Korn live in Greece!

Καθώς σήμερα στο μάθημα της Έκθεσης, ξεφύλλιζα το Metal Hammer του διπλανού μου δίαβασα ότι η DIDI έκλεισε τους Korn για δυο συναυλίες στην Ελλάδα (Αθήνα και Θεσσαλονίκη λογικά) νόμιζω αν θυμάμαι καλά 10 και 11 Σεπτεμβρίου. :stuck_out_tongue:

Αυτά είναι πολύυυυυυυυυυ καλά νέα!!! :lol:

MPORO NA PAO SE OLES TIS SYNAVLIES XORIS NA DOSO OUTE EURO KAI NA ME PLIROSOUN KIOLAS? :smiley:

Αμε!Αν θες σου δινουν και τρεις γκομενες να σου κανουν και πι#ες για το δρομο…

TELIKA THA ERTHOUN OI KORN E?KAI EGW NOMIZA OTI TO EIXA DEI STO ONEIRO MOU!!!LOL

sas aresoun oi korn?eleos

Είσαι βλάκας ή ηλίθιος;

Έντιτ: Το να προσπαθείς να ξεκινήσεις flame ποστάροντας σε ένα thread που ΔΕ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ/ΑΦΟΡΑ/ΑΡΕΣΕΙ προφανώς μας οδηγεί στο συμπέρασμα πως είσαι και τα δύο ταυτόχρονα ή ενναλάξ.

"From : Γκουβίτσας <ggouvi@panafonet.gr>
Sent : Saturday, June 11, 2005 6:09 PM

Συγνωμη, κιόλας, αλλά έλεος που μας αρέσουν οι Korn; Έλεος σε εσένα βρε κακομοίρη, που το λες αυτό. Τι, φαντάζομαι είσαι ο κλασσικός metalhead, που υποστηρίζει Iron Maiden και τίποτα άλλο, ε; Καίρος για άλλους θεούς! Πάρτε το χαμπάρι! Συνειδητοποιήστε ότι έρχονται τον Σεπτέμβριο, και όλοι οι φανατικοί, θα είμαστε εκεί! Korn, we are ready!"

Όποιος μου έστειλε αυτό στο email μου, είναι μέγιστος ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΠΑΝΙΒΛΑΚΑΣ και ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΟΣ, για ευνόητους λόγους. Να μην ξεχάσω να υπογραμμίσω το ότι είναι καραγκιόζης. Να ------> Καραγκιόζης. Χιχιχι!!! 8O

Το Live για Θεσ/νίκη ακυρώθηκε;

Nai, kai gia Athina akyrothike. Tha ginei telika Tera Vibe sto klassiko meros.

Τζίσους Κράιστ δεν υπάρχεις. 8O

Moi?

Δελτίο Τύπου

KORN stop the press!!!

KORN+ THE 69 EYES

ΑΛΛΑΓΗ ΧΩΡΟΥ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΝΕΟΣ ΧΩΡΟΣ : PRINCIPAL CLUB THEATER

Κυριακή 11 Σεπτεμβρίου
Oι ασταθείς καιρικές συνθήκες στην Βόρεια Ελλάδα και ειδικότερα στην περιοχή της Θεσσαλονίκης μας οδηγούν στην αναγκαία απόφαση για την μεταφορά της συναλίας των KORN με opening act τους The 69 Eyes από το ανοιχτό Θέατρο Γης , στον indoor χώρο του PRINCIPAL CLUB THEATER.

Tα προπωληθέντα εισιτήρια για την παράσταση ισχύουν κανονικά, ενώ η προπώληση συνεχίζεται.

Οι φίλοι των KORN και των The 69 Eyes ( που δεν είναι και λίγοι) θα πρέπει να βιαστούν, καθώς δυστυχώς ο χώρος του PRINCIPAL CLUB THEATER είναι μικρότερος από αυτόν του Θεάτρου Γης.

Το PRINCIPAL CLUB THEATER βρίσκεται πάνω στην Εθνική Θεσσαλονίκης-Μουδανιών (Χαλκιδικής) 2 χλμ. μετά την αερογέφυρα του Αεροδρομίου στα δεξιά του δρόμου. Αφού το προσπεράσετε στα δεξιά σας παίρνετε την έξοδο για Νέο Ρύσιο και αμέσως μετά την έξοδο στρίβετε πάλι δεξιά (δίπλα στη γέφυρα) στον παράλληλο παράδρομο (δίπλα στη Εθνική) προς τα πίσω. Υπάρχουν πινακίδες που σας οδηγούν στο Parking του Principal.
Για περισσότερες πληροφορίες για το PRINCIPAL CLUB THEATER τηλεφωνήστε 2310-428088 23920-72750

Ασταθείς καιρικές συνθήκες, ή…ασταθής πώληση εισιτηρίων;;; (Δεν ξέρω τίποτα, από περιέργεια ρωτάω!!)

mu eipane oti i propolisi gia athina paei kata diaolou
Akougete oti oute 1500 eisitiria den exoun poulithei.
Den ksero an to numero efstathei alla kati den paei kala me ta eisitiria kai stin athina.
Den katalaveno giati epilextike h malakasa os xoros.

8essalonikh 8a vrexei to savvato?kati akousa…

thn g@mhsame…

μολις γυρισα απο την συναυλια και δεν εχω λογια να πω…μολις ειδα live το αγαπημενο μου συγροτημα μετα απο τοσα χρονια αναμονης!!το live γενικα ηταν πολυ καλο (αν και ελειπε ο head)… :cry:
οι korn επαιξαν και ενα καινουργιο τραγουδι-σπόντα για τον head.ο τιτλος του τραγουδιου ηταν hypocrite…
το μονο κακο ηταν οι 69 eyes που καταφεραν να με κανουν να νυσταξω μεσα σε μια ωρα…αλλα τι να πεις για ενα συγκροτημα που για μια ωρα σου εδινε την εντυπωση οτι παιζει το ιδιο τραγουδι…

P.S έπιασα και μια μπαγκέτα απο τον drummer!!! :smiley: :smiley:

W re kakomoirh fantazomai ti 3ulo 8a paixthke gia thn mpagketa…

eixe kosmo ?