Kαλύτερη metal/hard rock τραγουδίστρια

Έλα για να πέφτουν οι ψήφοι… Για την φωνή όμως προσοχή :lol:

Νομίζω ότι υπάρχει τέτοιο Thread στο οποίο έχω απαντήσει :-s
Δεν πειράζει πάντως, ας δώσω άλλη μια φορά την ψήφο μου στην αγαπημένη Anneke :D:D

δε νομίζω ότι θα πάρει ψήφο και καμμία άλλη…

Για φωνή anneke

αλλίως


Να κλειδωθεί τώρα ή η μοναδική επιλογή να είναι Anneke:p

DORO ρε !

Υπάρχει άλλο ένα, αλλά χωρίς πολλ.

Τεσπά, η γνώμη είναι η ίδια.
Jinx Dawson των Coven και όλες οι υπόλοιπες βλέπουν τη σκόνη της ακόμα 40 χρόνια μετά.

Ρε μάγκες αυτοί που αναφέρουν άλλα ονόματα ψηφίστε την επιλογή άλλη. Οι άλλοι γιατί θέλετε να ανάψετε τα αίματα με φώτο? Φωνή είπαμε :lol:

Καλή επιλογή πως και την ξέχασα #-o

Ε βασικά η Sabina είναι άδικο να συγκρίνεται με τις υπόλοιπες για τα φωνητικά της. Τις κολλάει όμως στον τοίχο γιατί απλά ροκάρει πιο καλά από όλες.

επίσης έπρεπε να μπει και η Κατ

\w/

:stuck_out_tongue:

Το πας μακριά (και καλά κάνεις)
Να πούμε και Grace Slick τότε

Cristina Scabbia, γιατί έχει φωνή που σπάει κόκκαλα (αναλυτικά εδώ: http://en.wikipedia.org/wiki/Cristina_Scabbia) και είναι και γυναικάρα.

Νομίζω τέτοιου είδους δημοψιφίσματα πρέπει να γίνονται με βάση δεκαετίας :slight_smile: Τέσπα εγω έβαλα ονόματα πρόσφατα αλλά άν ήταν να επιλέξω απο παλιά σειρά θα έβαζα Joan Baez

ε βάλτο και στον τίτλο τότε, να γίνει και το τόπικ πιο συγκεκριμένο και διαφορετικό από το άλλο.

ahahaha ρε παναγιώτη, μου την θυμήθηκες αυτήν την σκύλα :lol:

Μου το χαλάει η Lita που είναι απο 80s. Αλλιώς θα το έβαζα…

Απο το πόλ, η Ανέκ ειναι η καλύτερη, αλλά, τώρα τελευταία έχω φάει κόλλημα με την Julie Xmass.

σκύλα όπως το λες!!! on your knees, και υποταγή κατευθειάν χαχαχα!

ενώ η Sabina τώρα βγήκε στο κουρμπέτι (πληροφοριακά, οι holy moses ήταν το πρώτο Γερμανικό θρας γκρουπ κατά την δεκαετία του 80).

Nαι και για αυτην δεν την πρόσεξα… Την άλλη την είχα πρωτη πρωτη

αν το Poll ήταν ποια είναι η πιο τρομακτική τραγουδίστρια στο χώρο της ροκ/μεταλ μουσικής :lol::lol: σκιάχτηκα απαπα

Linda των Sacrilege