Kreator - Morbid Angel - Nile live at Thessalonica 17/11 Principal

το 2004 ήρθαν πρώτη φορά οι Morbid Angel και είχανε κλείσει και τον Οκτώβρη του 1995, αλλά μας τα χάλασαν αι διοργανωταί

Εχουν περασει 3 μερες και δεν εχω σταματησει στιγμη να σκεφτομαι αυτο που εζησα την Παρασκευη… Νιωθω ακομα σαν να ειμαι εκει…

Ωραια η φωτο, αλλα ειμαι γκαντεμης ρε πουστη. Φαινεται ο κολλητος μου (ακριβως κατω απο το αριστερο χερι του Mille που κραταει την σημαια), φαινεται η κοπελα μου που ειναι πιο πισω στο κεντρο και εμενα με κρυβει ο Mille… Γκαντεμης, αλλα χαλαλι αφου ειμαι ακριβως κατω απο τον [B][SIZE=“3”]ΘΕΟ[/SIZE][/B]…

Εχει μεγαλη διαφορα γιατι αλλα γραφει ο Mille στους στιχους του και αλλα ο Vincent. O Mille εγραψε φετος το Civilization Collapse για τις εξεγερσεις στην Ελλαδα και εχει κανει πολλες δηλωσεις για το θεμα, ο Vincent εγραφε στο Dawn Of The Angry

"My finger on the button
With what’s so foreign in my sights

Anger rise!
We wage a war…our nature to preserve
By any means…our enemies be gone"

μουτζα και με τα 2 χερια δηλαδη… Ο Mille ειπε πριν το Betrayer “This is for all the politicians in the world”… Μην συγκρινουμε εναν χαζο φασιστακο με το Mille…

Κανω από αυτά τα facepalm που διαπερνουν το κεφαλι αυτη τη στιγμή #-o

και καλά αυτό φταίει τώρα :stuck_out_tongue:

Χαχα σεημ σταφ φαινονται φιλοι, μπροστινοι κτλ εκτός από μένα αλλά τι σημασία έχει? Regarding the other part of your post, I would agree.

λιγες φωτο απο nile/morbid angel



ti epaize me auton ton xan8o (50arh)sta pit se morbid kai kretaor(a8hna)?me8usmenos htan h mu fanhke?gt baruse kai i epikundhna

Καλά ο γέρος έδωσε ρέστα…Και ολο το fuzz να τον πλάκωνε δεν θα καταλαβαινε τπτ…

Μα γιατί το λές αυτό? Επειδή ήταν επίτιμο μέλος της Λέσχης των Βαρελοφρόνων? (copyright Κατακουζηνός) χικ :lol::lol::lol::lol:
Λιγάκι σπαζαρχίδης πρέπει να το παραδεχτώ

Ναι, αλλα εσυ εισαι κοπελα…δεν ειναι το ιδιο :stuck_out_tongue:

Επισης ο θεουλης ο ξανθος εχει και εναν αλλο αδερφο μαλλον ξανθο και καθε φορα γινονται λιωμα :smiley:

…μια εβδομάδα πέρασε, και θέλω κιάλλο…ΚΙΑΛΛΟ:p :slight_smile: :!: