Kickback - 26 οκτωβρη

θελω αποψη angmar. ΤΗΝ ΘΕΛΩ!

ειναι κωλοπαιδια και το ξεραμε. και οι διοργανωτες το ξεραν.

αυτοι που ηταν μπροστα ξεραν τι θα γινοταν μη θιγεστε…

δεν υπήρξε κάποιο είδος μομφής στο ποστ μου . φυσικά και θα πεις ότι θέλεις , στο επιτρέπω :stuck_out_tongue:

επίσης δεν είναι μισάνθρωποι … πρεζάκια είναι

*το ότι είναι πολύ χειρότεροι - ξαναδιάβασε - το είπα σε σχέση με την ειλικρίνεια του show :wink:

επίσης γενικά παρότι θεωρώ τον ακτιβισμό απαραίτητο για να στηρίξουμε τα πιστεύω μας , έχω πάψει να θεωρώ αναγκαίο το να αποδεικνύω το τι είμαι ή τί πιστεύω κάθε δευτερόλεπτο της ζωής μου. στους kickback πήγαμε για την μουσική , μας βγήκε και ένα τρομερό σε ένταση show και στο σχολιάσαμε . ξέρουμε από κει και πέρα τι καθίκια είναι , δεν γίναμε ξαφνικά εγκεφαλικά νεκροί μέσα σε μια ώρα.

Το θέμα δεν είναι ποιος είναι ο χειρότερος.
Ούτε είναι μαγκιά να είσαι ο χειρότερος.
Νταβατζήδες, drug dealers και μισογύνηδες δεν έχουν ΚΑΜΙΑ θέση σε αυτό το κίνημα.
Το θέμα είναι πόσο εύκολο αποδεχόμαστε τέτοιες συμπεριφορές ενώ κάνουμε
50 σελίδες posts με το γιατί οι Despite Everything δεν είναι πια DIY.

Το hardcore είναι πολύ παραπάνω από απλά μουσική όσο και αν δεν το θέλουν κάποιοι.
Δεν είναι δυνατόν να γελάς όταν ο άλλος ρίχνει μπουνίδια στο κοινό, σε φτύνει στην μάπα, σχολιάζει όλη την ώρα ‘fucking cunts’ και για να μπεις στο ‘pit’ να πρέπει να έχεις κάνει πολεμικές τέχνες.

Σε καμία περίπτωση δεν σχολιάζω αρνητικά την διοργάνωση, την οποία σέβομαι απεριόριστα και ήταν ένας από τους βασικούς λόγους που πήγα στη συναυλία

ελα ρε μλκ ντάξει , πές το στο μισό hxc που είναι πατωμένο στην κόκα … μην υπερβάλεις. σέβομαι το ότι στηρίζεις έμπρακτα της απόψεις σου , αλλά έχεις αγιοποιήσει το κίνημα που λες .

επίσης για τους despite … ναι τι ? :smiley:

κάγκουρες εννοείς… :stuck_out_tongue:

Μια παρατήρηση/ερώτηση όσον αφορά την γαμάτη ανταπόκριση στην κεντρική: Το σετ δεν το έκλεισαν με το “Running The Show”;

ναι. ήταν το κομμάτι του encore. My fault.

Όπως το λες… :lol:

Ο.Κ. Be cool αδέλφια!!! οι [B]Kickback[/B] σαφώς και δεν είναι…[B]Earth Crisis [/B]φάση ή δε ξέρω γω τι άλλο. Πρόκειται για ξεχωριστή φάση χάρντκορ 100% ([I]άλλωστε, γάλλοι είναι[/I]) -[I]τους κολλάς τέτοιους απίστευτους τύπους με π.χ. NYHC[/I]??
Λόγος παραπάνω που πήγαμε να τους δούμε… :wink:

φιλε yours truly δε θα διαφωνησω σαυτα που λες,αλλα ολοι ξεραμε τι εστι kickback πολυ πριν τη συναυλια,δεν πεσαμε απτα συννεφα.οποτε αν θες νασαι σωστος με την παραπανω σταση που παραθετεις ειτε δε θα πας στη συναυλια-για νη μη στηριξεις ΟΥΤΕ τους kickback ΟΥΤΕ την εταιρεια που θα φερει μισογυνηδες τραμπουκους νταβατζηδες- ειτε θα πας και οταν ο τυπος αρχιζει να μοιραζει μπουνιες κλοτσιδια τον αρχιζεις και συ στις σφαλιαρες.ξερουμε τι εστι kickback παμε στη συναυλια και μετα ξενερωνουμε για τις ψιλες που πεσανε!ειναι σα να παω ξερωγω π.χ.στους mayhem και μετα να πω οτι ξενερωσα με τις γουρουνοκεφαλες και τα αιματα αθων ζωων!αφου ξερω απο πριν τι μπορει να παιξει!

τεσπα καμια κακια ε απλα κανω λιγο και το δικηγορο του διαβολου…

Ok dude.