ΠΡΟΤΑΣΗ: ο karvou mod του off topic

Kαι άμεσο μπαν σε όλους τους αντιολυμπιακούς και αντιμπαγεβιτσικούς

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Την καταψηφιζω.

Και εγώ σε ποιον θα τα χώνω? Πάλι σε εμένα?

Δε με χαλάει τώρα που το σκέφτομαι :lol: :lol: :lol: Θα φάω καλά!!! (Unholy, αν δε κερδίσω στην επόμενη μπάλα, ετοιμάσου για μόνιμο ban!!! :twisted: :twisted: :twisted: )

Τέλη, αν έχω και τον τύπο να με στηρίζει (την εφημερίδα σου δηλαδή :lol: ) δε θα σε ξεχάσω… :wink: Θα μοιραστούμε όλες τις κοπέλες του forum δίκαια :wink:

[size=2]Μία εσύ, δύο εγώ[/size]

[size=1]Θεέ μου, κοίτα τι υπόσχομαι…[/size]

R.I.P.

Εποοοοοοοοοοόμενος!! :stuck_out_tongue:

Χμμ! Θέλω εναν mod που να μην είναι πολέμιος μου…

=P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~

καλα…αν και ειμαι παναθηναικος, αντιολυμπιακο δε μπορεις να με πεις…αν και εδω που το καλοσκέφτομαι… :stuck_out_tongue:

αλλά μεγάλε, αν λες ban στους αντιμπαγεβιτσικούς, τοτε θα πρεπε γενικα πολλοι ολυμπιακοι να μπουν στη μαυρη λιστα σου (στη λιστα του στυλιστα που λενε :stuck_out_tongue: )

εχεις δει πολλους ολυμπιακους να μιλανε καλα για τον μπαγεβιτς την σημερον ημερα; εγω το 90% που ξερω τον βρίζουν…

Angmar, έχεις κακές παρέες!! :lol: :lol: Το 90% των δικών μου γνωστών λέει καλά λόγια (τους έχω πείσει 8) ) και το υπόλοιπο 10% τραγουδούσε “Ντούσαν προδότη κράτα την ΑΕΚ πρώτη!!”. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Να ξεκαθαρίσουμε ότι πλάκα κάνουμε για το moderatori, τα παιδιά κάνουν καταπληκτική δουλειά και δε με χρειάζονται… Εξάλλου, ακόμα και αν δεν προλαβαίνουν, είμαι σίγουρος ότι υπάρχουν άλλοι που έχουν προτεραιότητα. Εγώ είμαι καινούργιος στο forum και ούτε καν μέλος του site…

(Δεν αποκλείω όμως το ενδεχόμενο βίαιης κατάληψης της εξουσίας για να σωθεί το έθνος από τους γραφικούς που θεωρούν το Τσιρίλο παίκτη… :twisted: )

ax, ti gelio itan ki auto simera!
Viaii katalipsi apo triferoulides…

:lol: :lol: :lol: :lol:

ax, ti gelio itan ki auto simera!
Viaii katalipsi apo triferoulides…

:lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

από τρυφερούληδες σε τρυφερούληδες!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μη ξεχνάς ότι έχω τον Powerslave σύμμαχο… :wink: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Απο σήμερα, ο φίλος karvou είναι επίσημο μέλος της "κλίκας του rocking"!

sticky plz

http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=77129&postcount=6

You have included 136 images in your message. You are limited to using 10 images so please go back and correct the problem and then continue again.

ποτσ γκένεν αυτό?

και εγω αυτο προσεξα…και πηγα να το κανω quοte κατευθειαν να δειτε τι haXoOri ειναι ο καρβου…