Kreator - Morbid Angel - Nile live at Thessalonica 17/11 Principal

μία από το thrash, μία από το death και μία electro

χααχαχαχαχα. και το σκεφτόμουν χθες

:lol: Eγραψες!

:roll::roll::roll::roll::roll:

Εννοείται μέσα!! πρώτη φορά morbid angel εγώ, Nile λατρείες και kreator με δισκαρα στις αποσκευές?
δε χάνεται αυτό!!!

Όντως είχαν γαμησει άσχημα τότες!!!

πάντως σχετικά με τον ήχο στο φαζ, εμένα με φοβίζει περισσότερο στους Nile… Φοβάμαι ότι δε θα βγαίνει νόημα!!!

Αυριο πρωι ξυπναω και παω να παρω εισιτηριο απο τωρα γιατι θα κατεβω και για κατι αλλες δουλειες. Δεν χανεται αυτο για εναν απλουστατο λογο…

[SPOILER] [B][SIZE=“7”]KREATOR ΡΕ ΜΟΥΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :vibrate::vibrate::vibrate: [/SIZE][/B] [/SPOILER]

Εκτος απο Kreator που κοβω φλεβα, γουσταρω να δω και Morbid Angel, ευκαιρια να ακουσω και πληρη δισκογραφια εκτος των κλασικων. Nile δεν εχω ασχοληθει καθολου εκτος απο σκορπια κομματια, θα ακουσω και βλεπουμε.

Υ.Γ. Πριν λιγο καιρο που εβλεπα το Over The Madness dvd των Paradise Lost ελεγαν για ενα σκηνικο παλια που ειχαν περιοδευσει μαζι με Kreator και Morbid Angel και οι 2 μπαντες ηταν στα μαχαιρια λογω πολιτικων διαφορων… Και μαλιστα το αναφερε και ο Mille που μιλαγε στο dvd. Πως και περιοδευουν ξανα μαζι?

Αν και πλέον δεν ακούω καθόλου death metal(εκτός από τα παλιά παραδοσιακά μια στο τόσο) θα το τιμήσω το πακέτο για τους Kreator που όλο για κάποια μαλακία τους χάνω αλλά και για τα παλιά των Morbid Angel.

Τσιμπησα την Πεμπτη εισιτηριακη απο το Public στο Mall και οι μερες ( αν και αρκετες ακομα ) μετρανε αντιστροφα…

…θα περάσουν, τι άλλο μπορούν να κάνουν:p…ελπίζω να αφήσατε κανά εισητίριο, να τσιμπήσω αύριο-μεθαύριο:p
:):!:

No 0013 από εδώ! :wink:

οι Morbid Angel λενε οτι θα παιξουν all-time classics τραγουδια στο tour με Kreator
ελπιζω να το εννοουν :stuck_out_tongue:
http://www.rockoverdose.gr/news_details.php?id=13340

Μας σκεφτονται μαλλον.
Ξερουν οτι ακριβυνε η ντοματα στην Ελλαδα.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ έγραψες Κοσμά! :smiley:

Σαββατο παω και γω για εισητηριο.πακετο με accept.

θα τιμηθει!!! :D:D:D:D:D

μου κανει εντυπωση πως υπαρχουν αρκετοι που δεν εχουν δει Kreator… μεχρι και ο deadmeat που αποτι ξερω ειναι μικροτερος ηλικιακα (no offence ε) τους εχει δει 3 φορες… παντα ηταν απο τα γκρουπ που επαιζαν συχνα-πυκνα στην Ελλαδα…

Και πας και διαβάζεις στο FB οι Morbid Angel έπρεπε να είναι headliners… ΤΙ ΛΕ ΡΕ?

Γιατί να μην είναι?

Θα παω να τσιμπησω 30αρι και εγω. Δεν εχω δει κανεναν τους και αγαπαω την τριπλετα αυτη. Γιεχ. Εκαψα βεβαια Municipal Waste αλλα χαλαλι, no big deal βασικα.

Εγω το τσιμπησα το Σαββατο που μας περασε, αριθμος 207… Μετραω αντιστροφα…