KEEP IT TRUE XIV-29/30 April 2011

κριμα που δεν θα παω…

Ειδα στον υπνο μου οτι ειχα εισιτηριο κ εψαχνα αεροπορικα.

Γειά σας παιδιά,θα πρότεινα σε όποιον ψάχνει για εισιτήριο του ΚΙΤ, (αν έχουν εξαντληθεί από τα δύο sites που δίνουν οι διοργανωτές - δεν το γνωρίζω) να κοιτάξει στο γερμανικό ebay. Εγώ για το προηγούμενο ΚΙΤ από εκεί βρήκα 2 εισιτήρια που έψαχνα και σχετικά αργά.Έτυχε να τα βρώ στην ίδια τιμή από έναν που απλά δεν μπορούσε να πάει και τα έδινε,χωρίς να θέλει να βγάλει κέρδος. Τρελή τύχη! Οι περισσότεροι βέβαια τα βάζουν με προσφορές και συνήθως φτάνουν αρκετά χρήματα (μερικές φορές οχι πολύ), αλλλά όποιος ενδιαφέρεται,ίσως να μην έχει πρόβλημα να διαθέσει και λίγο παραπάνω. Φαντάζομαι θα το γνωρίζετε όσοι το έχετε ψάξει,αλλά το αναφέρω γιατί εγώ πχ δεν το είχα σκεφτεί και τυχαία το βρήκα για το προηγούμενο ΚΙΤ… Δεν με χάλασε καθόλου :slight_smile: Πολύ ωραίο φεστιβάλ! Όσοι πάτε φέτος, καλά να περάσετε!

επειδή εχω συγγενεις στην Γερμανια και ψήνω αγρια να πάω για enforcer,εισητήρια υπάρχουν?

[SPOILER][B][SIZE=“7”]AXAXAXAXAXAXAXAXAXA[/SIZE][/B][/SPOILER]

θα θελες …

εδιτ. όχι εντάξει παίζει να βρεις εισητήρια , μη τα παραλέμε . απλά το θέμα είναι πως το πιο πιθανό είναι να τα βρεις σε πολλαπλάσια τιμή από το κανονικό και αν κάνεις κράτηση αργά για πτήση σίγουρα θα σ βγει πολύ ακριβό να πας …

γιά να την πω την κακία μου, το να πηγαίνεις στο ΚΙΤ γιά τους ενφόρσερ είναι σαν να πηγαίνεις στο μπορδέλο γιά να πιάσεις κουβέντα με την τσατσά

στα τετια μου εφόσον εχω που ν μεινω τους ενφορσερ θα τους δω,αν βρω τικετ…πειτε οτι θέλετε

AXAXAXAXAXΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ!
στα τετοια του οι Agent Steel ξερω γω

λοιπόν για να το λείξω εδω και ν μην σπαμμάρω…Χεστηκα για τους agent steel,τι το καλύτερο εχουν απο τους Enforcer?και γιατι να μην προτειμώ τους Enforcer που είναι και της ίδιας ηλικίας (περιπου)? Δεν περιμένω απάντηση…

οποιος θέλει ας μ πει για κανα εισητήρειο…

αχαχα οντως ακουγεται καπως αυτο:lol:

Οπως γραφει στην επισημη σελιδα του ΚΙΤ στις 24 του μηνος θα ανακοινωσουν τη πρωτη μπαντα για το ΚΙΤ 2012! Αντε να δουμε τι θα δουμε…:bounce:

ανακοινώθηκε, είναι οι Tytan

Tytan? Rough Justice? Τι είπες τώρα…Tι μπαντάρα και πόσο άδικο που είχαν διαλύσει πάνω στην κυκλοφορίας τούτης της δισκάρας… Μακάρι να τους βλέπαμε και εδώ αλλά αν αμφιβάλλω αν τους θυμούνται πάνω από 40-50 ατομα…

έπος όντως. με Kal Swan και Kevin Riddles παρακαλώ

[B][SIZE=“6”][COLOR=“Red”]ΤΥΤΑΝ ? [/COLOR][/SIZE][/B]

αλητο-αλητεία ! :metal:

μάλλον πρέπει να αρχίσω να κοιτάω κ για το επόμενο ΚΙΤ ! :wink:

απροσμενο κερασακι,

The Return Of Leather Leone

[25/01/11]
Hi Friends,

We have a big surprise for you. Our billing for KIT 14 was already complete, but in the last few weeks we had the chance to do something very special so we finally did it. We are proud to present the return of original Chastain singer Leather Leone with her new band SLEDGE LEATHER PROJECT for the first time ever in Europe. Leather is joined by her MALIBU BARBI drummer Sandy Sledge, Betze Stephens (bass) and Brent Baugh on guitar. [B][U]Their setlist will contain of course a lot of CHASTAIN classics[/U][/B], songs from her solo album and brand new songs. We hope you are all pleased with this amazing surprise. The festival is completely sold out, so please do not contact us with ticket orders.

Δε μας χαλασε!

εδώ και μία εβδομάδα που το ξέρω πετάω στα σύννεφα. θα δω επιτέλους τη Θεά!

αυτος ο cyriis ρε παιδια στο 70000 tons of metal δεν πηγε επειδη βαρεθηκε να κανει προβες και δεν ειχε φωνη.τις ιδιες μαλακιες θα κανει και στο keep it true και θα πεσει ομαδικη αυτοκτονια απο εμας τους ορκισμενους οπαδους του.τι τυπος ειναι αυτος ρε γα.ω τη τρελα μου.

οτι να ναι ειναι το παλικαρι και μετα σου λεει Agent Steel με Cyriis…

http://www.keep-it-true.de/

Ανανεωθηκε το site και βγηκε το Running Order:!:

Friday April 29th.2011:

MASTERS OF METAL 22:45 ? 00:15

VICIOUS RUMORS 21:10- 22:25

GRIFFIN 19:50 ?20:50

BREAKER 18:30 ? 19:30

OSTROGOTH 17:25 ? 18:10

SLAUTER XSTROYES 16:20 ? 17:05

BITCH 15:15 ? 16:00

DAMIEN THORNE 14:10 ? 14:55

HELLHOUND 13:05 ? 13:50

ALPHA TIGER 12:00 ? 12:45

Saturday April 30th. 2011

CRIMSON GLORY 23:35 ? 01:05

MALICE 22:15- 23:15

SATAN 20:55 ?21:55

SACRIFICE 19:50 ? 20:35

SLEDGE LEATHER 18:30 ? 19:30

BROCAS HELM 17:25 ? 18:10

DEATH DEALER 16:20 ? 17:05

METALUCIFER 15:15 ? 16:00

SARACEN 14:10 ? 14:55

ENFORCER 13:05 ? 13:50

SIGN OF THE JACKAL 12:00 ? 12:45