Kickback - 26 οκτωβρη

Τι ήταν αυτο ρε μαλάκες;!;!

[I]'ΝΤΆΞΕΙ εδέησαν και ήρθαν, μπήκαν εντός
του σεπτού ΑΝ[/I]
Και απολύτως επαγγελματικά
Μας έδειξαν
την απωθέωση
της ΤΡΕΛΛΑΣ τους
της ΒΙΑΣ τους
της ΠΑΡΑΦΡΟΣΥΝΗΣ τους
της ΛΑΓΝΕΙΑΣ τους
της ΚΑΥΛΑΣ τους

[SIZE=“5”]ε, ναι [B]ΠΟΥΤΑΝΑ ΟΛΑ!!!
ΓΚΡΕΜΙΣΤΗΚΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΕΡΟΣ!!![/B][/SIZE]
:slight_smile: 8O:metal::bow:

καλα μαλακα τι εγινε σημερα;

τι σκατα εγινε στο αν;;;;;;;;;

μαλακα ποναω παντου.

ετσι οπως εκανε ο λεχριτης πραγματικα ενιωθα οτι με βιαζε…

δεν εχω ξανα δει τετοιο πραγμα στην ζωη μου . -

Για τους Κίκμπακ δεν αξίζει να πεις και πολλά. Μουσικά μιλώντας, αυτό που συνέβη ήταν ένα σύμπαν από μόνο του. Αν και μπορώ να πω πάρα πολλά για τη γενικότερη στάση τους, είναι οι Kickback, με 20+ χρόνια στο κουρμπέτι, και δικαιούνται λίγο πολύ να τα ισοπεδώνουν όλα με τις υπερβολές τους. Απλά ορισμένοι από μας χάζεψαν άσχημα. Ευτυχώς είχαν σχετικά καλό ήχο.

Περισσότερο θα σταθώ στους I Want You Dead, μία από τις πιο αξιόλογες, εργατικές και τίμιες hardcore (ντόπιες) μπάντες στο δικό μου σύμπαν. Η καλύτερη εμφάνισή τους στην Αθήνα και συνολικά μόνο αποθέωση για τους Μήτσοι, που γιόρταζαν κιόλας. [B][I]Αll - Colors - Pitch - Black !!![/I] [/B]

ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ.

Επειδή ειλικρινά έχω να πω πολλά πράγματα γι’ αυτό το σόου και θέλω να τα πω μία φορά και καλή τσεκάρετε την ανταπόκριση που θα ανέβει και στο rocking. Όχι ντε και καλά προφανώς.

Ίσως το καλύτερο λάιβ που έχω δει σε κλαμπ τα τελευταία χρόνια. Βασικά σίγουρα το καλύτερο.

Καλυτερη hardcore συναυλια της χρονιας και των τελευταιων ετων μαζι με Walls of Jericho στο Underworld (λογω κοσμου) και Arkangel. Το ειπε και ο Ντινος εκεινη την ωρα, οι Integrity του Φλεβαρη δεν υπηρχαν εν συγκρισει. Και αν πεσαν μερικες ψιλες και καποιοι χαλαστηκαν, παιδια αυτο ειναι οι Kickback, εγω το γουσταρω γιατι το βλεπω λιγο φαση Danzig του hardcore στο πιο σοβαρο. Αλλοι παλι στραβωσαν λιγο, αν και η κλωτσια του μπασιστα ηταν λιγο too much.

Κι εσύ “στράβωσες” λίγο :stuck_out_tongue:
Όλα καλά;

Κατι ψιλοπονακια τα εχω, αλλα ενταξει κομπλε. Σε μια δυο μερες θα χουν περασει.

λίγο την μεσούλα σου εκει στο καγκελο…χοχο

ποτε επεσε κλωτσια; δεν ειδα γμτ

Ο μπασίστας στον εκνευριστικό τύπο με την αφάνα. Για μένα, του χρειαζόταν.

oh! σε αυτόν; δεν θα κατάλαβε και πολλά βέβαια

εδώ είναι τα καλά:

στοn τυπά που περνάει και του “δίνει” ένα χεράκι

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ! Μαλάκα, αυτό ακριβώς σκέφτηκα κι εγώ εκείνη τη στιγμή.

Έπικ βίντεο, κατά τ’ άλλα. Παίζουν άλλα;

Πες τα χρυσοστομε.

ΡΕ παιδια τι να λεμε ολη μερα κικμπακ ακουω απο την παρασκευη. Το ειπα και θα το ξαναπω. Η σκηνη απλα δε τους χωραγε ρε φιλε, ασφυκτιουσαν, τρελενονταν, ηθελαν να τα γαμησουν ολα και αυτο με ανατριχιαζε πιο πολυ. Μπανταρα. Αν πριν το λαιβ τους ειχα ψηλα, τωρα παει τους εχασα

τσεκαρε του ιδιου χρηστη τα βιδεο:lol::lol:

τύπος με λευκή μπλούζα και καπέλο εμφανίζεται μετά το 0.50 … :’)

[SPOILER][/SPOILER]

μαλακα…για μαντεψε ποιον χτυπαει στο 1:08 και πεφτει κατω…

δε μπορώ να ξεχωρίσω, αυτόν που μάρκαρες εσύ στο βίντεο πριν ?

Τον Αγόρο;

πφφ…moi