Kylesa live in athens. 25/04/2010 @ Μουσική Σκηνή Σφεντόνα

τέλεια! ελπίζω ο χώρος να είναι καλός

ΟΥΙΙΙΙΙΙΙ :D:D:D

τους ειδα με Clutch … δεν παιζονται αμφοτεροι , Clutch ηταν λιγο καλυτεροι να πω την αληθεια , βασικα ηταν λιγο καλυτεροι απο αποιαδηποτε μπαντα παιζει live … αλλα νταξει και Kylesa ΔΕΝ υπαρχουν , κανανε τον τοπο βουρκο λεμε .

Μια διαφωνια την εχω με forkboy … θα αφηνα το “Time …” για τελευταιο … αλλα και παλι τα ακουμε ΟΛΑ … kylesa ειναι διαολε 8O

εσυ και ο αλλος ο karvou(νομιζω;:wink: που ειδατε το πακετο με clutch να πατε να τιμηθειτε:lol:
αντε τωρα!:frowning: μας το λετε και στα μουτρα για να σκαμε…:slight_smile:

κι εγώ τους έχασα πέρσι (ΠΟΤΕ στη Μαλακάσα).
Ωραία. Τους βλέπουμε Ρόντμπερν και στα καπάκια Αθήνα. Έξοχα.

Μυγα Κλαμπ

Ωραίος Pumkin…μεγάλο φαίνεται σε σχέση με ότι φανταζόμουν…θετικό αυτό

Μέσα κι ας τους έχουμε δει Roadburn 10 μέρες πριν. Οι Kylesa δε νομίζω ότι χορταίνονται άλλωστε.

Τελεια τελεια τελειαααααα!!!:band:

Η προπώληση σε TICKET HOUSE και FNAC θα ξεκίνησει μέσα Μαρτίου!

TΙΜΗ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟΥ
ΠΡΟΠΩΛΗΣΗ INTERNET: 20?
(περιορισμένα εισιτήρια στο http://kylesaathens.eventbrite.com)
ΠΡΟΠΩΛΗΣΗ: 25?
TAMEIO: 25?

Μαζί με Kylesa και οι Dark Castle

2 άτομα είναι,κιθάρα+drums. Έχουν κυκλοφορήσει ένα ep και ένα album με τίτλο Spirited Migration. Το έχω μέσα στη λίστα που θέλω να’ακούσω.

Επίσης[spoiler]

[/spoiler]

Nαι αλλα…

αγαπω γαμω την πουτανα μου…:roll:

Η Λόρα γενικά εκτός από τη συμπάθεια που βγάζει, βγάζει κάτι σε έμβλημα της crust related σκηνής.

Αφισέτο…σφεντόνα λέει και όχι Μύγα…:-k

Ναι άλλαξε ο χώρος.

Αντε ρε διπλά απ’ το σπίτι μου! Σαν όνομα ακουστά το’ χω το μαγαζί, αλλά δεν ξέρω που ακριβώς είναι…Θα το τσεκάρω…(Κατα πασα πιθανοτητα ομως χάνω το λαιβ ενόψει φεστιβαλ…Δυστυχως :cry:)

Αλλάξτε και στον τίτλο τον χώρο

Πάντως η άνοιξη μπαίνει πολύ δυναμικά στα λαιβ!

Στο παρακάτω λινκ έχει το τηλεφωνο της μουσικής σκηνής “σφεντόνα” αν θέλετε να ρωτήσετε κάτι μιας και λίγοι θα το γνωρίζουν το μαγαζι

http://entertainment.in.gr/html/ent/688/ent.75688.asp

Η Σφεντόνα είναι στην Αλεξάνδρας δίπλα στο Revenge σχεδόν. Όταν το φθινόπωρο είχα πάει σε ένα live φίλων εκεί, αναρωτιόμουν γιατί σ’ αυτόν το χώρο δε γίνονται πιο πολλές συναυλίες. Τελικά φαίνεται να αλλάζει το πράγμα.

Σαν χώρος αρκετά μεγάλος (επιπέδου Γκαγκάριν πιστεύω-άντε λίγο μικρότερος), και όταν θέλει ο ηχολήπτης ο ήχος είναι καλός.

Εκεί γενικά παλαιότερα έπαιζαν Παπακωνσταντίνου, Μαχαιρίτσας, διάφοροι έντεχνοι και δεν ξέρω τι άλλο.
Ας ελπίσουμε να καθιερωθεί σαν ένας έξτρα συναυλιακός χώρος.

Α! Οι τιμές στο μπαρ ακριβές (για επίπεδο τοπικού live).
Και ωραία αφίσα. Αυτά.

γαμησε η αφισα

Πολύ ωραία! Άντε έτσι να’ χουμε άλλον έναν καλό συναυλιακό χώρο μέσα στα πόδια μας

ΡΕ η Laura το καλοκαιρι εσκασε με θεικο μπλουζάκι Black Flag!!!
τι λεμε τωρα θα τα σπασουν!!!

Δεν έχω σκοπό να την σπάσω στου σονισφεράκιδες, απλά επειδή ήμουν Αθήνα τις προάλλες, να πω ότι το μαγαζί βρίσκεται αλεξάνδρας χαμηλά (προς πατησιών) απέναντι από το πεδίο του Αρεως…Φαίνεται μεγάλο…Θα το τσεκάρετε όπωσδηποτε αν περπατήσετε προς τα κάτω

(Μακάρι να γίνουν κι άλλα λαιβ εκεί…Είναι δίπλα μου :p)