Kreator-celtic frost 20 maioy αθηνα και 19 στη θεσσαλονικη

Kαλα θα σπασουν σβερκοι!!!:metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal:

Φαντάζομαι πώς για τη “φτωχή” συναυλιακή περίοδο ευθύνονται “πεταμένες” μπάντες πού έρχονται συνέχεια στην Ελλάδα… Άραγε πόσες φορές έχουν παίξει οι Kreator & Cathedral στην Ελλάδα…

Και οι δύο μαζί αθροιστικά λιγότερες απ τους Anathema. Και έχουν τουλάχιστον κοινό και εκτός Ελλάδος. Οπότε… :-#

Άσε, έσπασαν χτες!!! :smiley:

Όσα δεν φτάνει η αλεπού… :wink:

Δεν σε πιάνω. Αν θες μπορείς να γίνεις πιο σαφής.

Άλλο το καλό και άλλο το μου αρέσει

Αυτό προσπάθησε να καταλάβεις πρωτα και μετά βλέπουμε 8)

Δεν υπάρχει τίποτα να καταλάβω. Αυτά που μ αρέσουν είναι “καλά” (για μένα πάντα) αυτά που δεν μου αρέσουν δεν είναι. Εσύ πρέπει να καταλάβεις ότι στην τέχνη δεν υπάρχει αντικειμενικότητα, ούτε κοινά αποδεκτές αλήθειες.

Σαφώς, πρέπει να υπάρχει όμως σεβασμός :slight_smile: Φαντάσου να βρίζαμε όλοι όπως εσύ οτιδήποτε δεν μας αρέσει :wink: 8)

Σεβασμός για ποιο λόγο? Δεν οφείλω σεβασμό σε κανένα συγκρότημα. Όλα υπάρχουν για να εξυπηρετούν την διασκέδαση/ψυχαγωγία μου. Τίποτα παραπάνω. Άλλωστε δεν βρίζω οτιδήποτε δεν μ αρέσει, αλλά ορισμένα χτυπητά χάλια.

Το σεβασμό δεν τον εννοούσα απαραίτητα απέναντι σε κάποιο συγκρότημα… Και με την επόμενη σου πρόταση μου επιβεβαιώνεις και πάλι ότι δεν έχεις κατανοήσει το "καλο & το μου αρέσει’ Τέλος πάντων, δεν θα βγάλουμε άκρη…

Kαλη αναρρωση μεχρι τοτε λοιπον…:metal: :metal:

Αυτά είναι!!!

Celtic Frost λέμε.
Πότε βγαίνουν τα εισιτήρια;
:slight_smile:

Δν ξερω ποτε βγαινουν τα εισητηρια…πιστευω να μην δουμε καμια υπερβολικη τιμη…:metal: :metal: :metal: :metal: :metal:

Αυτα ειναι με 32 ευρω εισητηριο και Suicidal Angels support θα παω ευκολα…:metal: :metal: :metal:

Κι εγω.:smiley:

Aν και απο το σετλιστ των Φροστ λειπουνε πολλα αγαπημενα απο το μονοθειστ, αλλα μαλλον δε θα ταιριαζανε με τη συνεχεια των Kreator.

exei na ginei xamos!!2 groupares me ena polly aksiologo support!kai arketa kalh timh eishthriou…h oxi?opws kai na xei to perimenw pws kai pws!!:yahoo:

H τιμη του εισητηριου ειναι μια χαρα δε νομιζω να εχει κανεις παραπονο για αυτη…αν ερχοτανε μια απο τις 2 μπαντες μονη της το εισητηριο θα ηταν πειριπου 25 με 30 ευρω…αλλα οπως και να χει αναμενεται να γινει πανιγυρι…:metal: :metal: :metal: :metal:

Nai re mia xara einai…

Alla tha itan kalitera na itan opws to 2002 Destruction - Sodom - Kreator :lol: :lol: