Karma to Burn - "Appalachian Incantation"

Το αξίζουν το θρέντι και με το παραπάνω. Ο τέταρτος full length δίσκος κι ο πρώτος έπειτα από 8 χρόνια και μετά την επανασύνδεσή τους, γεννάει αυταπάγγελτα το ερώτημα: Άξιζε;

Με 2 μέλη των Kyuss κι έναν τον Year Long Disaster να βάζουν το χεράκι τους για να βοηθήσουν τα φιλαράκια τους, πόσο χάλια μπορεί να είναι;

Παραγωγή Scott Reeder και συμμετοχές στα φωνητικά από Daniel Davis & John Garcia στα “Waiting On The Western World” & “Two Times” αντίστοιχα, με το καθένα από αυτά να θυμίζει όπως είναι φυσικό Year Long Disaster & Kyuss, πόσο χάλια μπορεί να είναι;

Με το νέους οργανικούς ύμνους ονόματι “43” & “45”, πόσο χάλια μπορεί να είναι;

Περισσότερα οσονούπω, όταν κοπάσει και ο αρχικός ενθουσιασμός…

kykloforise???

βασικα ναι, τι στο διατανο γινεται δω περα, δεν βρισκω λινκ πουθενα και release date λεει 11\5

λεγε τι ξερεις :stuck_out_tongue:

εδιτορ είναι παλουκάρια, συνέλθετε.

όντως δεν υπάρχει πουθενά.
τελικά τι λέει ο δίσκος?

ΥΓ:άν υπάρχει link ας μου στείλει κάποιος.

νομιζω οταν ειχα μπει στο σαητ τους το επισημο εχει καποια τραγουδια απο το νεο δισκιο…

αν κρίνω από τα κομμάτια που έχουν ανεβάσει στο myspace τότε μάλλον πάμε για μεγάλο δίσκο!
αυτό το forty five τι έπος είναι?

Το χω ακουσει καμποσο

και ναι χωνει στεγνα, μετραω μερες

εχει λικαρει ξερετε;;

Ναι. Δεν το χω ακουσει ακομα. Μονο το χιτακι με τον Γκαρσια εβαλα. Θες λινκ;

I do, αν δεν σου κάνει κόπο!

Ρε παιδιά, νομίζω πως δεν έχει λικάρει ακόμα.
Υπάρχουν εδώ και καιρό μερικά κομμάτια στο myspace τους.

Επίσης “κυκλοφορεί” στο διαδίκτυο ένα δισκάκι που έχει 4-5 κομμάτια από το καινούργιο και μερικά παλιότερα. Κάντε ένα search, λέγεται “Incantation Ingredients”.

Υπομονή αδέρφια! 4 ημέρες έμειναν για την επίσημη κυκλοφορία!

:band:

Οπότε φαντάζομαι σίγουρα θα το έχουν μαζί τους. Alrite.

οπα τοτε παει ακυρο. γιατι ενω το ειχα βρει με τον τιτλο appalachian incantation, αυτο που κατεβηκε λεγοταν incantation ingredients. δηλαδη ειναι εντελως αλλο; ν’ ακυρωσω τα messages; :stuck_out_tongue:

επειδή και εγώ αυτό κατέβασα είναι εν μέρει άκυρο.άν δεις το tracklist του δίσκου θα καταλάβεις.

Ναι, αυτο κοιταξα τελικα και εχει καποιες διαφορες. Αν και αυτα που ηδη ξερουμε απο το site, ισχυουν, κατι ειναι κι αυτο. Τζαμπα ο ενθουσιασμος, αλλα ολο ερχονται διαφορα λινκς, ολο και καποιο θα ισχυει, δε μπορει. Τελοσπαντων, ας μετρησουμε αντιστροφα για το λαηβ τωρα… 8)

α δεν ξερω για σας εγω το Appalachian Incantation ακουω με τρακλιστ αυτο:

1.44
2.42
3.41
4.46
5.Waiting on the Western World" (feat. Daniel Davies)
6.43
7.45
8.24
9.Two Times" (feat. John Garcia)

έχεις βρεί το σωστό link.άν μπορείς στείλε πμ γιατι δεν το βρίσκω πουθενά…

και εδω και εδω…χαχα πλακα εχει…το κηνυγι του χαμενου λινκ

και με το παραπάνω.φοβερός δίσκος.τον άκουσα πέντε φορές στα καπάκια.οι τύποι απλά τό’χουν.ίσως ο πιο ολοκληρωμένος δίσκος της καριέρας τους.στο fourty five λικνίζομαι ακατάπαυστα και στο two times με τον θεό john garcia στα φωνητικά δακρύζω…