KISS in Athens 18/5/2008

Καλα ρε συ Κονσταντιν , είσαι σοβαρός δηλαδή; Δεν ήθελα να αμπλεχτώ και εγώ στο θέμα σου γιατί δεν βγάζουν νόημα αυτά που λές…
Δηλαδά εγώ άμα είμαι πορωμένος με 25 συγκροτήματα πρέπει να κάνω 25 thread;
Ή πρέπει να δίνω λογαριασμό εδώ στο φόρουμ για πάντα τα οποία ακούω και είμαι πορωμένος;
Μπορεί ο καθένας να είναι φανατικός ενός συγκροτήματος ,αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να κάθεται να μιλάει με το ζόρι εδώ πέρα.
Άμα ακούς μουσική 10-15-20-30 χρόνια εννοείται ότι κάποια συγκροτήματα που άκουγες φανατικά πιο παλιά, μπορεί να έχεις σταματήσει να τα ακούς κάθε μέρα.Με τα χρόνια και τα γούστα σου αλλάζουν και ψάχνεις και άλλα είδη και group.Αυτό δε σημαίνει ότι έχουν σταματήσει να σου αρέσουν τα παλότερα ή να μην έχεις το δικαίωμα να ξαναπορωθείς με κάποιο συγκρότημα με αφορμή μά συναυλία ή ένα νέο αλμπουμ.

…οκ δικιο εχετε , εκλεισε το θεμα παμε on topic τωρα

Εγώ μαγκάκο μου γράφω μόνο για ΚΙSS Και βαριέμαι να ψάχνω τα σχετικά με την συναυλία ποστ ανάμεσα σε χιλιάδες spamοπαπαριές.

και μην μου το παίζεις δάσκαλος εμένα

countdown to lockdown

Κλείδωσε το κι αυτό να δούμε αντιδράσεις

please stop spamming/offtopic/flamming etc n return on topic

Από εδώ και στο εξής θα επιτρέπονται μόνο μηνύματα για τη συναυλία και κάποια θέματα σχετικά με αυτή (προτεινόμενοι δίσκοι για αυτούς που δεν τους έχουν ψάξει, φωτογραφίες του show, ανακοινώσεις του fan club κτλ)
Off topic συζητήσεις θα σβήνονται.

Όντως… Το ψιλογαμήσαμε το θέμα…:-s

μισό λεπτο… το να βάλεις μια φωτό, ή να αναφέρεις ένα δίσκο, με ένα λογικό thumb, είναι μέσα στα πλαίσια της ΓΚΑΒΛΑΣ, που έρχεται το αγαπημένο σου γκρούπ. Αυτό που πραγματικά εκτραχύλισε και εκτροχίασε το θρεντ, ήταν η παρέμβαση και οι απαντήσεις σε αυτή. Σβήστε κατα συνείδηση, αλλα όχι και πράγματα που μπορεί να είναι σχετικά με το γκρουπ… νομίζω.

Όντως.

Για όσους δεν το κατάλαβαν, δε διεγράφηκε κανένα ποστ που να αφορούσε τους KISS. Απεναντίας, ότι γράφτηκε εδώ μέσα και ΔΕΝ αφορούσε τη συναυλία των KISS (όπως τα τελευταία τρία ποστς) διεγράφησαν. Παρακαλώ μιλήστε για τους KISS και τη συναυλία τους από εδώ και πέρα… Ευχαριστώ.

Απορία:

Στο www.kissontour.com αναφέρεται το εξής:

No KISS Army Presale information just yet, but KISS Meet & Greet and Soundcheck Packages are now available by CLICKING HERE

Για το ΚΙSS army θα υπάρξουν καλύτερες προσφορές για το Μeet & Greet και το soundcheck;

Υπάρχει σάιτ του ελληνικού ΚΙSS army για περισσότερες πληροφορίες και επικοινωνία;

http://www.kissonline.gr/news.php

Για έγκαιρη και αντικειμενική ενημέρωση, θα κλικάρετε μόνον από το
www.kissonline.com (επίσημο site των KISS) ή απευθείας στο www.kissontour.com (ειδικό επίσημο site για το ALIVE/35 tour). Οποιοδήποτε άλλο site, δεν είναι επίσημο και μπορεί να βρεθείτε προ εκπλήξεων.

Δεν υπάρχει ειδική τιμή για τα επίσημα μέλη του KISS ARMY στο meet & greet, απλά στην προπώληση έχεις κάποια προτεραιότητα και αυτή από το internet (το μόνο official KISS ARMY είναι αυτό στην Αμερική και κανένα άλλο και εκεί μπορείς να πάρεις επίσημη κάρτα μέλους κλπ κλπ και να έχεις τα προνόμια). Σε οποιοδήποτε άλλο KISS ARMY σας ζητήσουν χρήματα, μη δώσετε δεκάρα τσακιστή!!!

Φίλοι των KISS υπάρχουν παντού που μερικοί έχουν κάνει κάποιο site ή κάποιο myspace, αλλά δεν είναι επίσημο και συνεπώς μπορεί εκεί μέσα να γράφονται παπάδες (όπως π.χ. έγραψε κάποιος υπεύθυνος τέτοιου site ότι οι KISS έχουν πουλήσει μέχρι σήμερα 8 εκ. δίσκους…, τι να πεις τώρα…).

Αν μπορώ να βοηθήσω σε κάτι, δέχομαι ευχαρίστως ερωτήσεις. Αν δεν ξέρω, θα λέω δεν ξέρω, αν όμως ξέρω αυτό που λέω θα είναι υπεύθυνο. Όσοι με έχουν γνωρίσει το έχουν καταλάβει.

Τhanx

Εχει καταντησει αηδια το τοπικ.Τοσες σελιδες…
Διαβασα στο βλαβερμαουθ οτι θα φορανε στολες εποχης Destroyer.

Δεν είναι ανάγκη να το διαβάσεις, το βλέπεις και στη φωτογράφηση που έγινε για το promo του tour…
www.kissontour.com
Είναι οι πλέον “πολεμικές” στολές των KISS. :metal: :metal: :metal: :metal:

Το κόλπο με τη φωτιά γιατί το σταματήσανε; :frowning:

Ο Gene ρίχνει φωτιά ακόμα, ποιό λες εσύ?

Ρίχνει? Αυτό που και καλά βγάζει τη φωτιά από το στόμα. Στο βίντεο με τη συμφωνική δεν ήταν:-k