Kreator - Morbid Angel - Nile live at Thessalonica 17/11 Principal

ρε φιλε κοιτα εγω ημουνα ενασ απο τουσ λιγουσ 16χρονουσ (αν και φαινομαι για 14χρονοσ)που ηταν στα πιτ και σε κρεατορ και νιλε μεσα…οντωσ χαλια συμπεριφορα απο αυτουσ που καθονταν στα σκαλια την ωρα που οι αλλοι επαιζαν γιατι αλλο να ξεκουραζονται μεταξυ συγκροτηματων και αλλο την ωρα που παιζουν(και εχουν πληρωσει 35αρι)…τωρα αν αναφερεσαι σε αυτουσ που μετκινουνταν την ωρα τησ συναυλιας ισωσ να ταν και η παρεα μου(σε μορμπιντ) γιατι ειχαμε παει να αραξουμε απανω για αν ξεκουραστουμε για τον αγωνα επιβιωσης :Ρ στουσ κρεατορ,και αποφασισαμε λογω το οτι γινοταν κατω τησ πουτανασ να κατεβουμε και μεισ…οποτε ισωσ με αυτη τη λογικη αν μετακινουνταν καποιοι

εμενα πιο πολλοι με νευριαζουν κ ενοχλουν αυτοι που καθονται εκει που ειναι ο ‘‘χωρος του πιτ’’…στο principal ρε παιδια παντα πριν απο το πρωτο σκαλοπατακι ειναι το πιτ γιατι γαμωτο καθεστε εκει μες τη μεση και δεν κουνιεστε δε το ξερετε?? πατε λιγο πιο πισω 2 μετρα να ειμαστε ολοι καλα και μεις και σεις…εγω προσωπικα θα ευχαριστιομουν πολυ περισσοτερο τη συναυλεια αν ειχε ανοιξει ο χωρος οπως στο encore απο την αρχη και γινοταν σωστο circle pit…τα mosh pit που γινονταν στην αρχη με ολους αυτους μες τη μεση μονο κουραστικα κ επικινδυνα ειναι και εχουν ως αποτελεσμα στα πρωτα 10 τραγουδια να εχεις παραδωσει ψυχη και πνευμα και να μην μπορεις ουτε να κουνηθεις μετα…δλδ ειναι THRASH συναυλεια THRASH!!! ΚΥΚΛΟΣ ΓΑΜΩ και δεν μπορεις να τρεξεις γτ καθε 2 μετρα ειναι και καποιος που δεν συμμετεχει στον κυκλο και πεφτεις πανω του…εγω παραδειγμα παντα οταν δεν μπορω αλλο παω πιο πισω δε καθομαι μες τη μεση γτ εκει θα ειμαι μια μαζα που μονο ενοχλει τους αλλους στο pit… κατα τα αλλα γαμησε το live…

ας μου εξηγησει καποιος γιατι υπαρχει κοσμος που βρισκει αυτα που ελεγε ο vincent “καραγκιοζιλιστικα” ενω αυτα που ελεγε o mille “σοβαρα και με νοημα”

αυτα τα δυο δε μπορει να στεκουν ταυτοχρονα :slight_smile:

ή θα πεις ειναι δυο κωλογεροι με καραφλοχαιτη/βαμμενο μαλλι, λιφτινγκ και μασελα σαν της γιαγιας μου που μας πουλανε φουμαρα για επανασταση/σφαγες/χαος/βιαιοτητα και τρελλα και σατανιλα, και γλυφουν το καλυτερο κοινο του πλανητη και του συμπαντος με περισσοτερα κλισε και απο τον χετφιλντ

ή θα πεις είναι δυο κωλογεροι θεοι που τα σπασανε και μας πορωσανε με τα τραγουδια με τα οποια μεγαλωσαμε

ή το ένα ή το αλλο :Ρ ιδια δουλεια κανουν και οι δυο κωλογεροι

φιλικα :slight_smile:

υγ. ευτυχως μπηκα 30’’ πριν αρχισουν οι νιλε, αν ειχα χασει τον νειλο καποιος διοργανωτης θα χε γινει θυσια στον σεμπεκ… :x

η βασική διαφορά είναι ότι πρωτοήρθαν 23 χρόνια πριν, γύρισαν βίντεο εδώ (και μεις κάναμε κοπανα απο το σχολείο να τους δούμε) και έπαιζαν σχεδόν κάθε χρόνο εδώ στα πέτρινα συναυλικά χρόνια και ξέρανε τις αντιδράσεις του κόσμου, ο μίλε από τότε έλεγε “το κοινό της γερμανίας εχει απλά βαρεθεί γιατί βλέπει 3 live τη βδομάδα, εσείς είστε διψασμένοι” προφανώς για εκείνη τη σχέση με ελλάδα μιλάει…

οι μόρμπιντ μας έκαναν την τιμή 20 χρόνια μετά

2005, 2008?

[B][SIZE=“4”]ΩΩΩΩΠΑΑ!!! Τι έγραψες!!! [/SIZE][/B]:stuck_out_tongue:

Τ’ ακούσατε αγόρια!!! Κομμένα τα τι-σέρτια MAYHEM, CANNIBAL CORPSE και KREATOR! Να σοβαρευτείτε: [I]αρχίστε τα ZARA, Berska, Armani, Benetton, H&M και τα σχετικά συναφή…[/I]
[I]Κουρεματάκι με υπογραφή κυριλοκομμωτήριου Κολωνακιού…[/I]
[I]Υποδήματα PRADA, BOSS…[/I]

#-o :tomato:

ναι εκεί ημουν σε αυτά, ρωτάς κάτι? :slight_smile: η συγκριση έχει να κάνει με τον ερχομό των κασάτορ το '89

και γω στο ένα από τα 2, αλλά γιατί λες “20 χρόνια μετά μας έκαναν την τιμή”

κάτι δεν πιάνω :frowning:

Λάθος.

οκ 1989 μέχρι 2005 = 16 :slight_smile: απλά τονίζω το ότι κόλησε με μας και μεις μαυτούς πολύ νωρίτερα από πολλές άλλες μπάντες, ακόμα και οι μεγάλοι slayer ήρθαν το 1996, είχαμε βέβαια sepultura το 1992 (δόξα το μαξ)

ον τοπικ:
φοβερή η πικ της τατσομαν πάνω στη σκηνή, υπάρχουν άλλες?

ααα μέχρι το 2005 εννοείς, είχα στο μυαλό μου μέχρι τώρα.
ζόρρυ, άρρωστος, ο εγκέφαλος λειτουργεί στο 10%

το 2004 ήρθαν πρώτη φορά οι Morbid Angel και είχανε κλείσει και τον Οκτώβρη του 1995, αλλά μας τα χάλασαν αι διοργανωταί

Εχουν περασει 3 μερες και δεν εχω σταματησει στιγμη να σκεφτομαι αυτο που εζησα την Παρασκευη… Νιωθω ακομα σαν να ειμαι εκει…

Ωραια η φωτο, αλλα ειμαι γκαντεμης ρε πουστη. Φαινεται ο κολλητος μου (ακριβως κατω απο το αριστερο χερι του Mille που κραταει την σημαια), φαινεται η κοπελα μου που ειναι πιο πισω στο κεντρο και εμενα με κρυβει ο Mille… Γκαντεμης, αλλα χαλαλι αφου ειμαι ακριβως κατω απο τον [B][SIZE=“3”]ΘΕΟ[/SIZE][/B]…

Εχει μεγαλη διαφορα γιατι αλλα γραφει ο Mille στους στιχους του και αλλα ο Vincent. O Mille εγραψε φετος το Civilization Collapse για τις εξεγερσεις στην Ελλαδα και εχει κανει πολλες δηλωσεις για το θεμα, ο Vincent εγραφε στο Dawn Of The Angry

"My finger on the button
With what’s so foreign in my sights

Anger rise!
We wage a war…our nature to preserve
By any means…our enemies be gone"

μουτζα και με τα 2 χερια δηλαδη… Ο Mille ειπε πριν το Betrayer “This is for all the politicians in the world”… Μην συγκρινουμε εναν χαζο φασιστακο με το Mille…

Κανω από αυτά τα facepalm που διαπερνουν το κεφαλι αυτη τη στιγμή #-o

και καλά αυτό φταίει τώρα :stuck_out_tongue:

Χαχα σεημ σταφ φαινονται φιλοι, μπροστινοι κτλ εκτός από μένα αλλά τι σημασία έχει? Regarding the other part of your post, I would agree.

λιγες φωτο απο nile/morbid angel



ti epaize me auton ton xan8o (50arh)sta pit se morbid kai kretaor(a8hna)?me8usmenos htan h mu fanhke?gt baruse kai i epikundhna

Καλά ο γέρος έδωσε ρέστα…Και ολο το fuzz να τον πλάκωνε δεν θα καταλαβαινε τπτ…

Μα γιατί το λές αυτό? Επειδή ήταν επίτιμο μέλος της Λέσχης των Βαρελοφρόνων? (copyright Κατακουζηνός) χικ :lol::lol::lol::lol:
Λιγάκι σπαζαρχίδης πρέπει να το παραδεχτώ

Ναι, αλλα εσυ εισαι κοπελα…δεν ειναι το ιδιο :stuck_out_tongue:

Επισης ο θεουλης ο ξανθος εχει και εναν αλλο αδερφο μαλλον ξανθο και καθε φορα γινονται λιωμα :smiley:

…μια εβδομάδα πέρασε, και θέλω κιάλλο…ΚΙΑΛΛΟ:p :slight_smile: :!: