Kρατατε τις κλανιες σας?

προσωπικα τις αφηνω να φευγουν…
δεν ειμαις βρωμιαρης να τις κραταω μεσα μου :stuck_out_tongue:

το προβλημα ομως ειναι οταν ειμαι σε ενα γεματο λεοφωρειο περιτιγιρισμενος απο ωραιες παρουσιες… :stuck_out_tongue:

To πρόβλημα είναι να είσαι μοντ με περίεργη αίσθηση του χιούμορ…

βρωμίαρης ε’ιναι αυτός που δεν σέβεται τους γύρω του!
λίγη ευγένεια δεν βλάπτει… :evil:

μερικες φορες νομιζω οτι μπαινει ο Unholy με account αλλων και ανοιγει topic…

εξαρτάται απ’την οικιότητα που έχω με τον άλλο. όταν είμαι σε μαθημα κρατιέμαι και μετά όταν γυρναω ΄πίτι με τους φίλους μου κλάνω σαν πούστης

Εξαρταται που ειμαι! Αν ειμαι σπιτι τις αμολαω χωρις τυψεις! Αν ειμαι σε σπιτι φιλου εξαρταται αν ειμαστε μονοι τοτε επεισης δεν εχω τυψεις! Οταν πηγαινα σχολειο και ειχε κρυο καιρο, αφου δεν λειτουργουσαν τα καλοριφερ (συνηθεισμενα πραγματα) και η ταξη παγωνε τοτε περναγα ενα μαρτυριο! Κρατειομουν μεχρι το κουδουνι και πηγαινα στο break στο μερος και ξαλαφρωνα!!!

Πρεπει να βρω να ποσταρω ενα γραμα μιας αναγνωστριας του Cosmopolitan στο περιοδικο το οποιο δημοσιευτηκε και μετα μπηκε στο internet ως μαργαρηταρι αφου η τυπισσα παραπονιοταν για τις συχνες εξαερωσεις του συντροφου της!!!
Μιλαμε για τρελο γελιο, οποιος το βρει ας το ποσταρει!

Όχι…το topic είναι απλά tribute στον unholy…

Όχι…το topic είναι απλά tribute στον unholy…[/quote]

α, ok τοτε…

Γιατι δεν ποσταρουν πολλοι εδω??
Ρε 'σεις ντρεπεστε να μιλησετε???

τσκ, τσκ, τσκ…καφροι… :stuck_out_tongue: 8)

Ο unholy μπορει να εκδιωθηκε αλλα το στιγμα του το αφισε… :wink:

δεν συμμετέχω,ανέβηκε πολύ το επίπεδο και δεν μπορώ να παρακολουθήσω… 8O

Δηλαδή τώρα μας έκλασες???

:lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :smiley: :smiley:

Δηλαδή τώρα μας έκλασες???

:lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :smiley: :D[/quote]

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax :stuck_out_tongue:

Αν δε τις κρατας σιμαινει οτι ειναι χαλαρος ο σφυχτιρας…Τοτε υπαρχει σοβαρο προβλημα αν εισαι αντρας… :lol:

+1

νομίζω ότι το ενδιαφέρον είναι να μάθουμε ποιος απάντησε το δεν…

Aporw poio atomw apanthse “den klanw”! Tha prepei na meletithei to fainomeniko tou paxy entero gia na doume pws bori na apodwthei ayto to fainomenika thayma tis fyshs!

Μαλλον εχεις ξεχασει τι εγινε στην Σουηδια με τους αλλους δυο… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ένας γνωστός μου, μου είχε πει την απίστευτη ατάκα:
“Δεν είναι μεγάλη απόλαυση όταν πας να αφήσεις με το αυτοκίνητο μία κοπέλα σπίτι της και με το που φεύγει αρχίζεις να κλάνεις;;;”
:smiley: :lol: :stuck_out_tongue: