Kρατατε τις κλανιες σας?

Μαλλον εχεις ξεχασει τι εγινε στην Σουηδια με τους αλλους δυο… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]
τι να σου πώ δεν ξέρω… μόνο η Χριστίνα ξέρει… :lol:

νιωθεις τοσο ελευθερος! :stuck_out_tongue:

Ω,ναι!!! Επεισης οταν εισαι για καφε και ειναι και κοπελες μαζι, οταν πας για κατουρημα, αμολας μερικες κλανιες και ξαλαφρωνεις!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

νιωθεις τοσο ελευθερος! :P[/quote]

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

νιωθεις τοσο ελευθερος! :P[/quote]

ΛΕΦΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗ!

ωχ…σε λάθος τοπικ είμαι… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

κ να πατησεις κατι τρελα κλανιδια μεσα στην τουαλετα κ μολις ανοιξεις την πορτα να δεις μια απο τις κοπελες που καθοσουν μαζι μπροστα σου… :stuck_out_tongue:

wraia…tetoia kaneis esy me tus filus su? :?

ase eytyxws egw eimai se idiwtiko fetos k einai so hot:D :smiley: :smiley:

twra katalavainw pantws gt oi tualetes twn agoriwn eixan tetoia pelateia perysi…
palioklaniarhdes :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ο unholy μπορει να εκδιωθηκε αλλα το στιγμα του το αφισε… :wink:[/quote]

asxeto prepei na ksanapw ston telisva (ton unholy den ton kserw an k mas leipei) poso shmantikos htan g to forum…mh nomizei pws ton exume sto klasimo xaxxaxaxxaxxax

OKOK SYMPERASMA: KORITSIA AS GYRNAME SPITI MONES MAS…

Να και κάποιος που έθεσε σωστά το ζήτημα! :twisted: :twisted:
Τώρα. Σε συνδυασμό ότι οι άντρες υποφέρουν (σε πλειοψηφία), ας το πούμε, από “ακράτεια” και ότι όλο και περισσότερες γυναίκες παραπονιούνται ότι αρχίζουν να εξαφανίζονται οι ντόμπροι αρσενικοί, τι συμπέρασμα βγάζουμε??

χαλάρωση του ορθοπρωκτικού σφιγκτήρα ίσως?χαχαχαχαχαχαχαχα :stuck_out_tongue:

οκ… Παραδίνουμαι :idea: :!: :!: :idea:

axxx asta na pane… :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Σχεδόν ποτέ…Αλλά τηρούμε και το savoir vivre όποτε πρέπει… 8)

naiiiii…k gt na se pistepsume? 8) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
(oloi oi antres einai idioi)

Εχετε κάνει το κόλπο με τον αναπτήρα…?? :lol: Τουλάχιστον περνάνε άοσμες… :lol:

naiiiii…k gt na se pistepsume? 8) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
(oloi oi antres einai idioi)[/quote]

Πίστευε και μη ερεύνα Rose… :stuck_out_tongue:

καλα τωρα μου θυμισες ενα καλοκαιρι… γεματο πυροκλανια… :stuck_out_tongue: