Kalo Pasxa!

Kalo Pasxa se olous kai na perasete poly kala aytes tis meres!
Amanita :-({|= :D/

Καλο πασχα επισης!!! αν και συνεφια βλεπω… :frowning: :frowning: και μην κατσετε στις πολεις!!!

ευτιχισμενος ο καινουριος πασχας! :stuck_out_tongue:

Το πασχα αυτο δεν θα ειναι και τοσο καλο … αφου δεν σε εχω γνωρισει ηδη … :oops:

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!!!

ΡΕ ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΤΩΡΑ…ΟΥΤΕ ΚΙΝΗΣΗ ΠΑΝΤΑ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑ ΠΑΝΤΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΠΑΝΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ…ΨΥΧΑΝΑΛΥΣΗ ΣΚΕΤΗ ΕΙΝΑΙ!!!

Symfwnw. H A8hna leei trela aytes tis meres pou feygoun oloi. Ase pou ama pas se kanena nhsi tetoies meres to pio pi8ano einai na kaneis diakopes me to geitona sou! :D/

Ουπς! Τωρα ειδα οτι δεν πρέπει να γράφουμε σε greeklish. Sorry παιδιά αλλά ήταν το πρώτο μου (και το δεύτερο!) post. :roll:

Καλό Πάσχα!!!καλά να περάσετε!!! :smiley:

Καλο Πασχα σε ολους…Και προσοχη σε οσους ταξιδευουν…

Καλό πάσχα! Καλή ανάσταση!Να περάσετε όσο κάλύτερα γίνεται και με ρέγούλα το φαί και το αλκόολ δεν θέλω δουλεια πασχαλιάτικα… :lol:

Και καλό αρνάκι

Χαρούμενη Ανάσταση κ΄με “καλά τσουγκρίσματα”!..Χρόνια Πολλά.

Εγω παλι στην Αθηνα δεν καταλαβαινω Πασχα.Φετος δεν εχω νιωσει την Πασχαλιατικη ατμοσφαιρα…
Καλο Πασχα να εχετε!

Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση σε όλους σας! Καλά να περάσετε παιδιά!

ΥΓ… Αντρέα αμέσως χώθηκες, να μην χάσεις εσύ…

Το πασχα αυτο δεν θα ειναι και τοσο καλο … αφου δεν σε εχω γνωρισει ηδη … :oops:[/quote]

den einai pote arga na gnoristite…mporei na min kataferes na tis katastrepseis to pasxa, alla yparxei kai to xristougenno kai ta genethlia tis kai i onomastiki tis giorti…exei kairo i kopela na se gnorisei kai na kakoperasei… :lol: :lol: :lol:
ego prosopika perasa ena metrio eos kako pasxa…afou me dolo me evalan mesa se ekklisia…ta pira sto kranio omos kai arxisa tin grinia kai fygame aron aron.oust me tis koloeklisies, tis eidololatrikes taseis ton dithen xristianon pou kratoun sta portofolia tous tin photo tou tade agiou, alla kata t alla se vrizoun piso apo tin plati sou kai sou kanoun kako se opoia efkairia vroun…oust gidia!!! ola edo plironontai… :evil:

Xristos Anesth (an kai pisteyw oti oloi to 3erete, siga to neo :twisted: ) kai Kalh Xwneysh!
Amanita :wink:

Χριστός Ανέστη!!Χρόνια πολλά με Υγεία κ Ευτυχία για εσας κ τις οικογένειες σας! :slight_smile:

και από δώ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,με υγέία και χαρά…
Ελπίζω να τσουγκρίσατε τα κόκκινα αυγά,και να επιστρέψατε στης πόλης τα λευκά κελιά,των διαμερισμάτων και της δουλειάς , απ` τας εξοχάς…που σουβλίζαμε αρνιά… :slight_smile:

=D> =D> =D> =D>

…και να μην μιλήσουμε και για τους χριστιανάρες τους παπάδες και μητροπολίτες κτλ, μες τα πλούτη και αυτοί και οι εκκλησίες , οι οποίοι δεν τα χαρίζουν όπως θα πρεπε σύμφωνα με το χριστιανικό πνεύμα που όλοι αυτοί ασπάζονται…

Χριστος Ανεστη σε ολους! Χρονια Πολλα!