Kαλύτερο rock bar στην Αθήνα

Πάντως κι εγώ Tithora θα έλεγα…:slight_smile:
Τα περισσότερα από τα παραπάνω είναι πολύ καμμένα ρε πούστη μου,όχι τόσο σαν το πρόγραμμα που παίζουν,αλλά λόγω διακόσμησης του χώρου…:wink:

και εγω πατησσιωτης ειμαι και κακως δεν ειναι η τιθορα στο poll

ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ POLL ΜΕ ΤΗΝ TITHORA ΜΕΣΑ.-

  • 1 :P:P:P:P:P

Wizard, μόνο και μόνο επειδή έχει παίξει Riot! 8)

Thundersteel λέμεεεεεεεεεεεε!!! :smiley:

Ωραία ήταν χθες να 'ουμ! 8)

Χαχα! :lol:

2 φορές στο καπάκι κιόλας… :stuck_out_tongue:

Ναι οι μαλάκες!!! #-o :lol:

Ε δεν μας χάλασε όμως! :wink:

Διπλό headbangin’ :metal: :lol:

Prost στην Φιλαδέλφεια … 8) 8) 8)

[SIZE=“1”](βασικά ειδικεύεται στοισ μπύρες…)[/SIZE]

Στη Δεκελείας λές?

yep σε έναν παράδρομο … 8) 8) 8) 8) 8)

Απο πλευρας μουσικης, ψηφιζω Texas και Outlaw!!! (Παρεπιπτωντως ημουν χθες στο Outlaw και συνολικα ημασταν 7-8 ατομα μεσα, αυτη ειναι η μαλακια με αυτο το μαγαζι). Επισης το νεο design του Texas με εχει ξενερωσει λιγο.
Ομως, αυτο που γινεται στο Mo better τις Πεμπτες ειναι αλλο πραγμα!!! Αν και απο καποια στιγμη και μετα ο Dj βαραει την μια μαλακια μετα την αλλη, αν και πολυς κοσμος εκει μεσα ειναι επιεικως για μπουνιες, το κεφι δεν πεφτει ποτε και εγω προσωπικα φευγω παντα ανεβασμενος!!!
Καλη επιλογη για Τεταρτη ειναι το Jasmin. Heavy Metal χωρις να ξεφευγει απο τα ορια.
Καλο μπαρακι, κυριως για Παρασκευες, ειναι και το Poquito Grande στο Παγκρατι. Αν και απο πλευρας μουσικης, εστιαζει πολυ στο Industrial.
Ενα μεγαλο RESPECT στον ταμια του Τιθορα. Ξηγιεται οσο κανενας αλλος…
Τελος, επειδη παρατηρω πολλους να ψηφιζουν Revenge και Wizard, δεν ξερω αλλα η μουσικη που παιζει εκει μεσα (ειδικα στο Revenge) δεν εχει ποικιλια και εγω προσωπικα παρατηρω σχεδον το ιδιο Playlist οποτε παω…

Cheers…

To Revenge ειναι ελεεινο…το ημερολογιο εχει κολλησει στο 1986 ξερω γω. Χιλιοπαιγμενα και χιλιοακουσμενα τραγουδια. Κλασσικα κτλ, αλλα το πολυ το κυριε ελεησον το βαριεται και ο παπας. Πραγματικα ειναι το χειροτερο μερος που μπορει να παει κανεις…
Συμφωνω για Outlaw, ωραια μουσικη, αλλα ελαχιστος κοσμος…ειναι και 5 λεπτα απο το σπιτι μου
Το Μο Better θα επαιρνε 10/10 αν δεν ειχε ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ. Κανεις κεφι και η ατμοσφαιρα ειναι πολυ ομορφη, αλλα το αδιαχωρητο που επικρατει με κουραζει

ΠΑΙΔΙΑ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΚΑΛΟ ΜΠΑΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΒΟΥΤΗΡΟΡΟΚ Ή ΨΙΛΟΚΥΡΙΛΕ ΡΟΚ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΚΟΜΗΣ ΣΤΑ ΠΑΤΗΣΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΤΑ ΚΑΘΑΡΟΤΕΡΑ ΠΟΤΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ,

ΑΝ ΔΕ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΚΕΦΙΑ ΤΟΥ Ο ΔΕΥΚΑΛΙΩΝΑΣ ΤΟΤΕ ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΤΟΥ ΚΛΑΣΙΚΟΥ ΡΟΚ ΑΠΟ ΡΟΛΛΙΝΓ ΚΛΑΠΤΟΝ ΛΕΝΤ ΜΕΧΡΙ ΜΠΑΕΖ ΚΑΙ ΝΤΥΛΑΝ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΑΦΗΝΩ ΚΑΤΙ ΓΚΑΡΥ ΜΟΥΡ ΚΑΤΙ ΡΟΡΥ ΓΚΑΛΑΧΕΡ ΚΑΤΙ ΒΒ ΚΙΝΓΚ ΠΟΥ ΧΩΝΕΙ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΠΡΩΙΝΕΣ ΩΡΕΣ

Παίζει ροκ ο κόμης?? Νομίζω ότι είναι μπαρ από τη μία μεριά του δρόμου και εστιατόριο από την άλλη! Έχω περάσει άπειρες φορές απ’ έξω αλλά ποτέ δεν έχω πάει!:-s

Τι εγινε ρε παιδια το Jasmine μονο σε εμενα αρεσει?:stuck_out_tongue:

Και εγω, φαινεται πολυ κυριλε μαγαζι και εχει 3 διαφορετικα μαγαζια στον ιδιο δρομο! Επισης νομιζω οτι μαζευει κοσμο μεγαλης ηλικιας (γυρως στα 30).

Εμένα έχουν πάει 2 φορές οι γονείς μου!!:lol: :lol: :lol:
Εγώ πηγάινω πιο πέρα στην Kibubu!! Μπορεί να βάζει μπιτάκια αλλά έχει πολύ φαϊ δωρεάν!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δεν εχω παει kibubu αλλα απο οτι ξερω με 5 ευρω (μια μπυρα) σκας στο φαι!!! Παντως λενε οτι ειναι καλο μαγαζι γενικα, εχω ψυθει να παω καμια φορα.