Kreator-live

Mε μεγαλη μου χαρα ειδα στο επισημο site της μπαντας(www.kreator-terrorzone.de)
τα εξης: 29-1-2005 Thessaloniki,Hydrogios
30-1-2005 Athens,Rodon
Mε λιγα λογια απο την χωρα μας θα ξεκινησει η περιοδεια για το νεο τους cd…Θα ανταποδωσουμε την τιμη που μας κανουν με 2 ανετα sold out…

GMT!!! Kai meta lete oti den erxetai kanenas. Makari na erxontan stin Kypro!!
An 3anakouso kanena na paraponietai tha ton gamiso!!

KREATOR ΡΕ!
ΣΤΗ ΜΑΠΑ!

AUTA EINAI!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Kai ego mazi sou!!!

I moni vlakeia tis ypothesis einai oti paizoun sti Notia Ameriki me tous DEATH ANGEL kai stin Europi vgainoun me tous Ouggrous EKTOMORF pou einai klonoi ton SEPULTURA. Kaloi, alla klonoi. To “Enemy of God” pantos skizei!!! Kati anamesa se “Extreme agression” kai “Coma of souls”!!! KREATOOOOORRRR

Violent revolutionnnnnnnnn!!! :twisted:

Eνταξει οτι και να γραψω για το χθεσινο live ειναι λιγο…Oι τυφλοι ειδαν και οι κουφοι ακουσαν…Δεν ηταν τυχαια η επιλογη τους να ξεκινησουν απο εμας την παγκοσμια περιοδεια τους.Το Ροδον packed,η ατμοσφαιρα ηλεκτρισμενη,οι EKTOMORF περασαν απαρατηρητοι και η ωρα για το μακελειο ειχε φτασει…Ηταν απλα τελειοι…Ο ΜILLE ειναι ηγετης και οι KREATOR για μια ακομη φορα εδειξαν ποσο μεγαλο συγκροτημα ειναι…Εχοντας προσφατα κυκλοφορησει το απιστευτο ΕNEMY OF GOD και με δεδομενη την λατρεια του κοσμου η συναυλια εγινε ενα διωρο THRASH METAL παρτυ…Τα τραγουδια που επαιξαν ηταν τα εξης(η σειρα μετα το τεταρτο ασμα δεν ειναι σωστη γιατι καπου εκει εχασα το τοπι…)
CHOIR OF THE DAMNED(INTRO)
ENEMY OF GOD
IMPOSSIBLE BRUTALITY
PLEASURE TO KILL
PHOBIA
WORLD ANARCHY
THE PATRIARCH/VIOLENT REVOLUTION
TERRIBLE CERTAINTY
EXTREME AGGRESION
LOVE US OR HATE US
BETRAYER(Δεν ξεχνω την σφαγη του 89)
PEOPLE OF THE LIE
RENEWAL
RECONQUERING THE THRONE
SUICIDE TERRORIST
VOICES OF THE DEAD
RIOT OF VIOLENCE(Ventor στα φωνητικα)
ALL OF THE SAME BLOOD
TERROR ZONE
RIPPING CORPSE(μεγαλη συγκινηση…)
FLAG OF HATE
TORMENTOR
Θα μου παρει καιρο να συνελθω…Mακαρι να μας ξαναρθουν πολυ συντομα γιατι αλλιως με βλεπω να τρεχω σε καμμια Ολλανδια για να τους ξαναδω…Ψαξτε για τον δευτερο στο χωρο του thrash γιατι η πρωτη θεση τους ανηκει…Περαστικα σε οσους δεν ηρθαν!!!
Υ.Γ:Με χαρα ειδα κοσμο που τους ακολουθει απο το live του 1989 να ειναι ακομα μαχιμος και στην εμπροσθοφυλακη…Σε πεισμα ολων εκεινων που ντε και καλα θελουν να μας βγαλουν κομπλεξικους απανταμε με μαζικη παρουσια σαν την χθεσινη…Θα ειμαστε εκει και την επομενη φορα και αφηστε τους αλλους να ψαχνουν αιθουσες των 100-150 ατομων να κανουν τα <<ποιοτηκα>> live τους… :smiley: :smiley: :smiley:

Ήρθα από Πάτρα για τη συναυλία και έφυγα 6 το πρωί γιατί στις 12 έδινα 2 μαθήματα. Πριν μπω μέσα ομολογώ ότι φανερά ξενερωμένη είχα αρχίσει να αναρωτιέμαι σοβαρά αν άξιζε όλο αυτό το τρέξιμο και το άγχος…
Τι να πω? Αυτό που είδαν τα ματάκια μου την Κυριακή το βράδυ δεν το έχω ξαναδεί. Τα παλικάρια έσπασαν ότι βρήκαν. Κρίνοντας από τον (ακόμη) πιασμένο σβέρκο μου υποθέτω ότι ήταν ίσως μια από τις απολαυστικότερες συναυλίες της ζωής μου.
Καλοί οι EKTOMORF -μας είπαν ότι μας αγαπάνε, μας δώσανε τις ευχές τους,τους στείλαμε τα φιλάκια μας, την ψήφο και τις μπανάνες μας αλλά OK, βγάλτε την αφίσα των Sepultura πάνω από το κρεβάτι σας!
Τώρα για τους KREATOR τι να πω? Οι άνθρωποι ΓΟΥΣΤΑΡΑΝ να παίζουν στην Αθήνα…Είχαν απίστευτα κέφια και αυτό το κατάλαβε όλο το (ΤΙΓΚΑ) ΡΟΔΟΝ. Ήταν απλα *ΑΥΛΑ!
Άντε, τα λέμε ξανά στους Sepultura!!! :twisted:

gia tous kreator,eimai sigouros oti tha gamhsan.twra gia thn eperxomenh synaylia twn sepultura pou eipwthike kai pio panw,exw to kako proaisthima pws tha yparksoun apodokimasies gia ton derrick.to palikari exei fwnh arketa kalh.sigoura omws den ftanei ton cavalera(pantou yparxei kai to anwtero orio).ayto omws de shmainei oti einai aksios apodokimasias.ayto to lew giati to exoume dei to fainomeno se analoges periptwseis.opoios thelei na apodokimasei kalytera as mhn paei katholou.Sepultura leme kai me derrick kai me max kai me o,ti na’nai

\m/