Keep on rocking in the free wolds :)

Λοιπόν, καλησπέρα σε όλους καταρχήν :slight_smile: Σας γράφω από Γερμανία όπου και έχω ξεμείνει (προσπαθώ να κάνω ένα διδακτορικό εδώ χωρίς ιδιαίτερη επιτυχία…) και είπα να συμμετάσχω στο παρεάκι σας για να τα λέμε πού και πού :slight_smile:

Έχω ανεβάσει και κάποια εχμ… κομμάτια μου στο myspace (το λινκ πρέπει να εμφανίζεται κάπου στην υπογραφή μου ή κάπου εκεί κοντά τέλος πάντων…), feel free να ακούσετε (σε μερικά σημεία μπορεί να σκάσετε και στα γέλια βέβαια, αλλά καλό είναι και αυτό!)

Αυτά για την ώρα! Καλή συνέχεια σε όλους και …keep on rocking in the free world!

Τάκης

πως το κατάφερα να γράψω wolds αντί για world ούτε γω δεν κατάλαβα…

ενυγουέι, ελπίζω να μου αναγνωριστεί το ελαφρυντικό της (κατά πολύ) περασμένης ώρας… :slight_smile:

Καλώς ήρθες AuditoryDriving στο παρεάκι μας και καλά να περάσεις με καλά ποσταρίσματα κλπ κλπ. Μόλις πάω σπίτι θα σε τσεκάρω και στο myspace :stuck_out_tongue:

και απο εμενα το ιδιο γιατι στο γραφειο ειναι δυσκολο:wink:

Καλως ορισες φιλαρακι και καλα να περασεις στο φορουμ μας! Αντε και καλη επιτυχια με το διδακτορικο! Τι ακουσματα εχεις?

Υ.Σ. Σε ποια πολη της Γερμανιας μενεις?

καλώς τον ! πολύ όμορφη μουσική ! καλά να περνάς εδώ κ καλή επιτυχία με το διδακτορικό σου :smiley:

welcome my friend to our domain.καλα να περνας και καλα ποστς:)

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά :slight_smile: Special thanks ston diskovolos για την ευγενική του κριτική :slight_smile: Χαίρομαι πολύ που σου άρεσαν :slight_smile:

Ο τίτλος παραπέμπει σε Carcass ή είναι ιδέα μου? 8)
Welcome και από μένα :slight_smile:

Νeil Young ρε συ. :wink:
Αυτη η τραγουδαρα: http://www.youtube.com/watch?v=PdiCJUysIT0 :!:

Kαλως τον !!

Παράλειψη, συμπληρώνω ειδικά για τον Martian: :slight_smile:

Βρίσκομαι σε μια πολύ μικρή πόλη, το Tuebingen: είναι κοντά στη Στουτγκάρδη και διατηρείται ζωντανό χάρη στη μεγάλη φοιτητική κοινότητα. Πάντως ακόμη κι έτσι είναι ψιλοπίκρα. Plus, 6 μήνες το χρόνο είναι τίγκα στα χιόνα με σχεδόν μόνιμους τους -10 :stuck_out_tongue: Πίκρα, αλλά τι να κάνεις…

Από ακούσματα: πολλά και διάφορα αν και έχω και γώ τις παρωπίδες μου :stuck_out_tongue: Αντιγράφω από το προφίλ μου:

“Queen, Pink Floyd, Camel, Rory Gallagher, Eric Clapton, Dire Straits, Savatage, Snowy White, Tom Waits, Lynyrd Skynyrd, Marillion and in general classic / progressive / etc / rock, Blues denitifely, acoustic music, whatever music, fuck labels they always piss me off”

Αυτά για την ώρα από μένα… :slight_smile:

Εσένα θα σε λατρέψει ο Hopeto.
Καλώς ήρθες και από μένα :slight_smile:

Ναι ναι γνωριζω που πεφτει το Tuebingen απο διαφορα κειμενα στα βιβλια που κανω (διδακτικα βιβλια)!

Οσον αφορα την μουσικη, αψογος! Ειπες Queen, Floyd, Rory, Camel, Savatage σε μια σειρα. Ποσο καλυτερο? :slight_smile:

Απλά επειδή έχουν ένα κομμάτι “Keep On Rotting In The Free World” σκέφτηκα μήπως έκανε παραλληλισμό :stuck_out_tongue:
Από Neil Young είμαι άμπαλος 8)

Ναι καταλαβα πως το σκεφτηκες, αλλα και οι Carcass παραλληλισμο με το τραγουδι του Joung εκαναν.
Απο τις πιο ευφανταστες παραλλαγες και τιτλους που εχω ακουσει. :smiley:

Ναι, πλέον που ξέρω όλες τις λεπτομέρειες ωραίο είναι :stuck_out_tongue:

καλωσόρισες και από εμένα! καλά ποσταρίσματα!
ωραία ακούσματα έχεις:D
θα τσεκάρω τη μουσική σύντομα:p:p

Welcome και καλά πόστς :slight_smile:
Καλή επιτυχία και με την σχολή σου.
Αδελφικούς χαιρετισμούς από κάποιον που προσπαθεί επίσης να κάνει ακριβώς αυτό που γουστάρει σε one-man project.Πολύ καλή δουλειά!

πολύ ωραία η μουσική σου \:D/ συνέχισε την καλή δουλειά:!::!:

Σας ευχαριστώ όλους παιδιά! Καλώς σας βρήκα! :slight_smile: