Kreator - Morbid Angel - Nile live at Thessalonica 17/11 Principal

Είμαι ο Γιάννης κι μόλις τελείωσα! KREATOR - MORBID ANGEL - NILE - FUELED BY FIRE! Ω ΡΕ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ! :smiley: :smiley: :metal::metal:

Πέφτει και Παρασκευή, μια χαρά. Δυνατό πακετάκι, όλοι θα δούμε κάτι που μας ενδιαφέρει.
Respect και στα 4 συγκροτήματα. Προσωπική αγάπη οι Nile, αλλά και οι Kreator, και δεν έχω δει καμία μπάντα από αυτές.

Τελεια, δεν εχω δει κανεναν τους και οι τριπλετα αυτη ειναι ιδιαιτερα αγαπητη!

Τελευταια φορα που ειχα δει τους Nile ηταν τοτε με Misery Index. ;p Ποσο ειχαν γαμησει οι Misery Index εκεινη τη μερα.

Το σκεφτομαι πολυ λογω Trey, οπως ειπε και ο αποπανω κυριος. Ο δισκος πραγματικα αξιζε μονο για το κομοδινο, αλλα ενταξει live πρεπει να ειναι ακομα δυναμη.

Αουτς, Fuzz λεει. Μαρτυριο μου μυριζει.

Αυτο ειναι μεγαλο μαρτυριο για 2 βασικοτατους λογους. 1ον και κυριοτερο ο ηχος και 2ον πολυ ζεστη και καθολου εξαερισμο. Κλειστε το επιτελους το κωλομαγαζο και φτιαξτε εναν σωστο συναυλιακο χωρο

Ε νταξ, χειμωνας θα ειναι δεν θα μας χαλασει τοσο για το δευτερο. Εγω για τον ηχο το εγραψα.

O Pete γυρισε? :-k:-k

We are legion! We are legion united in hate!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

ναι.επιτελους.kreator.στο fuzz;;;σημερα βγαινουν εισητηρια λεει;τουλαχιστον να προλαβω τα 30αρια.

…έτσι είναι…πολύ σπουδαίο live…το περιμέναμε, και τώρα αντίστροφη μέτρηση

[SPOILER]αργεί λίγο…αλλά θα περάδει ο καιρός, που θα πάει:p[/SPOILER]
:):!:

Εν τω μεταξύ πέφτει πάνω στο πολυτεχνείο!!!

Αιντε αυτό σκέφτηκα και γω:lol::lol:

Τρελα γλέντια

Let there be darkness
Let there be blood tonight
Let there be riots
Come start the fires tonight

Τίποτα δεν είναι τυχαίο ρε.

ολεεεε!!!
θα παμε σιγουρα!!

βαλτε και στον τιτλο του θεματος και την Αθηνα

ΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ??? 35 ε??? που ζουνε αυτοι οι διοργανωτες πια???ας κανουμε σαμποταζ…μην παρει κανεις εισητηριο να το κατεβασουνε στα 10-15…

Ενταξει αλλα ειναι και 3 πρωτοκλασσατες μπαντες στον χωρο τους.

αν σκεφτεις οτι θα εδινες τλχστν 25 αν ερχοταν ο καθενας ξεχωριστα καλα ειναι…ειδικα αν μπορεις το 30αρι…

παίδες μη το χέζουμε το θεμα.ΟΚ τα 35 ειναι αρκετα αλλα δεν μιλαμε για μια μπαντα.Μιλαμε για 3 δυνατες μπαντες και μαλιστα απο διαφορετικα ειδη της μετσαλ σκηνης.
Σιγα μην μας έδιναν και τιμητικες προσκλησεις.

Μην ψαρώνετε, ο πωλ το κρατάει μανιάτικο που του είπαμε ακριβές τις αφίσες με τις υπογραφές και τώρα παίρνει εκδίκηση. :lol:

Πολύ καλό το πακέτο πάντως, ενδεχομένως και να τιμήσω.