Katatonia live in Greece

Από το myspace των Katatonia:

10th April @ Principal Club Theater, SKG
11th April @ Gagarin 205, ATH

http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendId=7334705&blogId=521851526

γαμω το στρατο μου γαμω :blow:

ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!! Και μαζί Enslaved!!! Τους είχαμε χάσει πέρισυ μακάρι μακάρι!!! Το ερωτηματικό στον τίτλο γιατί υπάρχει??? Δεν θέλω χαρά με ερωτηματικό αλλά με θαυμαστικό!!! ENSLAVEEEEED!!!:bow2::vibrate::vibrate::vibrate:

επιτελουςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!:band:

Όμορφα νέα!!! :smiley:

Πωπω καυλααααααααα!!

Άιντε, να δω που θα βρω λεφτά για να πάω ΚΑΙ εκεί. 8)

AGLGSGASF9EHLSBGSIEGHEBSPENE GKJSJEB

( θα ποσταρω κανονικα οταν συνελθουν τα εγκεφαλικα μου κυτταρα )

NAI ΡΕ ΑΙΦΔΗΠΙ΅ΕΗΦ΅ΕΟΡ @#$)Θ%@(#΅Θ@#!ΘΞΕΠ

Ελπίζω να μην κάνετε πλάκα 8O 8O 8O Δεν έχει μπει ακόμα το 2010 και έχουμε τρελαθεί στις ανακοινώσεις για συναυλίες. Δεν έχει μείνει Σαββατοκύριακο ελεύθερο :smiley:

Από τις μεγαλύτερες για το 2010!

Πολύ πράμμα και φέτος-του χρόνου:):!:

θελω να κανω μια αφελης ερωτηση …

Πειτε μου οτι οι κατατονια θα ειναι οι headliners!!!??

Aαααυτα ειναι. του φουστη αυτη τη φορα θα παω Κατατονια8) απο τωρα θα το προγραμματισω αν χρειαστει

Βασικα γραφουν οτι οι Enslaved ειναι co-headliners,οποτε πανω κατω ιδια ωρα θα παιζουν…

YEAHHHHH YEAHHHHH YEAHHHHHH!!! elpizw na mn tolmhsoun k paiksoun oi Enslaved perissotero…brrrrrrrrr

KATATONIA FTW!!!

Ειχα απολαυσει Enslaved live χωρις να τους εχω ψαξει καν τοτε.Οποτε το πιο πιθανο ειναι να το τιμησω κι εγω…

Αυτά είναι!!! Να δω ποιοι άλλοι θα έρθουν!! :smiley:

Αργησα να μπω στο myspace για να την δω την ανακοινωση

Enslaved ρεεεεεεεεεεεεεεε

και

Κατατονια ρε πουστη μου

Απιστευτο βράδυ,παντρέυεται μια φίλη μου γαμωτο την ιδια μερα…κριμα που θα της λειψω απο το τραπέζι γάμου της :stuck_out_tongue: :lol::lol::lol::lol:

Χαχαχαχα!!!

Λογικά θα είμαι κι εγώ σε αυτή τη συναυλία…