Kρατατε τις κλανιες σας?

Χαχαχαχαχαχαχααα ω, θεέ μου…άπαιχτο…

Μου άρεσε πολύ που στο τέλος σχολιάζει ο Σερβετάς…’‘τώρα μου το λες ρε Αντώνη όλο το καλοκαίρι ταξίδευα…’’ :lol:#-o

Mπροστα σε κοπελες ποτε(η υποκρισια η ιδια)…Και σε αγνωστους γενικοτερα ομως…Με φιλους βεβαιαως…Οπως και στο σπιτι ειδικα παλιοτερα σε ιδιοτυπους διαγωνισμους με τον πατερα…Α εχω και ενα κακο οτι αθορυβες δεν βγαινουν ποτε(με αηδιαζουν κιολας) οποτε και να ηθελα να κρυφτω…:!:

the more you fart,the less you shit:!:

Εμενα ο παππους μου, μου λεγε: << δειξε μου κωλο που δε κλανει και θα το φιλησω>> (αυτο για αυτους που ψηφισαν με καμαρι ΔΕΝ ΚΛΑΝΩ). Επισης θα σας υπενθυμισω τη ρηση του λαου μας : << Οποιος ρευεται και κλανει δεν φοβαται να πεθανει>>.Οποτε κλανετε αφοβα και ασυστολως. Αυτα.

Υπαρχουν φορες που τις καραταω οταν ειμαι φροντηστηριο και σχολειο και μετα καθως περπαταω για να γυρισω σπιτι περπαταω και κλανω! :lol::lol::lol:

σε μαθήματα δεν κλάνω ποτέ γιατί το καταλαβαίνει ο άλλος, αν πρόκειται να 'μαι με φίλους τα κλανίδια είναι ενεργά κάθε χρονική στιγμή. δεν τον λυπάσαι τον φίλο σου σε αυτήν την περίπτωση ποτέ…να πεις επίσης ότι κόντα είναι μια κοπέλα και να την αμολήσεις και να πεί αυτή ποιός έκλασε τότε νιώθεις παράξενα :lol:

οταν μαζευομαστε σε σπιτια και ετσι για να μεινουμε κιολα.κατεβαζουμε τα παντελονια και κολλαμε τον κωλο στη μαπα του κοιμουμενου και ριχνουμε αβερτα.και επειδη ανεμιζουν οι τριχες ακουγεται αυτο το φλοπ φλοπ σαν να φυσας σωληνα…μετραει δοκιμαστε το

Χααχαχαχαχχαχαχα :lol: πολύ καφρίλα δικέ μου!

οι μάγκες ξουρίζουν τις τρίχες :!:

[COLOR=“White”]γγγγγγ
[/COLOR]

Πάντως τα καλύτερα κλανοκονσέρτα δίνονται σε θαλάμους στρατοπέδων.

θα μέτραγε αν βάζατε και έναν αναπτήρα στην πηγή…

τωρα που πες αναπτηρα…σε τετοια φαση,overnight καφριλation σε σπιτι ,πετυχα nuclear πυροκλανι!εκανε μανιταρι