Kraftwerk

kati pire to ayti mou oti erxonte oi theoi kraftwerk.
xereis kaneis tpt.isxyei?
sto episimo grafi gia tour alla oxi gia ellada

update!
17 june thessaloniki theatro gis
18 june athina lycabettus

Ιιιιιιιιιιι!!!
Τι λες τώρα;!!
Πάμε, φυγαμε, ξεκινάμε, τρέχουμε!!!

Ρε είναι σίγουρο;
Μην χαίρομαι τσάμπα!!
Πωπω! Η καλύτερη ανακοίνωση ever!!!

Aυτη ειναι μια πραγματικα καλη μπαντα.Απο τις πρωτες μπαντες που παιξανε ψυχεδελεια,με ενα μοναδικο τροπο.

Η άποψή μου για τους Kraftwreck, εκτός του ότι είναι από τις πιο ή ίσως η πιο ψυχεδελική μπάντα ήταν πάντα πολύ πιο μπροστά από την εποχή τους!

Και roots πως ακριβώς έπαιζαν…ταυτοχρονα σε δύο μέρη; Για εξήγησέ μου τι εννοείς γιατί με κόλλησες!

roots είπα!

Ok! Έμαθα :wink:

episimo einai i toulaxiston to site tous to anarerei os klismeno.

azzapes k se mas na mathoume pos epezan se 2 meri taytoxrona. :slight_smile:

Λοιπόν Viperman θα πω αλλά δεν μπορώ να εγγυηθώ την εγκυρότητα της πηγής (γιατί ο roots είναι και λίγο ψαρωτικός)

Παίζανε σου λέει σε Γαλλία και Αγγλία ταυτόχρονα, την ίδια μέρα, την ίδια ώρα ακριβώς. Στην μία συναυλία έπαιζαν αυτοί με εμφάνιση -πώς να το πω;- ρομποτική και στην άλλη είχανε βάλει ρομποτ πάνω στην σκηνή.
Στην κάθε σκηνή υπήρχε βίντεο γουολ όπου έδειχνε την αντίστοιχη σκηνή. Ποτέ κανένα από τα δύο ?κοινά? δεν έμαθε αν είδε πραγματικά τους Kraftwreck ή τους ?ρομποτικούς? σωσίες τους!
Λοιπόν! Επειδή μάλλον όποιος διαβάζει αυτό το ποστ θα έχει χεστεί στα γέλια, επαναλαμβάνω :
Μπορεί απλά να έχω πέσει θύμα επιτήδειου φαρσέρ.
Όμως είτε είναι αλήθεια είτε όχι, είναι μια ωραία και πρωτότυπη ιστορία, δεν συμφωνείτε;

Ψαρωτικος?Εγω?Χα.Μαλλον εσυ εισαι το ψαρακι μικρη μου Αννουλα.Τεσπα αυτο που σου ειπα ειναι η αληθεια οπως την εμαθα.

ggggrrrr :evil:

geia sou re azza :wink:
auto to exo akousei ki ego pados…opos kai na xei tha einai mia toulaxiston endiaferousa sinaulia…gia tous endiaferomenous to site tis encore leei oti i sinaulia tous tha ginei telika sti moni lazariston,na do pou tha xoresoume…

Ειδες?Εχω και συμπαρασταση.

[quote=“roots”]

Ειδες?Εχω και συμπαρασταση.[/quote]

E! Aφού το έχει ακούσει και η φίλη μου η Χρύσα…ΤΩΡΑ το πιστεύω :stuck_out_tongue:
Που χάθηκες Χρυσουλάκι μου;
Άντε θα τα πούμε στους Kraftwreck αυτή τη φορά!
Μην κατεβάσεις πουλμαν από Χαλκίδα όμως γιατί δεν θα χορέσουμε :stuck_out_tongue: :wink:

Ναι ok δεν είπα ότι είναι κολλητή μου και ότι τα λέμε κάθε μέρα!
Έλα αφού ξέρεις πως έχουν τα πράγματα, τι κάνεις εξυπνάδες και με βάζεις και εξηγώ;
Και πάνω απ’ όλα γιατί δίνεις πατήματα στον roots? :stuck_out_tongue:

Για να ψαρώνεις καλέ χα χ αχ α χ αχαχα :stuck_out_tongue:

Αααααααααα!!!
Το καλό που σου θέλω μην κάνεις κόμμα με τον Γιώργο :evil:
Ακους εκεί ψάρι;

mathate times eisitirion?
pote vgainoun ta eisitiria?

Οk! Είμαι μ***** το έχασα :frowning:
Άκουσα τα καλύτερα πάντως!
Δεν πήγε κανέις?