Kamelot?

--------.:: THE BLACK HALO WORLD TOUR 2005 ::.

          • special guests: Kotipelto + Epica

08.04.2005 Thessaloniki Greece Hydrogeios Only Kotipelto as special guest
09.04.2005 Athens Greece Gagarin 205 Only Kotipelto as special guest

Με καλεσμένους τους epica είναι όλο το tour εκτός από Ελλάδα???Γιατι???

Dustixos etsi sumvenei panta edo ellada.Oi diorganotes vriskoun polla ta eksoda na feroun mazi kai ola ta supports/kalesmenous kai den to riskaroun.

Ξεχάστηκα ο ηλίθι(λογοκρισία) και νόμισα ότι είναι το άλλο Σάββατο 8O 8O 8O 8O 8O
Θα είναι κανείς σήμερα εκεί? Ξέρετε αν θα υπάρχουν tickets ή τσάμπα θα πάω? Και κάτι τελευταίο…Το gagarin που ακριβώς είναι(μερικές λεπτομέρειες για την τοποθεσία του επι της Λιοσίων θέλω…)Α! Ναι, και τι ώρα αρχίζει?

8O 8O 8O 8O 8O

σε νιωθω και σου συμπαραστεκομαι με αυτο τον τροπο-----> 8O 8O 8O 8O

Βρε να με νιώθεις δε με νιώθεις (γιατί αν μ’ ένιωθες θα είχαμε πρόβλημα…) αλλά όπως και να’χει η συμπαράσταση σου μου αρκεί! :smiley: ΜΑΖΙ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Γυναίκες ενωμένες, ποτέ νικημένες λέμε.

Τι λέγαμε περί Κάμελοτ;

Βγήκανε 2 posts off topic και θίχτηκες Γιάννη μου?! :x Εκεί που σε παίρνει όμως,ε? Όχι σε μας! :stuck_out_tongue:

Οι Kamelot ΓΑΜΑΤΟΙ!!! O Kotipelto καλός αλλά μάλλον μακριά από τους Stratovarious δε λέει και πολλά…Αυτά από μένα.

Πήγες στο Live εψές ?

Oh, yes!

Από το άρθρο
“Τα συμπεράσματα που μπορεί να βγάλει κανείς από αυτή τη βραδιά είναι ότι όταν το group ευχαριστιέται αυτό που κάνει επι σκηνής τότε όχι μόνο το κοινό μένει ενθουσιασμένο αλλά και οποιεσδήποτε μικροδυσκολίες όπως αυτές του σχετικά κακού ήχου στα πρώτα λεπτά του live αλλά και η μεγάλη καθυστέρηση παύουν να αποτελούν σημείο αναφοράς. O ίδιος ο Khan μου εκμυστηρεύτηκε με μια backstage δήλωση ότι ευχαριστήθηκε πολύ το συγκεκριμένο live αν και φαινόταν ιδιαίτερα καταπονημένος από την υπερπροσπάθεια να προσπεράσει το πρόβλημα με το λαιμό του. Όσον αφορά στο ίδιο το group πρέπει να τονίσω ότι και με την ζωντανή τους παρουσία σε ελληνική σκηνή απέδειξαν ότι μπορούν πλέον να χαρακτηρίζονται ως μια μεγάλη μπάντα, που οι ρυθμοί ανόδου που έχει πάρει δε μπορώ να δω που ενδεχομένως να έχουν τέλος”

Συμφωνώ απόλυτα αλλά έχω δύο παρατηρήσεις! 1) Οι kamelot ήταν κουρασμένοι και αυτό φαινόταν δυστυχώς με μόνη εξαίρεση τον drummer που ήταν απίστευτος στη σκηνή και το σόλο που έδωσε! Πολύ καλό live αλλά θα προτιμούσα την επόμενη φορά να έρθουν πρώτα από Ελλάδα και μετά από όλους τους άλλους :twisted:
Χαλαρά θα τους ξαναέβλεπα αφού έμεινα και εγώ έτσι 8O όταν έφτιαξε το πρόβλημα ήχου και άκουσα καθαρά τη φωνή του khan, ίσως το studio να τον αδικεί :stuck_out_tongue: Τέλεια φωνή! Όσο για την Simone: κάνει το καλύτερο headbanging που έχω δει από γυναίκα :twisted: Δε νομίζω ότι η φωνή της ταιριάζει τόσο με του khan πιο πολύ εμπορική ήταν η συνεργασία!

Τέλος, η μπάντα είναι φοβερά δεμένη και το όλο team του tour πρέπει να είναι φοβερά δεμένο! Ελπίζω να μην έχασε το live κανένας φίλος του melodic power metal…

Εσένα δηλαδή αυτό σου έμεινε από το drummer??? 8O 8O 8O :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Και για τη Simone είπαμε, με 40 κουμπιά στη μπύρα μου, εγώ κάνω καλύτερο headbanging!!! :twisted: