Χρόνια Πολλά kourou

χρονια καλλα πολλα με υγεια κ χιππισμο!:hippy:

Χρόνια πολλά ρε! :smiley:

ΥΓ: Νομίζω ότι υπάρχει ίδιο θέμα ΑΝ δεν απατώμαι.

Happy birthday mate :drunk:

Χρόνια πολλάααααααααααααααααααα!!!πάντα ευτυχισμένος και να έχεις ό,τι επιθυμείς!!:smiley:

Η συγκίνηση είναι πραγματικά μεγάλη…

Σήμερα είναι μία από τις πιο σημαντικές μέρες της ζωής μου. Μέχρι πριν από λίγο δε το γνώριζα, αλλά πλέον ξέρω. Ο πανμέγιστος και καταπληκτικός Ηλίας, που με τόση σοφία ορίζει τις τύχες αυτού του φόρουμ και καθοδηγεί το rocking.gr στα μονοπάτια της επιτυχίας και της απόλυτης παντοκρατορίας στον Ελληνικό διαδικτυακό μουσικό κόσμο, έχει γενέθλια. Σήμερα είναι μια μέρα γιορτής. Μία μέρα που θα έπρεπε να είναι αργία για ΟΛΟΥΣ τους Έλληνες σε όλο το κόσμο.

Ηλία, σε αγαπάμε με όλη μας τη ψυχή και σου ευχόμαστε να συνεχίσεις να μας καθοδηγείς με τόση σύνεση και διορατικότητα στις δύσκολες στιγμές μας ως απλά θνητά όντα σε αυτό το μάταιο κόσμο. Ξέρω ότι είσαι τόσο ταπεινός που θα προσπαθήσεις να μας πείσεις ότι είσαι ένας απλός θνητός. Όμως ΟΧΙ. Εμείς οι λίγοι ξέρουμε και καταλαβαίνουμε το μεγαλείο σου και είμαστε βέβαιοι για τη θεϊκή σου φύση.

Ηλία σου εύχομαι να σε λατρεύουν οι πιστοί σου για χιλιάδες χρόνια ακόμα. Για ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

:bow: :bow: :respect:

Χρονια πολλα και καλα στον ΑΡΧΗΓΟ!!!

Τα σεβη μου στον ηγετη του πιο υπεροχου forum που μπορει να βρει κανεις στο νετ…

Συμφωνώ απόλυτα με Κarvou! (αν δεν ταιρίαζαμε…)
Και με την σειρά μου να ευχηθώ τα καλύτερα καρδία μου γιατι τα αξίζεις! Να είσαι πάντα χαρούμενος και υγιείς και να κατακτήσεις τον κόσμο!:smiley: :drunk: :drunk: :band: :trombone:

Happy birthday mr Kourou!!!:smiley: :smiley: :smiley:
:rockon:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! :slight_smile:

Μέγα Ηλία να τα εκατοστήσεις και είθε το rocking να φτάσει ακόμα πιο ψηλά…:smiley:

Xρόνια Πολλά! :slight_smile:

Χρόνια πολλά στον αντμινιστράτορα!!

Μέγα Ηλία να τα εκατοστήσεις και είθε το rocking να φτάσει ακόμα πιο ψηλά…:smiley:

Happy Birthday, να τα εκατοστησεις!!!:slight_smile:

Χρόνια Πολλά! Σου εύχομαι ό,τι επιθυμείς να πραγματοποιηθεί!:hippy:

40 τοπικ ανοιξατε γλυφτρακια. :stuck_out_tongue:
Χρονια πολλα, ευτυχισμενα με υγεια κι επιτυχιες.

Χρονια πολλα ρε boss!

Εντάξει με τόσα τρεχάματα άργησα πολύ!

Χρόνια πολλά κ ευτυχισμένα μεγάλε μανιτού ! Να είσαι έτσι ευσεβής, ταπεινός, δεινός κολυμβητής και αρχηγός των αρχηγών. Να εκτιμάς το καλό κρασί, το καλύτερο φαγητό και τις καλυτερότερες κριτικές. Να μην κόβεις ποτέ τα άρθρα μου. Να είσαι γλυκός κ να φτάσεις μια μέρα τον Κόζυ σε κοκκινομαγουλίαση. Να έχεις κοντά σου αυτούς που σ’αγαπάνε κ να ρίξουμε στην πυρά όλους αυτούς που εχθρεύονται το ρόκιν. Να ξέρεις να κρίνεις, να ανταμοίβεις και να κρατάς τα νεύρα σου.

Να παραμείνεις έτσι γιατί έτσι σ’αγαπάμε !

Πολλά χρόνια κ καλύτερα ! Viva Kourou ! Viva rockin ! Viva la revolucion !

Ταιριαζει ωραια και το τραγουδακι…:stuck_out_tongue:

Happy birthday kou-rou
happy birthday kou-rou
happy birthday Hlia
happy birthday kou-rou.

Χρονια πολλα και καλα μαν!:smiley:

Εντάξει με τόσα τρεχάματα άργησα πολύ!

Χρόνια πολλά κ ευτυχισμένα μεγάλε μανιτού ! Να είσαι έτσι ευσεβής, ταπεινός, δεινός κολυμβητής και αρχηγός των αρχηγών. Να εκτιμάς το καλό κρασί, το καλύτερο φαγητό και τις καλυτερότερες κριτικές. Να μην κόβεις ποτέ τα άρθρα μου. Να είσαι γλυκός κ να φτάσεις μια μέρα τον Κόζυ σε κοκκινομαγουλίαση. Να έχεις κοντά σου αυτούς που σ’αγαπάνε κ να ρίξουμε στην πυρά όλους αυτούς που εχθρεύονται το ρόκιν. Να ξέρεις να κρίνεις, να ανταμοίβεις και να κρατάς τα νεύρα σου.

Να παραμείνεις έτσι γιατί έτσι σ’αγαπάμε !

Πολλά χρόνια κ καλύτερα ! Viva Kourou ! Viva rockin ! Viva la revolucion !