Kalhspera

kalhspera se olous thelw na ksekynhsw mpaso alla den exw polla xrimata gia daskalo mhpws kserete kanena kallo biblio h kapoio kalo site na ksekynhsw na mathainw?

Το βλέμμα του θα με στοιχειώνει για βδομάδες, θα νιώθω τα μάτια του πίσω απότην πλάτη μου 8O
Κάτι σαν τη φοβία με την πάπια ένα πράμα (απ’ ότι έχω διαβάσει όντως υπάρχει)

www.dmanlamius.com

Τα greeklish απαγορεύονται, ψάξε και στην ίδια κατηγορία το τόπικ για τους μπασίστες.

δε χρειάζεται να έχεις πολλά χρήματα για να κάνεις με δάσκαλο… μπορεις να βρεις κάποιον φοιτητή μπασίστα, που να σου κάνει πολύ φθινά τα μαθήματα…
ψάξου και με βιβλία κλπ… αλλά η συμβουλή μου είναι πως, αν θες να μάθεις καλά απο την αρχή ένα όργανο, καλό θα είναι να σε καθοδηγεί κάποιος…

O dmanlamius που σου ειπε ειδη ο Vodor και επισης πολυ καλος ειναι και ο davemarks,ψαχτον youtube.

συμφωνω με UnburntKhaleesi…

ο δασκαλος ειδικα στην αρχη θα σου δωσει αλλη ωθηση-οχι οτι δεν υπαρχουν εξαιρεσεις που δεν καναν (μπορει να εισαι εσυ αυτος8))…

Τωρα αν δεν μπορεις οκ δεν χαλασε κ ο κοσμος:)

υ.γ. σωστο αυτο με τον φοιτητη-απλα κυκλοφορει πολυς κοσμος οχι ασχετος αλλα ημιμαθης που κανει μαθηματα οποτε κοιτα με κανα γνωστο αν εχεις να σου προτεινει κτλ.

Μπασιστας δεν ειμαι αρα αδυνατω να προτεινω βιβλια κ site.

Καλη τυχη ευχομαι κ καλα κουραγια:D

billy sheehan-bass secrets interview

ψαξε το.ντιβιντι ειναι