος…Τώρα γιατί καθεσαι και ασχολείσαι?:wink:

Εχεις δικιο ! Απλα εκει που χαζευα ειπα να κανω λιγο χιουμορ το οποιο αμεσως παρεξηγηθηκε!!!
Παντως καλο θα ηταν να ασχοληθειτε με τις ριζες των D.Theater!!!

erotomania ψηφισα τα σπαει ο Petru σε αυτο το κομματι.

Δεν παρεξήγησα το humor αλλά τον ερειστικό σου τρόπο για τους Dream Theater…Οκ σεβαστό να μην σου αρέσουν και το δέχομαι απλά δεν μπορουμε και να τα ισοπεδώνουμνε όλα έτσι?Αν δεν υπήρχαν οι Theater και κάποια άλλα συγκροτήματα πίσω στα 90s μερικα πράγματα θα ήταν διαφορετικά σημερα…Φιλικά.:wink: 8)

+1 +1 +1 +1! Άντε πια… Αν και δεν μου αρέσουν οι Theater αλλά δεν μπορούμε να τα ισοπεδώνουμε όλα… Νομίζω;

Stream of Conciousness ευκολα.

Stream of Conciousness… Απλα μου αρεσει πολυ…

stream of consiousness!! απιστευτο κομματι, τι να πω!

Τιμωρε ειμαι σιγουρος οτι τον Dirty Harry τον εχεις κανει τατουαζ στο κωλομερι σου.

Πόσα ξέρεις, πόσα ξέρεις! Όπως το κοιτάς, στα αριστερά θα δεις κάτι σαν κι αυτό…

Stream of conciousness