K koinwnikopoihsh enos ateyktou synolou stis meres mas

Den exw dei xeirotero forum ap ayto.
Ena mikro stroumfaki.

eXorcist ή Antriko γιατί συνεχίζεις να γράφεις τότε;
Τα θέλει ο κωλαράκος σου μου φαίνεται.

ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ πέφτει κ άλλο μπαν και ταυτόχρονα σβήνεται όλο το θρεντ διαμαρτυρίας επειδή κολλήσαμε στο να δώσουμε λόγο; Ζήτω ο φασισμός!

Ζήτω!

Μας έμαθε και ειρωνείες ο κουρού και έγινε κουλ.

Σοβαρή παρατήρηση-πρόταση: Θα ήταν συνετό να έπεφτε προειδοποίηση πριν τα μπαν, και όχι απλά να ψάχνουμε ευκαιρία να το ρίξουμε σε κάποιον που έχουμε στο μάτι. Ίσως έτσι να διορθωνόταν κάτι. Αν και έχω την εντύπωση πως θα απαντήσεις μόνο στο πρώτο σκέλος του ποστ.

Η προειδοποίηση υπάρχει και μάλιστα ακριβώς επάνω από τον χώρο όπου γράφονται οι γραμμές κάθε μηνύματος.
Ξέρω ξέρω, θα πεις πως εκεί λέει ότι τα μηνύματα θα διαγράφονται… το ένα συνεπάγεται το άλλο. Όπως και το ότι “με το παραμικρό γίνεται ban” συνεπάγεται “έχουν γίνει πολλά ban”, αυτό είναι αυτονόητο δε χρειάζεται να παίζουμε με τις λέξεις. Σκέψου το λογικά και θα δεις ότι είναι το ίδιο. Mr. protector.

Απ’όσο ξέρω το site ανήκει σε έναν(πως αλλιώς θα επιβίωνε αφού ως γνωστόν “οι πολλές γνώμες βουλιάζουν το καράβι”) συνεπώς και το φόρουμ, επομένως δεν έχει δημοκρατία(και καλύτερα δεδομένου ότι υπάρχουν μέλη που θέλουν να σφετεριστούν όποια εξουσία τους δίνει αυτό το βήμα και ακόμα χειρότερα να δρέψουν τους καρπούς του founder ή να επιδιώξουν άδικη μοιρασιά αρμοδιοτήτων).

Τι πιο λογικό από το άσμα “αμα θες να φύγεις φύγε, αμα θες να κάτσεις κάτσε”(ειδικά με τρίλεπτη εισαγωγή από ντραμς και σολο στυλ satriani στο τέλος της δεύτερης στροφής) ως απάντηση σε όποιες απορίες?

φιλικά πάντα…

(πολύ σοφιστικέ post…θα πρέπει να κοιτάξω τι είχαν αυτές οι βιταμίνες μέσα 8O )

Τέλος πάντων ας υποθέσουμε πως έχεις δίκιο. Απλά σου είπα πως δεν έκανε κάτι παραπάνω από ΠΟΛΛΟΥΣ άλλους χρήστες εδώ μέσα. Απλά πλήρωσε το ότι ήταν… όχι_και_τόσο_παλιός; Τέλος πάντων δε θα βρούμε άκρη -ειδικά όταν προσπαθώ να φανώ σοβαρός και λογικός χωρίς ανταπόκριση- (Ναι ναι, είμαι αδικημένος και με βαράτε όλοι μαζί.)

Απίστευτο ποστ!!! Σου δίνω 30 πόντους!!!

Γιατί είχα την εντύπωση πως το φόρουμ είναι κατιτίς το δημοκρατικό; Δηλαδή θα φάω μπαν αν μπω και πω πως δε μ’αρέσουν οι Γκανζ ν Ρόουζες και θυμώσει ο αντμίν και έτσι του τη βαρέσει; (πχ)

Εσύ γιατί χολοσκάς;
Ο ίδιος στο κάτω-κάτω είπε ότι δεν έχει δει χειρότερο forum από αυτό, οπότε no big deal.
Δυστυχώς πάντα κάποιος πρέπει να πληρώσει τη νύφη, όταν βέβαια έρθει η κατάλληλη στιγμή υπό τις κατάλληλες συγκυρίες.

“Ε καλά τώρα παίζουμε με τις λέξεις.”

Στην τελική στο λέει αφού τον έχεις στείλει εις διπλούν. Όσο για το “δυστυχώς”, δε νομίζω πως έβαλες και τα κλάμματα ντε που έδιωξες κάποιον που στην είπε για ένα άρθρο του περιοδικού σου. (Εξ ου και τα περί δημοκρατίας)

WoW, και άλλοι 30 που είχα από την φύση μου = 60!!!Σκίζω ο άτιμος :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

2)Λογικά ναι! Δεν θα έπρεπε να υπάρχει μέλος που να μη γουστάρει τουs Guns N Roses! όμως αυτό πλέον εξαρτάται αποκλειστικά από τον εκάστοτε admin και της δημοκρατικές αρχές που τον διακατέχουν! Ηλίου(και Ηλία αν προτιμάτε) φαεινότερον ότι ο εν λόγω founder στηρίζει και προάγει την ισότητα όχι μόνο των δύο φύλων αλλά και των πολλών νοητικών επιπέδων…

multivitamins από τη healaids με γεύση φρούτων του δάσους! μοναδικά αποτελέσματα 8O

Εξακολουθώ να αναρωτιέμαι εσύ τι ακριβώς ρόλο βαράς στην υπόθεση.
Αν όντως έχει πρόβλημα ας στείλει ένα e-mail να τα πει μαζί μου, αλλά η αλήθεια είναι πως χάρηκες για το ότι έφαγε ban για να βρεις άλλη μια ευκαιρία να δείξεις τι “ανάρμοστη” συμπεριφορά επικρατεί εδώ πέρα.

Τα πράγματα είναι απλά: Σου αρέσει μένεις, δε σου αρέσει φεύγεις. Μόνο που αν δε σου αρέσει και αρχίσεις να το δείχνεις με “άσχημους” τρόπους όπως ο φίλος σου ( αλήθεια γιατί δε βγαίνετε για ένα καφέ να τα πείτε; ) θα υποστείς και τις ανάλογες συνέπειες.

Αλλά ως συνήθως το κόλλημα σου είναι προσωπικό, οπότε δεν έχει κάποιο νόημα να συζητάμε ή μάλλον να παραπονιόμαστε. Πιο απλά δε γίνεται να τεθεί.

np Venom - Teacher’s Pet

Έντιτ: @ Mazestix.

Τι λες ρε κακομοίρη που μιλάς κι εσύ για προσωπικά. Btw, δε θα διαμαρτυρόμουν, αλλά σου εξήγησα σε προηγούμενο ποστ (που διέγραψες - προφανώς χωρίς να διαβάσεις λοιπόν) ότι είναι φίλος μου. Λύθηκε το μυστήριο;

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Σε τσούζει ε;

Btw, δε θα διαμαρτυρόμουν, αλλά σου εξήγησα σε προηγούμενο ποστ (που διέγραψες - προφανώς χωρίς να διαβάσεις λοιπόν) ότι είναι φίλος μου.

Σωστά λένε λοιπόν “δείξε μου το φίλο σου να σου πω ποιος είσαι”. 8)

Ηρέμισε τώρα γιατί από το πολύ φόρτωμα μπορεί να πάθεις και τίποτα.

Σωστά λένε λοιπόν “δείξε μου το φίλο σου να σου πω ποιος είσαι”. 8)

Ηρέμισε τώρα γιατί από το πολύ φόρτωμα μπορεί να πάθεις και τίποτα.[/quote]

Ναι, με έχει ήδη πιάσει λίγο η μέση μου. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!!!

Re coolarete!!! Peace. parxoun ki alla forum… An to katalabate…
Se poious den aresoun oi Guns??? Se popious mhn ta parw??? :lol: