Kreator - Morbid Angel - Nile live at Thessalonica 17/11 Principal

EXECUTION DAY: ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ VENUE: PRINCIPAL LIVE STAGE

KREATOR
MORBID ANGEL
NILE

  • 1 more band
    Προπωληση εισιτηριων απο Παρασκευη 29/6 στα γνωστα σημεια στην τιμη των 30e και για ολο τον ΙΟΥΛΙΟ χωρις συγκεκριμενο οριο διαθεσης εισιτηριων.
    Στην συνεχεια και για το υπολοιπο προπωλησης καθως και στην εισοδο την μερα της συναυλιας η τιμη διαμορφωνεται στα 35e.

More infos soon…

http://www.rockoverdose.gr/news_details.php?id=13199

το one more band φανταζομαι ειναι οι fueled by fire ε?
θα κατεβει και Αθηνα οπως παλι φανταζομαι ε? :stuck_out_tongue:

λογικα Σαββατο να ερθουν Αθηνα να τους δουμε κι εμεις

Πολλά ειναι [-X [-X

[SPOILER]Πλακίζω, εννοείται πως θα τιμήσουμε! Ανέβηκε συναυλιακό επίπεδο η Σαλονικάρα ή μονο εμενα με φαινεται; [/SPOILER]

μια χαρα ειναι η τιμη κατα τα αλλα…

:lightsabre::lightsabre::drunk::drunk::bounce::metal::dizzy::dizzy::bleh:

λογικα θα παιξουν και Αθηνα πριν.οποτε να ξεκινησω ετοιμασιες για το καθιερωμενο πανο kreator.

είτε περάσει είτε δεν περάσει από Αθήνα, δεν χάνεται. 8)

λογικα θα περασει!κατι ελεγε ο sanders των Nile οτι που ειχε δει τα tour dates ειχανε 2 ημερομηνιες για ελλαδα!

Η φάση είναι η εξής: αγαπημένες μπάντες εκτός των Nile αλλά Κρασάτορ με μέτριο δίσκο, Έντζελ με κάκιστο δίσκο.

35? για να φάμε στην μάπα το προμόσιον τους; Θα εξαρτηθεί πολύ από τα σετλίστς που θα παιχτούν πιο πριν

Αυτο. + οτι τους εχω ξαναδει :wink:

εγω kreator δεν εχω δει ακομα.οποτε εκατσε καλα η φαση.

ξανα, με τα χιλια μεσα. :rockon:

Επιτέλους, θα τους δω κι εγώ πρώτη φορά, τεράστιο απωθημένο και δεν χάνεται προφανώς.

3η κρεατορ και 1η τους αλλους 2. θα αρχισω γυμναστηρια και δε συμαζευεται κανα 3μηνο πριν! το πιο καλο πακετο εβερ για μενα ως τωρα!!!

τι καλυτερο απο το να ακουσεις το μισο covenant, οτιδηποτε απο κρεατορ, και να δεις τον ξεκολλια σε 1 βραδια??? :lol:

Εαν δεν ερθουν Αθηνα,κατι μου λεει οτι θα ειναι η πρωτη μου εκδρομη για συναυλια στην συμπρωτευουσα. 3η φορα θα ειναι και για μενα Kreator ( 1η φορα 1996 Ροδον ) και θα τους εβλεπα αλλες τοσες και αλλες τοσες. Morbid Angel θα ειναι 1η φορα οπως και οι υπολοιποι. Οσον αφορα τα λεφτα,παντα θα μας φαινονται ακριβα,γιατι ολοι σκεφτομαστε ακομα και το ευρω που θα δωσουμε.
Αντε να δουμε και επισημες ανακοινωσεις και να προετοιμαζομαστε.

Βάλτε και Αθήνα ρεεεεε…

ΚΑΙ ΑΘΗΝΑ!!!

http://www.rockhard.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=2117%3Akreator-morbid-angel-nile-fueled-by-fire-live-in-greece&catid=52%3A2011-07-29-07-00-52&Itemid=225

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Ναι ρε φιλε:!:

ΝΑΙ ΡΕ ΓΑΜΩ!!!ΠΑΚΕΤΑΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΑΙ!!!ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!

εξαιρετικά νέα…φυσικά και θα είμαστε εκεί για να τιμήσουμε τον Trey