KoRn

Παραξενο νεο, ο Tye θα μπει απο μικρος στα κολπα, αυτα ειναι… Σιγουρα παιζουν ρολο τα κονε του μπαμπα.

1 Like

Την μπάντα του μικρού την έχω τσεκάρει . Τους στηρίζουν πολύ και ο Rob και η γυναίκα του η Cloe.

Είναι όντως ταλαντούχος ο μικρός , έχει attitude και όπως και να το κάνεις θα είναι τεράστιο + στο βιογραφικό του ότι έπαιξε στα 12 του σε κάποια Live των Korn.
Μακάρι να εξελιχτεί και συνθετικά …

στα @ρχίδι@ του τι γράφει το βιογραφικό…δεν θα πάει για δουλειά σε πολυεθνική…με το όνομα του πατέρα του θα κάνει αρχικά καριέρα άσχετα αν το αξίζει ή όχι

1 Like

Μα αυτό λέμε βρε και εσύ . Μακάρι να κάνει της προκοπής καριέρα και να μην στηριχτεί μόνο στο επίθετο .

Επίσης οι Korn δεν είναι μια μπαντουλα της γειτονιάς . Για να τον στηρίζουν κάτι θα βλέπουν της προκοπής πάνω του γιατί ο Fieldy δεν είναι κανένας τυχαίος μπασιστας. Ίσως βέβαια και με αυτό το τρόπο κόβουν και την όποια παραφιλολογια θα μπορούσε να ξεκινήσει περί γενικότερης αντικαταστασης του…

E καλά μακάρι να κάνει και ο κάθε μπασίστας αυτού του κόσμου καριέρα…όχι μόνο ο γιος του Τρουιχο

Δεν ξέρω, τι έπαιξε ακριβώς, δεν μου φάινεται κ η πιο αγνή κίνηση να σου πω την αμαρτία μου (κάτι θέλουν αυτοί). Επίσης κάποιος θα πρέπει να πάει από κοντά στον μικρό…σιγά μην άφηνα εγώ το 12χρονο γιο μου να βγει σε περιοδεία

1 Like

Από όσο είδα θα είναι η μάνα του από κοντά .

Και εμένα μου φαίνεται παράξενη η επιλογή . Αλλά θα προσπαθήσω να μην είμαι εντελώς καχύποπτος και να το δω θετικά .

Έχει έτσι κι αλλιώς ενεργή μπάντα με άλλα πιτσιρίκια ο μικρός ,τους Helmets , δείχνει ότι το έχει από το λίγο που τον έχω ακούσει , οπότε γιατί όχι ; σίγουρα αν δεν ήταν γιος του Rob δεν θα είχε την ίδια τύχη απλά ας καταφέρει να φανεί αντάξιος αυτής .

Ελα μωρε τωρα …

1 Like

Είδα το φιλμάκι, το βρήκα αρκετά ενδιαφέρον. Απ’ ότι καταλαβαίνω πάντως απ’ το σχόλιο σου, δεν τη βρήκες και πολύ καλή την ιδέα του πατέρα-αφηγητή Trujillo.

Ακριβώς το αντίθετο …

Θεωρώ ότι ο Rob έχει βοηθήσει πολύ την μπάντα και ότι ο μικρός είναι ταλενταρα απλά θα φάει χολή επειδή τυχαίνει να είναι γιος του Rob.

:cry: :cry: :cry:

Κουράγιο, και ειδικά στα παιδιά τους

2 Likes

Ελα ρε, κριμα. Απο τι;

Κοίτα η αστυνομία δεν έχει διευκρινίσει ακόμα τα ακριβή αίτια του θανάτου της αλλά από ότι διάβασα ήταν χρόνια εθισμένη σε ουσίες και τέτοια.

καλοκαίρι είναι … πουλάνε τα καλαμπόκια !

Καλό είναι το κομμάτι , γκρουβάτο - κλασσικο Korn.

1 Like

Όμορφα όμορφα…

Καλουλι…

Μετριούλι θα έλεγα.

1 Like
2 Likes