KISS in Athens 18/5/2008

Πάντως όσον αφορά την τιμή των εισητηρίων δεν πιστεύω να είναι τόσο τραγικά τα πράγματα.Και σε περίπτωση που έχουν support ένα συγκρότημα όπως οι poison ακόμα και οι υψηλές τιμές θα είναι αποδεκτές

:lol: Oκ δεκτό.Απλώς δεν παρακολουθώ το φορουμ τόσο πολύ και δεν γνωρίζω αν έχεις άκρες και αν είσαι μέσα στα πράγματα.Για αυτό ρωτάω.
Και που το στηρίζεις δηλαδή; (αν δεν απαντήσεις ,βγάζω το συμπέρασμα ότι μιλάς εκ των έσω…8) )

Ναι καλα περιμενε!!κατο απο 60 δεν το βλεπω

Και 60 είναι πολλά για KISS-POISON??Are you kiding guuyyyyyyyyy??:lol:

Αγόρια και Κορίτσια: Ας γίνουν πρώτα οι ανακοινώσεις και σχολιάζετε μετά τιμές, μέρη κτλ. Οκ;

Η τιμή θα εξαρτάται και από των χώρο που θα γίνει τελικά.Αλλά και εγώ το βλέπω μάλλον το λιγότερο στ 60-70 να είναι.Αλλά δεν με καίει καθόλου ,όσο και να είναι θα είμαι πρωί-πρωί την 1ή μέρα της προπώλησης εκεί για το 1ό τικέτο.Εκτός αν συμφέρει να το πάρω μέσω του Kiss Army.

φαντασου που φτασαμε 60 ευρω να μασ φενοντε λιγα…20 χιλιαδες ειναι ρεεεε!

Στο Terra Vibe οι ΚISS τελικα.

Πω ρε μανία. Ρε κάτσε να ανακοινωθούν οι τιμές λένε!!!
Και πέραν αυτού, όπως και να το κάνουμε, ο καθένας έχει διαφορετική αίσθηση και δίνει διαφορετική αξία στο χρήμα και στο πως και που αυτό πρέπει να ξοδεύεται.

Φετος θα εχουν κανα 15αρι ευρω?

Αν έχουν το εισιτήριο πάνω από 30 ευρώ, τότε ζήτημα να έχουν πάνω από 5 χιλιάδες κόσμο…
Και για να στηρίξω το συλλογισμό μου πείτε μου πόσοι Έλληνες ξέρουν πάνω από ένα τραγούδι των kiss?

Αν έχουν φτηνό εισιτήριο και πέσει τρελή διαφήμιση μπορούν να έχουν κανα 10άρι χιλιάδες κόσμο. Μάλλον πάλι μέσα μπαίνουν οι διοργανωτές…:lol:

Υπάρχουν όμως πολλοί Έλληνες που ξέρουν έστω ένα τραγούδι των Kiss και λόγω αυτού να παρακολουθήσουν την συναυλία.Βλέπε scorps

Στη δισκάρα των Hi-5 περιέχεται η διασκευή του I Was Made For Lovin’ You.

Κόζμος θα έρθει.

Ειναι τουλαχιστον αστειο ομως να συγκρινουμε την δημοτικοτητα των Scorpions με αυτην των KISS στην Ελλαδα. Συν του οτι οι KISS εχουν τριπλασιο μπατζετ απο τους Σκορπιους αρα χρειαζονται πολυ περισσοτερα ή ακριβοτερα εισητηρια.

Δεν υφίσταται σύγκριση δημοτικοτήτων στο ποστ.Ανέφερα απλά ότι όπως κάποιοι σκάνε μύτη στις συναυλίες των scorps ξέροντας ένα τραγούδι τους έτσι θα έρθουν και στους kiss πάλι γνωρίζοντας έστω ένα τραγούδι τους.Thats all

Ρε παιδιά δεν χρειάζεται να είσαι οπαδός των ΚISS για να πας σε συναυλία τους. Εγώ πιστεύω θα γίνει πανικός. Όποιος ακούει hard rock θα πάει.

Αυτό.

Μακαρι αλλα χλωμο το βλεπω…!

Με την κωλοημερομηνία?

Συγγνώμη που θα σε απογοητεύσω, αλλά όταν ένα συγκρότημα βρίσκεται σε περιοδεία, δεν κοιτάει αν πέφτει σαββατοκύριακο ή αν ο λερις έχει εξετάσεις. Οι μέρες είναι συγκεκριμένες. Αν δεν έρθουν σε αυτές, δεν έρχονται καθόλου.