(Ξανα) Ερχονται οι Karma to Burn

θεωρία: οι πόρτες ανοίγουν στις 20:30, το σοου αρχίζει στις 21:00 και τελειώνει στις 23:55

πράξη: […] το 2ο σαπορτ βγήκε στις 22:30, έπαιξε 55 λεπτά και οι karma to burn βγήκαν 10 λεπτά πριν την υποτιθέμενη λήξη του λάηβ. δεν ξέρω πότε τέλειωσαν, γιατί έφυγα. well done.

αν είναι να μην τηρείτε το πρόγραμμα, μη το βγάζετε κύριοι. δε λέω τπτ άλλο, γιατί είμαι χώμα.

μαλιστα…

το λοιπον.
Αρκετα καλο το λαϊβ, με το πρωτο σαπορτ να παλευει να στησει ενα γαμημενο κρας σε μια βαση που απλα ειχε σπασει.Τιποτε ιδιαιτερο (με μερικες εξαιρεσεις σε καποια σημεια οπου φωνητικα και ριφ ανεβαζαν καπως τη διαθεση).
Οι “Αδελφοτητα”, μου φανηκαν οτι χρειαζονται ισως κατι ακομη πιο “δυνατο” σαν χαρτι ωστε να σε κρατανε λιιιιγο πιο ξυπνιο!
Οπως και να’χει, αξιοπρεπης παρουσια με καποιες πραγματικα “ξεσηκωτικες στιγμες” (λεγονται και “πιασαρικα” ριφ!).
Οι Καρμα, ηταν οτι περιμενε ο οποιοσδηποτε, εκει κατω!Ενεργεια, γκρουβ και τσιτα γκαζι!
Μεγαλη μορφη ο ντραμμερ, ο οποιος μου θυμισε τον Ανιμαλ του μαππετ σοου, ξυρισμενο πλην της κεφαλης και ΤΙΓΚΑ στα ηρεμιστικα καθως του ετρεχαν τα σαλια οσο επαιζε (ναι, ηταν σλομπς!)

Τσιμπησαμε και τα 3 σιντακια απο Μαϊ σλιπινγκ καρμα (μιας και ηταν διαθεσιμα!)

Τωρα,οσο αφορα τα περι ωρας, δεν ξερω…Το τικετι δεν εγραφε πανω οτι οι πορτες ανοιγουν 9?
επαιξε καποια στιγμη που ενιωσα να με υπνωτιζουν τα ρεσώ των “Μπραδερχουντ” αλλα ολα ηρθαν στα ισια με την ανοδο της κυριας μπαντας της βραδιας!

εγώ δεν πήγα φέτος καθώς τους είχα δει την προηγούμενη φορά.ούτως η άλλως έρχονται πολύ συχνά.κάποια στιγμή θα τους ξαναπετύχω σίγουρα.επόμενη συναυλία για μένα οι grails…8)

Οι stonenrow και οι BoS ηταν αυτο που χρειαζοταν. Τα 2 προτελευταια κομματια των BoS γαμησαν τα παντα.
Νταξει για karma to burn ο,τι και να πω ειναι λιγο. Αρκετα καλυτερο απο το περσινο live. Δεν εχω δει πολλες φορες τετοια ενεργεια. Φυγανε σβερκοι, σερνομουν σημερα το πρωι αλλα δε πειραζει, το live ΓΑΜΗΣΕ.

[SIZE=“4”]ΓΑΜΗΣΑΝ \m/[/SIZE]

πσ: ανοιξτε τον εξαερισμο και το κλιματιστικο, λιωσαμε στη ζεστη kai στην καπνα
πσ2: dude εχει δικιο για την ωρα

αλλο ενα γαμηστερο live!!!groove ριφιδια και σπασιμο!!!:metal::metal:

ωραια!! και με την πρωτη ευκαιρια φερτε fu manchu και dozer…οκ;;;;

Γεια και από μένα,

Μάλλον το καλύτερο live που είδα φέτος, μαζί με fear factory (Ανάμεσα σε orange goblin, st. vitus, count raven, fear factory, kylessa).

Τα δύο πρώτα και μάλλον θα postaρω άλλα δύο:


Ciao

To review του Σαββάτου, μαζί με τους τυχαιρούς αριθμους του Λοττο, μπορείτε να το δείτε εδώ: