Korn @Ejekt Festival 22/7/2024

14 Likes

Ω ΝΑ ΣΟΥ ΓΑΜΗΣΩ

ΠΟΛΥ CLEAR EINAI TO BODY MOU LEME

2 Likes

Πουλατε τρελα φετος ε? Παει και το δεξι νεφρο…

1 Like

19 χρονια απο την τελευταια φορα…μαλιστα.

1 Like

Σε μια δεύτερη ανάγνωση πιο ψύχραιμη:

Ω ΝΑ ΣΟΥ ΓΑΜΗΣΩ

Παίζει να ναι η μοναδική ως τώρα συναυλία που λέω αυτομάτως “ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ” και συγχρόνως πέφτει πάνω στην γιορτή της μικρής . FML . ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ 60 ΜΕΡΕΣ ΣΕ ΙΟΥΝΙΟ-ΙΟΥΛΙΟ, ΣΤΙΣ 22???

5 Likes

Φέρτε και spiritbox και γίναμε

5 Likes

Πάρε και την μικρή, να δει τον μπαμπά να κάνει σαν συνομήλικός της.

7 Likes

ξέρουμε ποιο είναι το πάρκινγκ 5;

Ναι , νομίζω είναι από την πλευρά της Σπύρου Λούη το δεύτερο που στρίβεις αριστερά

Πρέπει να είναι αυτό δίπλα στο μπάσκετ ( την πίσω πλευρά ) που έχει και κάτι άλλα γήπεδα ( κολυμβητήριο ή ποδηλατοδρόμιο δεν είμαι σίγουρος)

Edit: Όντως αυτό είναι , ανάμεσα στη πίσω πλευρά του ποδοσφαιρικού σταδίου όταν μπαίνουμε για συναυλίες στην αρένα και στην πίσω πλευρά του κλειστού μπάσκετ ( όπως μπαιναμε για αρένα στον Μπράιαν Άνταμς ) έχει ένα μεγάλο πάρκινγκ

Εμένα δεν με ψήνουν οι Κορν πάντως , αλλά μου αρέσει που έρχονται μπάντες που το ελληνικό κοινό έχει κάνει μαύρα μάτια

4 Likes

ναι το είδα. εκεί υποθέτω θα γίνουν και οι Rammstein

xartis_prosvasis_oaka

1 Like

Και Loathe που θα είναι μαζί Βουλγαρία, πλιζ εντ θενκ γιου.

Ακόμα νιώθω κάπως παράξενα βλέποντας δίπλα-δίπλα Korn και Ejekt, αλλά ναι, εκεί.-

3 Likes

Βρωμαγε καιρο! Πολυ καλο νεο, περασουμε σουπερ.

2 Likes

Ωραία νέα, για τους εκτός Αθηνών μπορεί να συνδυαστεί με την ημέρα του Release στις 21

ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΣΥΝΑΥΛΙΑ! Μιλάμε για ΕΠΟΣ! Νομίζω ότι η Ελλάδα έχει επιστρέψει δυναμικά στα συναυλιακά δρώμενα και φέρνει ό,τι καλύτερο περιοδεύει στην Ευρώπη.

Μεγάλο απωθημένο, το 2005 που είχαν έρθει δεν τους άκουγα. Εν τω μεταξύ έχει ανακοινωθεί η συναυλία από χτες κι εγώ σήμερα το απόγευμα το πήρα χαμπάρι λόγω μιας facebook φίλης που μου εμφανίστηκε στον τοίχο μου ότι είχε κάνει join στο event :astonished:

Μετά σκεφτόμουνα πώς είναι δυνατόν να μην το έχει ποστάρει κανείς στο φόρουμ αλλά κάνοντας ένα γρήγορο search το βρήκα. Πώς μου ξέφυγε αυτό το νήμα χτες και δεν το είδα, δεν μπορώ να καταλάβω :roll_eyes:

Ντάξει τι να λέμε τώρα, ξεκάθαρα στις κορυφαίες συναυλίες της τελευταίας 10ετίας!

steamuserimages-a.akamaihd

4 Likes

Άλλος Paoktsis μάς βρήκε για τα lives.

1 Like

Σε ποιον αναφέρεσαι;

Στο post του bostonflesh, αλλά το inside joke θα το πιάσουν μόνο οι μύστες (!).

5 Likes

Αναμένουμε και review της συναυλίας πριν αυτή γίνει, για να δέσει ιδανικά το multiverse

3 Likes

Μα γι’ αυτό τον θυμήθηκα:

Σαν να 'χει γίνει.

1 Like

Χεχε, λάθος διατύπωση!

Εννοώ από τα μεγαλύτερα συγκροτήματα που έχουν ανακοινωθεί για live στην Ελλάδα την τελευταία δεκαετία.

edit: Τώρα που το ξανασκέφτομαι μπορεί ούτε αυτό που έγραψα τώρα να μην βγάζει κάποιο ιδιαίτερο νόημα. Εντάξει μην με στήστε στον τοίχο! Η αλήθεια είναι ότι χτες το απόγευμα που βλέπω ξαφνικά Korn στο Eject μού ήρθε κεραμίδα (οι παρενέργειες προφανώς).

1 Like