Χρόνια Πολλά kourou

Εύχομαι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στον master kourou!

Που σήμερα γιορτάζει τα γενέθλια του!

My best wishes bro…

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και κυρίως ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

xronia polla man

Xronia polla kai kala ilia!!!
Na ta ekatosthseis kai kathe euxh sou na ginei pragmatikothta!!! :smiley:

Ηλια μου χρονια πολλα , οτι επιθυμεις , σου ευχομαι υγεια , ευτυχια τοσο σε σενα οσο και στην οικογενεια σου … και ειναι τιμη μου που σε εχς γνωρισει , και ανυπομονω
να σε γνςρισω και απο κοντα .

Χρόνια Πολλά!!!

__Χρόνια πολλά! Ευχαριστούμε για την όμορφη φιλοξενία και το πολύ καλό site γενικότερα. Να είσαι πάντα καλά και πάντα διμιουργικός!! :smiley: 8) :wink:

Thanks a lot.
Να είστε καλά 8)

Χάπι μπέρθντεϋ Ηλία(yeah short and sweet)

Αν και λίγο καθυστερημένη (όπως πάντα άλλωστε…) ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΗΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! :smiley: :smiley: :smiley:

Snuffleeva,το χάραμα μπαίνεις net εσύ και ο Mazestix;
Χρόνια πολλά αν και καθυστερημένα.
Ευχαριστούμε για το υπέροχο site που με έκανε να ξανασκεφτώ το ότι δεν υπάρχουν πολλοί rocker στην Ελλάδα!!! :lol:

Πιο χάραμα?8 το πρωί είναι μεσημέρι…Τώρα που τέλειωσε η σύνδεση(λογικά αύριο λήγει) θα αργήσεις να με ξαναδείς…

Τώρα με την εξεταστική μπάινω κάθε…κι εγώ δεν ξέρω πότε! Αλλά απ’την άλλη βδομάδα θα’μαι εδώ, στον αγώνα!!! (Χριστέ μου, 2 μαθήματα ακόμα!!!)
Χάραμα;! Θα πάρεις ένα δείγμα απόψε…Σε λίγο ξεκινάω διάβασμα (εγώ, ο -3ος για σήμερα- καφές μου και ο τόμος μου…)

Μη μου πείς ότι εσύ διαβάζεις και εγώ κάθομαι!

Για μένα δεν έχει χρόνια πολλά πού ήταν 28 Ιουνίου ε; :stuck_out_tongue: :wink: :smiley: :slight_smile:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ από εμένα, μιας και σου αρέσει ο κύριος αριστερά…

xronia polla

Διάβαζε εσύ και άσε τα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ… Εκπροσωπώ εγώ “άμα τη απουσία σου” τους απανταχού fans των PARADISE LOST

Κλεινει τα 21 του ο ΑΡΧΗΓΟΣ!!!

Χρονια Πολλα Ηλια!!!

:drunk: =D> :hippy: \:D/ :metal: :rockon: :yesmaster:

Χρόνια Πολλά!!!:smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Να έχεις ότι επιθυμείς!!!:wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: 8)