KISS in Athens 18/5/2008

Τώρα μ’ αυτή την απάντηση τι πρόσφερες στην εξέλιξη της συζήτησης “KISS Αθήνα 18 Μαΐου”;

Και όλοι όσοι νομίζουν ότι δεν τους αφορά αυτό το THREAD να ασχοληθούν με πράματα που τους αφορούν και να αφήσουν όσους ενδιαφέρονται να μιλήσουν για KISS και όχι για κοσμοθεωρίες"

[SIZE=“6”]Και να λείπουν πάσης φύσεως σχόλια για ανθρώπους που δεν γνωρίζετε.[/SIZE]

[SIZE=“4”]Φιλαράκο αν θες να γράψεις για να γράψεις, αλλά και όλοι εσείς, που σας τρωνε τα δάχτυλα σας, υπάρχουν σχετικά thread στο φόρουμ όπως “Πείτε ότι σας κατέβει”[/SIZE]

Ειρωνικά το είπε ο Κρισπ… Διάβασε λ’ιγο πιο πίσω… Μαζί μας είναι…:wink:

αν είναι έτσι ζητώ την πιο ειλικρινή συγνώμη.

Αλλά είναι κάτι που γίνεται επανηλλειμένα, από πολλούς και πίσω από την καβάτζα ενός άβαταρ.

Να 'μαι και εγω ντυμενος Gene…

hm, ligo gene - ligo king D !

Ποιός σκέφτεται σοβαρά να παέι βαμμένος;
Είναι και κάποιος που είναι σίγουρος;
Εγώ περιμένω να δω με τι παρέα θα πάω τελικά και αν ψήνονται…

Εγώ το ψιλοψήνω… (60 C)

Χωρίς μεγάλη επιτυχία…:roll:

κ εσυ ας πουμε …αυτο π γραψες τωρα τι θες να αποδείξεις? με την ιδια λογικη κ συ εκει επρεπε να γραφες κ οχι εδω

Απανταω μονο και μονο επειδη εχουμε γνωριστει προσωπικα.

Το post μου οπως ειπε και ο leris ηταν ειρωνικο και ηταν απαντηση στο post του Constantine ο οποιος ουτε λιγο ουτε πολυ χαρακτηρισε ψευτο-οπαδους οσους ποσταρουν φωτος και τραγουδια της μπαντας (κατι που κανεις κι εσυ και πολυ καλα κανεις). Και αναρωτηθηκε που ηταν πριν ολοι αυτοι που τωρα λενε οτι θα πανε Kiss…

Ελπιζω να λυνω την παρεξηγηση.

Αλλωστε οπως εχω πει και σε προηγουμενα ποστ θεωρω οτι ειναι ενα απο τα σημαντικοτερα rock γεγονοτα στην Ελλαδα και παροτι δεν ειμαι οπαδος, θα παω γιατι βρισκω εξαιρετικη και την τιμη του εισιτηριου…

καλα το χα καταλαβει οτι ηταν ειρωνικο αλλα λεω ας μην πω τπτ σε περιπτωση π κανω λαθος…αλλα θα σου πω μονο αυτο…κ που με ειρωνευτικες τι καταλαβες? προφανως σου δωσε μια Α ικανοποιηση…ετσι?:-k

Ε, μα ρε φιλε…

Τη λες σε κοσμο οτι δεν ειναι τρου Kiss οπαδοι επειδη δεν ειχε ανοιξει κανεις KISS θρεντ και τι περιμενεις? Σοβαρη απαντηση? Και το λες χωρις να τους ξερεις κιολας…

εγω παντως ειμαι ποιο τρου απ ολους … εγω και ο τρου-χιγιο :!: :!: :!:

μανοκις μανοκις λιβινγκ ον δε ροουντ :!: συμβουλη στους χρηστες των 10 τελευταιων σελιδωνοπως ειπε και ο τζιμακος :ΓΑΜΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ ΡΕΕΕΕ:D

κ να τους ηξερα παλι τα ιδια θα λεγα, αφου ετσι ειναι ,τωρα τι να σου πω αποψη μου ειναι…ο καθενας το βλεπει ειρωνικα οπως εσυ, αλλος το βλεπει επιθετικα κοκ

Ετσι ειναι αν ετσι νομιζετε.
Βαριεμαι τις ανουσιες αντιπαραθεσεις…

κοιτα αυτο θα ακουστει επιθετικο κ ειναι εντελως off topic αλλα δεν υφισταται οτι βαριεσαι ανουσιες αντιπαραθεσεις …απλα δεν εχεις τπτ αλλο να πεις , παμε on topic τωρα

Παρακαλώ να επιστρέφουμε στο θέμα…

ενα πράγμα θα πώ, το να προσπαθείς έτσι να αποδείξεις αν είσαι η δεν είσαι οπαδός είναι ανόητη ποζεριά.
Είσαι οπαδός για πάρτη σου και δεν ντρέπεσαι γιαυτό που ακούς… τι διάολο αν σου την πούν, μπορεί και να
αντιδράσεις… αλλά αφού 90 % οτι και να πείς θα πέσει σε κοφεύωντα ώτα, γιατί να κάνεις τόοοοσο κόπο, χώρις να υπάρχει ένας ίδιαιτερος λόγος ενθουσιασμού… πχ μια συναυλία… δηλ. εγώ είμαι μέγας οπαδός HANOI & WIG…(CP που είσαι να με κράξεις…?) -πρέπει να ανοίγω threads ? αμα κάνουν και thread θα ανοίξω, και σαμπάνιες και βιντεο θα βάλω… αμα λάχει ! Αυτά…

Eυκολο το χεις με τις μπίχλες που πετάει ο Κόνσταντιν? Ρε φίλε, δε σε αφορά ποιος είναι 70% οπαδός και ποιος 100%! Ο καθένας κάνει ότι του γουστάρει… Δε θα σκεφτεί αν θα του τη λέει ο κάθε Κόνσταντιν που θέλει καβγά για να βάλει άβαταρ των Κιςς! Πορώθηκε που έρχονται οι Κίσσηδες, φυσικο είναι! Ποιο το πρόβλημά σου?

δεν πορωνομαι μονο για KISS…για ολους. αυτο π αδυνατεις να καταλαβεις ειναι οτι ξαφνικα γινατε ολοι Kissakides πραγματικα ειναι πολυ κοροιδια να τους εχετε γραμενους κ μολις ερχονται ολοι τους θυμαστε…κ ποιος σου πε εσενα οτι θελω καβγα?! την κατασταση περιγραφω. και τουλαχιστον γραψε το nick Constantine…Κονσταντιν…ελεος … λοιπον τερμα με αυτο το θεμα γτ το πα απο την αποψη καταστασης κ πως φαινετε κ εσεις το εκλαβατε σαν ειρωνια κ καβγα (για σενα) .απο δω κ περα για το παρων θεμα π εκανα το λαθος να ανοιξω δεν ξανααναφερω κατι εκτος κ αν καποιος πει κατι π θα θεωρησω οτι θα μπορουσε να με θηξει…κ οχι τπτ αλλο στο τελος το ban o constantine θα το παρει

και συ δεν καταλαβαινεις οτι πχ και οι maiden αν ειχανε να βγαλουνε δισκο απο το 98 και δεν ειχαν ερθει ποτε στην ελλαδα
μολις ερχωνταν ολοι θα καναμε σαν τρελοι