(Ξανα) Ερχονται οι Karma to Burn

ελα πλησιαζει πλησιαζει!!! αυριο μαλλον παω να αγορασω τικετ…
ξερουμε πλευλιστ στο περιπου;

Σύμφωνα με το last.fm στο Het Depot στο Βέλγιο στις 10 Απριλίου έπαιξαν:

[SPOILER]01. Nineteen
02. Eight
03. Thirty Six
04. Thirty
05. Forty Three
06. One
07. Forty One
08. Fourteen
09. Waiting On The Western World (with Daniel Davies (Year Long Disaster))
10. Never Say Die (Black Sabbath) (with Daniel Davies (Year Long Disaster))
11. Forty Four
12. Thirty Four
13. Twenty Eight
14. Twenty

encore 1:
15. Eleven
16. Forty Five
17. Thirty Two

encore 2:
18. Thirty Five[/SPOILER]

δεν νομιζω να μην βρω εισιτηριο απ’εξω το σαββατο… ε>>??? 8)

παντως σημερα που πηρα για σαλονικα απο τικετχαουζ πηρα το 17

παιδια το eleven τραγουδι που υπαρχει;;; εγω δεν το ξερω…

:aweso:

Κατά τις 7μισή ξεκινάω γω από δω. Ρεβιού αύριουzz αζάπιαzz.

Ελπίζω να έχει μερτς και το καινούργιο τους.
Και να έχει καλό ήχο γιατί τους βλάκες στο 8μπολ δεν τους πολυεμπιστεύομαι.
Αυτά.
Φιλάκια!

Πόσο μπροστά αυτή η μπάντα; Πανικός στο γεμάτο 8ball, ατελείωτα stage diving και μία εκπληκτική εμφάνιση. Άντε γεια…

[SIZE=“6”]KAYΛΑ[/SIZE]
πανικος εγινε!!!

[SIZE=“7”]KA-BΛΑ[/SIZE]

Κ-Ο-Λ-Α-Σ-Η !
Live με @@. :wink: Απο αυτες τις συναυλιες που το 50% του περφορμανς το κανει το συγκροτημα και το 50% το κοινο.

Στα ντραμς η ασκητικη μορφη του Ροβινσωνα Κρουσου και στο μπασο ενας τυπος που λες και βγηκε απο το σετ του Μαντ Μαξ ΙΙ. Μονο ο κιθαριστας ειναι νορμαλ. :smiley: Ωραιοι. Ωραιο και το μωρο που εχουν στο μερτσανταιζ, μαλλον γκομενα του μπασιστα ειναι.

Αυτα.

[SIZE=“6”]ΟΕΟΕΟΕ ΟΕΕΕΕΕ KARMAAAAA TO BUUUUURN!!![/SIZE]

ναι ρε το κοινο πρεπει να τους κουφανε ρε…μετα απο ενα σημειο ηταν συνεχως κορμια στον αερα!!!

της μουρλης!!!

να φορέσω φακούς επαφής δλδ απόψε :lol:

[SIZE=“6”]ΧΟΛΙ ΣΙΤ[/SIZE]

για πείτε για merch

για πειτε νουμερα! :stuck_out_tongue:

!!!
μπουρλότο φάση. μάλλον ήταν καλύτεροι από πέρσι, αν και το περσινό το ευχαριστήθηκα πολύ πολύ παραπάνω, αφού και κέφι πολύ υπήρχε και δεν κατάντησε καγκούρικη η φάση από κάτω. ωραία τα στέητζ ντάηβινγκζ και το πόνγκο, αλλά από ένα σημείο και μετά γίνεται κούραση - πόσο μάλλον αν είσαι μπροστά και τους τρως στα μούτρα. επίσης καλή φάση το να έχεις ενθουσιαστεί και να προσπαθείς να πνίξεις κόσμο για να φτάσεις στον μπασίστα, αλλά κακή φάση να του τραβάς το μπάσο μόλις σε αφήσουν να τον πλησιάσεις (αντί να σου χώσουν κάνα αγκωνίδι στα δόντια). εντωμεταξύ πόσο κουλ ο τυπάκος (ο μπασίστας όχι ο άλλος), από τις πιο συμπαθείς φυσιογνωμίες. καύλα πάντως γενικά. α, και όντως ο ντράμμερ μεγάλος θεός στα πάντα!

οτι περιμενεις να ακουσεις θα το ακουσεις!!:p:p

ρε παιδια το 34 το παιξανε 2 φορες;;;

παντως οσο αφορα το στεητζ νταηβιγκ εγω που ημουν προς τα αριστερα και εξω απο το χωρο μου αρεσε αυτο που εβλεπα και νομιζω οτι το διασκεδαζαν αρκετα οι καρμα…
στο μερτσ ειχε και το σιντι (οχι το γνησιο 5-6 τραγουδια αλλα με τους κωδικους για οφφισιαλ νταουνλοουντ) στα 5 ευρω και επανεκδοσεις βινυλιων τους…

ντραμμερ και μπασιστaς ΘΕΟΙ!

μπραβο στους brotherhoud of sleep τρομεροι σε αυτο που παιζουν…μου αρεσαν παααρα πολυ…και επιτελους σκαστε να στηνετε κουβεντα στα σαππορτ…σε καποια ηρεμα σημεια αισθανθηκα εγω ο ιδιος πολυ ασχημα που ακουγοτανε η μουσικη λιγοτερο απο τις φωνες…

και οι μπουλντοζες οκ αλλα τα φωνητικα ουτε που ξεχωριζαν…

τι ωρα βγαινουν οι καρμα ξερουμε ?

Στα μερτς να συμπληρώσω πως έχει μόνο νουμερα Σ και ΞΛ. και στο σχέδιο με την πένταγκραμ 2ΧΛ. Βινύλια στα 15 ευρώ. Almost heathen και Wild…

19

30

Δεν είμαι γω αυτός που τα ανέβασε απλά τα ψάρεψα πριν λίγο.