King Gizzard & The Lizard Wizard - 31.05 & 01.06.2022 Gagarin

Sold out η πρώτη μέρα.
Θα πάω 2η

https://www.viva.gr/tickets/music/gagarin/king-gizzard-and-the-lizard-wizard/

1 Like

Sold out και η δευτερη :open_mouth:

Νάτα και τα ευχάριστα (στο Boston Calling θα έπαιζαν χθες)

2 Likes

Δυστυχώς ο εκπληκτικός drummer μας είναι θετικός στον κορωνοϊo. Αν και είναι αναντικατάστατος, "the show must go on ". Σκοπεύουμε να στήσουμε 2 παράξενα και μοναδικά shows στην Αθήνα χωρίς αυτόν. Ίσως να βγουν λίγο ακουστικά, ίσως υπάρξουν drum machines. Ειλικρινά, δεν έχουμε ιδέα τι πρόκειται να κάνουμε, αλλά πάντως θα κάνουμε … κάτι. Ανυπομονούμε να βρεθούμε στην Αθήνα. Σας αγαπάμε. Περαστικά Mickeys Cavs xox.

Κατανοούμε ότι όλο αυτό είναι μια σημαντική αλλαγή και θα γίνει επιστροφή χρημάτων σε όποιον το επιθυμεί.

Ευχαριστώ!

Sam

Όποιος επιθυμεί επιστροφή χρημάτων, παρακαλούμε να επικοινωνήσει στο mgtliveevents@gmail.com, ή στο 210-9636489 μέχρι την Τρίτη 31/5.

Θα υπάρχουν περιορισμένα εισιτήρια στην πόρτα την ημέρα του event στο Gagarin 205 LIve Music Space .

Οι πόρτες ανοίγουν στις 20:00

20:30 AMKA
21:30 King Gizzard & The Lizard Wizard

3 Likes

Δεν είναι το φόρτε μου, αλλά θα ήθελα να τους δω. Είναι εξαιρετικοί, έπρεπε να έχω ασχοληθεί πιο σοβαρά. Πάντως, από όλη την ανακοίνωση που διαβάζω παραπάνω, με εντυπωσίασε ένα πράγμα:

mgtliveevents@gmail.com

Σοβαρά τώρα; Gmail; :laughing:

Ανοίγουν οι πόρτες και η ουρά φτάνει μέχρι τις ράγες του τρένου. Καλά θα πάει αυτό.

Εχει μειωθει, τωρα ειναι μεχρι την καντινα :stuck_out_tongue:

Δόξα και τιμή στην παρέα που κουβάλησε το φουσκωτό κροκοδειλάκι.

1 Like

Παιδες εχω covid και δεν ημουν εκει… Ελεγε τιποτα το λαιβ με τα drum machines που θα εβαζαν;